Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Elegantní modrá Goddess kolekce vibrátorů vás zahřeje nejenom u srdce

Vibrátor jako nejlepší kamarád pro osamělé chvilky. Upřednostníš ho před jinou hračkou v tvém nočním stolku? Garantuji ti, že konkrétně tento předčí jakéhokoliv pomocníka, nemluvě o jiných vibrátorech. i když má nahřívací funkci, budeš z něj mít zaručeně husí kůži!
Tato pomůcka mě zaujala jak stavbou, tak i funkcemi, které nabízí. Na dotek je tento vibrátor extrémně měkký a příjemný - měla jsem z něj úplně jiný pocit než u jiných, které jsem kdy testovala. Má v sobě skryté dva motorky, se kterými dokáže vykouzlit silné a hluboké vibrace v různých kombinacích.
Celkově má 7 různých vibračních režimů, 3 rychlostní stupně, které tě nabudí. Jedna malá informace na začátek - motory, které jsou umístěné v těle vibrátoru a ve stimulátoru klitorisu se nedají ovládat samostatným tlačítkem. Vibrátor se spustí podržením tlačítka po dobu 3 sekund a stejně tak se i vypíná - podržením na 3 sekundy. Krátkým zakliknutím se mění módy vibrácí - tady však vidím menší háček. Při přepínání se zapíná nejprve motorek, který je na vnitřní stimulaci, následnými přepnutími zvýšíme tuto intenzitu, potom se propracujeme k ovládání motorku na klitoris a až potom na současné vibrace obou motorků. Celému tomuto nesmyslu by šlo předejít samostatnými tlačítky na ovládání každého motorku. Když jsou jednotlivé funkce (vibrace a nahřívání) zapnuté, mini tlačítka svítí modrou barvou.
Nejlepší je však funkce, která je označená písmenkem H jako HEAT - funkce nahřívacího systému. Chceš si ohřát večeři? Bude to trvat jen necelé 4 minutky, a to na příjemných 38 stupňů celsia. Při zavedení se může zdát, že je to trošku teplejší, ale není je to něco, co by ublížilo nebo uškodilo. Nemusí to samozřejmě každému sednout. Kdo experimentuje s tepelně upravenými pomůckami, ví, o co se jedná ;). Mně osobně to bylo příjemné, a po pár pokusech, když jsem si zvykla na teplotu a na to, co můžu očekávat, jsem si to patřičně užila.
Ne jenom v posteli, ale odolnost jsme testovali také ve vodě, konkrétně ve vířivce. Tomu se říká wellness na úrovni! Stačí, když na tři sekundy podržíte tlačítko H, které se vám rozsvítí a vibrátor postupně začne nahřívat. Funguje samostatně, není třeba mít zapnutý vibrační mód. Je to jedinečný zážitek, která by měla zažít každá z nás. Kromě těchto funkcí je jak jsem již napsala extrémně (a tím myslím, že opravdu EXTRÉMNĚ!) jemný a měkký. Ano, ženy mají rády tvrdé věci - Atropos je pevný tam, kde je třeba a zároveň měkký na dotek. Obě časti, dlouhá i kratší na klitoris jsou ohebnější než běžné vibrátory. Takže se pěkně přizpůsobí přesně tam, kde je přiložíte nebo přitlačíte. Velmi dobře působí na bod G a také venkovní část na klitoris je příjemná, i když já osobně preferuji vibrátory, které jsou přímo určené pouze na klitoris.
Králičí vibrátor Goddess Atropos má krásnou královskou modrou barvu se zlatými doplňky, zajímavé držení, které je z ABS plastu, aby byla hračka pevná. Čast, kterou používáme na dráždění je z ultra-měkkého a jemného silikonu, který je zcela bezpečný pro naše tělo. Nabíjení je řešené formou magnetického USB kabelu, který je součástí balení. Při používání doporučuji použít lubrikant na vodní bázi vzhledem k jemnosti silikonu - ne jen na ochranu povrchu, aby se nepoškodil, ale také pro delší výdrž hračky a pro tvé příjemné chvíle.
PLUSY
  • Měkkost a hebkost materiálu vibrátoru
  • Nahřívací funkce
  • Luxusní vzhled
  • Jednoduchá údržba hračky
MÍNUSY
  • Ovládání jednotlivých motorků jediným tlačítkem
@predospelych
@predospelych je ve skutečnosti mladý pár, který rád zkouší a testuje různé pomůcky a vychytávky ze světa dospělých. Skrze Instagram se snaží ukázat nejenom praktičnost hraček, ale také informace a zajímavosti a tím lidem přiblížit téma erotiky a sexu. Od dospělých pro dospělé.
Další články autora @predospelych
Články