GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

TENGA FLIP ZERO: Japonský zázrak pro muže

Tento produkt je opravdu povedený kousek, který rozhodně potěší jak milovníky klasické manuální práce, tak ty, kteří si chtějí vychutnat vzrušující vibrace v klíně. Navíc je z kvalitních materiálů a uživatelsky skutečně vychytaný.
Hned po rozbalení z robustní odpovídající krabičky jsem byl uchvácen. Masturbátor je uložen v průhledném obalu a vypadá opravdu fantasticky. Ihned po otevření si všimnete luxusního stojánku, který disponuje skrytým magnetem, jež najde své využití při pozdější údržbě. K tomu se ještě vrátím. Navíc se tady zdá, že někdo velmi dobře přemýšlel, jelikož je stojánek vlastně vytvořen z části masturbátoru a nemáte tedy další kus, který by jen zabíral místo. Při prvním doteku dostanete první ochutnávku toho, co Vás může čekat. Báječný prémiový elastomer, který pohladí vaše vlastní pohlazení. Dokonalý pocit na rukou mě ihned přesvědčil o tom, že mohu předpokládat výjimečný dotek něhy. Vlastně mě fascinuje celkový design. Krásné detaily včetně plošek na bocích z hedvábného silikonu, měkký, jemný a pružný materiál pro vnitřní vložku a dobře vypadající a na dotek kvalitní ABS plast. To vše zaštítěno nádhernými liniemi ozdobného stříbrného lemování.
Po sejmutí boční lišty, která obě poloviny drží pohromadě, jsem musel najít grif pro oddělení polovin masturbátorů. Naštěstí to není nikterak obtížné. Stačí na jeho vrcholu oba plasty “zcvaknout” k sobě, což uvolní drážky a pak se dá masturbátor otevřít. Uvnitř jsem našel neuvěřitelně přitažlivý prostor, do kterého má přijít můj penis. Už teď se těším, až ho provedu tou malou a úzkou cestou ráje. Různé struktury žeber, drážek, kuliček, výstupků a v neposlední řadě dvě velké patrony. Fenomenální podívaná. Hned mi bylo jasné, že každý centimetr stimulačního vzorování obepne každý kousíček penisu a jakýmkoliv pohybem se budu cítit jako v bavlnce. Je vodotěsný, takže si ho můžu vzít s sebou do sprchy nebo do vany, ale zatím jsem se k tomu nerozhodl.
Jeho možnost otevření má za úkol nejen snadné čištění, ale také preciznější aplikaci lubrikantu. Navíc panty vypadají, že jsou z kovu a to mě uklidnilo, že by mi mohl nějakou dobu vydržet. Hned jsem tedy nakapal na obě půlky gel a obal zavřel. Vrátil jsem tam lištu, která hned díky magnetu perfektně zapadla. Výborná věc, alespoň mi to při akci nevyklouzne. Ještě trochu gelu k roztažitelnému vstupu a jdeme na to.

Penis vklouznul dovnitř jako nůž do másla. K mému překvapení masturbátor nabral trochu více objemu, ale kdyby nebyl tak poddajný, možná by to nebylo tak snadné a příjemné. Věřím tedy, že i pro větší průměry penisu najde své uplatnění. Měkké plošky se silikonovými panely jsem si trochu zmáčknul, takže jsem vypustil vnitřní vzduch a podtlak způsobil, že celá vložka zůstala parádně obepnuta kolem mého penisu. Je pravdou, že pár pohybama trochu vzduchu nabral, ale bylo to zanedbatelné a navíc, když ho držím v ruce, stačí na něj trochu přitlačit a podtlak opět nabere svou sílu. Žebra, drážky a hrbolky mě dráždily každičkým menším pohybem. Řekl jsem si, že vyzkouším vibrace a podržel vrchní tlačítko. Vibrace jsem začal cítit po celé délce. Navíc dva motory, které fungují současně se mezi sebou “bijí” a přináší neodolatelnou brnivou frekvenci. Motory nepatří k nejtišším, ale nejsem z těch lidí, kteří by se nechali nějakým vrněním rušit, takže mi to ani tak nevadilo. Pro mě osobně je to spojení špičkové, takže není divu, že jsem sotva začal, mé pocity způsobené tímto krasavcem mě rychle vedly k vrcholu. Párkrát jsem tedy vibrace přerušil, pokračoval ručně a zase je zapnul a tak párkrát dokola. Nakonec mě chtíč přemohl a já spustil vibraci, přimáčkl k sobě obě půlky a zrychlil pohyb. Ten orgasmus jsem cítil výjimečně dlouho. Překvapen výkonnou vibrací, dokonalým vzorem uvnitř, příjemným materiálem a silným podtlakem jsem si řekl, že tento masturbátor se rozhodně vedle mých ostatních pomůcek stane primárním.

Po akci jsem odstranil boční lištu. Panty se nachází u vstupu, což rozhodně kvituji, protože tak alespoň nebude namáhaný a zůstane takový, jaký má. To se ovšem nedá říci o druhé straně a tak se trochu gelu a ejakulátu dostalo ven. Nicméně nic neproteklo skrz, takže jsem byl spokojený, že z masturbátoru při používání nic nekapalo ani nebyl umazaný. Po otevření putoval pod teplou tekoucí vodu, kde jsem ho pořádně pomyl. To bylo fakt jednoduché, jelikož jsem se pohodlně dostal všude, kde jsem potřeboval. Následně jsem jej postříkal dezinfekčním sprejem na pomůcky, znovu opláchl a usušil ručníkem z froté.

Neměl jsem problém dostat se s ním všude, jen jsem si všiml, že musím ručník o elastomer “oťukávat”, ne s ním třít, jelikož se na povrchu tvoří drobné strie a oděrky, zvláště pak na vnější straně obalu. Je to přeci jen velmi jemný materiál. Boční lištu jsem otočil tlačítkem směrem ke stojánku, kde je právě zmíněný magnet, takže se vytvořila taková pevná vidlička, na kterou jsem umístil otevřený masturbátor, aby pořádně doschnul.

Vynikající řešení, které zajistí dlouhou životnost materiálu a zamezí tvorbě bakterií v případě nedosušeného prostoru, který by se jinak uzavřel a skončil v nočním stolku. Po vysušení jsem vše vrátil do původního stavu a uložil zpět do průhledného obalu. Dokonce uvažuji, jestli si jej doma vystavím na nočním stolku. Je to takový nádherný exponát, který mi připomíná, jak jedinečný byl pocit ho používat. Ke stojánku připojuji USB kabel a nechám si jej dobít pro další dobrodružství.

Za mě TENGA FLIP ZERO EV splnil účel na jedničku a hned po první zkušenosti jsem si ho oblíbil tak, že by na něj ostatní hračky v šuplíku klidně mohli začít žárlit. A že by měly důvod!
Články