Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Masturbátory Tenga: Ideální pro vaše první seznámení

Masturbátory jsou součástí našich životů už dlouhé roky. Pokud jste se tedy rozhodl vyměnit svou ruku za něco lepšího, japonská firma Tenga nemohla neupoutat vaši pozornost. Vyrábí netradiční, ale neskutečně účinné pomůcky na dráždění penisu. Jsou precizně zpracované a mají opravdu promyšlený design.

Dnes si představíme tři kousky najednou : Tenga Bobble, XTR Gentle a Flex Silky.

Bobble je opravdu netradičním kouskem, který v sobě skrývá kostičkové výstupky, které budou jemně masírovat tvou pýchu. Materiál je extrémně elastický a měkoučký. Je znovupoužitelný - umyješ ho jednoduchým převrácením naruby. Na můj vkus je až možná až moc měkký – každý pohyb a stisk ruky dokážeš perfektně přenést na svůj penis, což může byt výhoda i nevýhoda. Obsahuje také vzoreček lubrikačního gelu, první jízdu máš tedy „na účet podniku“.
XTR Gentle je JEDNORAZOVÝM masturbátorem, který musíš vyzkoušet. Obsahuje malou dírku na regulaci vákua, čímž dokážeš regulovat podtlak při používaní, což připomíná pocity sání při orálním sexu. Od výroby je opravdu bohatě lubrikovaný prémiovým gelem, tak jako všechny Tenga Vacuum Cup-y, které jsem doteď vyzkušel. První vniknutí je teda extrémně pohodlné a jemné, tak jako po zbytek času jeho používání. Tělo je pevné, takže sevření ruky není přenosné na tvůj penis. Jde o ideální dáreček pro muže na jeho jednorázové potěšení a seznámení se s tím, jakou slast dokáží masturbátory přinést. Zkušenost s XTR Gentle je zážitkem a nedá se porovnat s běžnou masturbací.
Flex Silky tě zaujme spirálovými drážkami na povrchu. Uvnitř tunelu je pokrytý různými drážkami, výstupky a textůrami, takže každý pohyb nahoru a dolů bude plný různých pocitů. Intenzitu masírování vnitřní texturou si můžeš regulovat a řídit silnějším stiskem ruky. Tělo masturbátoru má nahoře malou dírku na kontrolování sacího efektu, není však tak dokonalá, jako u XTR Gentle. Vnitřní tunel se dá z těla masturbátoru vytáhnout, převrátit a znovu umýt, jde tedy o masturbátor, který můžeš použít vícekrát. Víčko Flex Silky můžeš použít jako stojan na uschnutí po použití.
Jaký masturbátor si vybereš je pouze na tobě. Každý má něco do sebe. Za mně je XTR Gentle jasná volba!
@predospelych
@predospelych je ve skutečnosti mladý pár, který rád zkouší a testuje různé pomůcky a vychytávky ze světa dospělých. Skrze Instagram se snaží ukázat nejenom praktičnost hraček, ale také informace a zajímavosti a tím lidem přiblížit téma erotiky a sexu. Od dospělých pro dospělé.
Další články autora @predospelych
Články