Milujeme nákupy  💋 SLEVA 10 % s kódem "BDAY10" nad 500,- a SLEVA 20 % s kódem "BDAY20" nad 1500,-
Partner of Notino

Rotační ANTIBOLEHLAV - DREAM TOYS HONEY BEARMůj nový rotační ANTIBOLEHLAV

Která žena nemá ráda růžovou? Myslím, že moc jich není a k erotickým pomůckám pro dámy tak nějak patří 😉. Můj pracovní název - jméno, které mě okamžitě napadlo po rozbalení tohoto vibrátoru je "Antibolehlav". Za prvé kvůli krásné, syté barvě, která až nápadně připomíná známé léky od bolesti, za druhé pro své nevšední funkce

Vibrátor DREAM TOYS HONEY BEAR Magenta od Flagranti.cz řadím mezi ty, které jsou vhodné i pro naprosté začátečníky. Má jednoduché, intuitivní ovládání, disponuje jemnou rotací špičky vibrátoru, několika režimy pulzací... To jen pro začátek, ale pojďme dál.

Tělo celé pomůcky měří 21cm, použitelná délka je 12cm. Průměr je pak 3cm, takže opravdu vhodná naprosto pro všechny. Materiál z hladkého silikonu, jak už je dnes zvykem, na těle nejdete jemné vroubky a zasouvací část je ukončena malým výstupkem, který má dráždit klltoris. Ze spodu je ukončen kovovým kolečkem se znakem výrobce, který disponuje LED světlem. Barvy podsvícení se mění společně s přepínáním režimů.

Krasavce jsem zapnula delším stiskem tlačítka a následně jsem si mohla vybrat ze tří intenzit vibrací a šesti pulzačních programů. Stisknutím druhého tlačítka se dá do pohybu rotační hlava hračky, která má tři intenzity nepřetržité rotace a šest dalších druhů. Jemně se točí se o 360°.

VZačala jsem nanesením hřejivého gelu na vodní bázi a lehkým přejížděním po klitorisu s postupným zaváděním. Po chvíli jsem přidala rotace, ty se dají krásně použít i na vnější část vagíny, nebo třeba na kroužení okolo análku. Je to zase jiný, nový pocit, kdy se hlava jemně točí okolo citlivých míst 💋. Při správné poloze a nelezení toho pravého místa mohou rotace uvnitř dráždit citlivý bod G.

Celkově bych řekla, že silou vibrací patří hračka k průměru a rotace jsou opravdu jemnoučké - menší, než bych čekala. Tím je pomůcka rozhodně vhodná už pro začátečníky, kteří si chtějí tento typ uspokojení teprve vyzkoušet, nebo pro ty, kteří jsou citlivější a slabší vrnění jim stačí.

Tento antibolehlav je voděodolný, takže se dá použít i třeba ve sprše samostatně a rozhodně je zajímavý i v páru. Díky USB nabíjení se ale nesmí do vody ponořit. Trochu nevýhodou může být délka nabíjení a mírná hlučnost při spuštění obou funkcí najednou. Pokud jeho energii úplně vyčerpáte, znovu bude plně nabitý asi za 2 hodiny a vydrží nejdéle hodinu.

Jednoduše, kdo touží vyzkoušet zase trochu jiný pocit a typ hračky, směle do něj!

Vibrátor DREAM TOYS HONEY BEAR MAGENTA

  • Krásná barva
  • Jemný silikon s vroubky
  • LED podsvícení podle režimu
  • Voděodolnost
  • USB nabíjení
  • Mírné rotace o 360°
  • Malý výstupek dráždící klitoris
  • Výdrž cca hodinu
  • Dostupná cena
Zuzka
I po 13 letech a třech dětech prožíváme s manželem líbánky. Přispívá tomu i fakt, že si rádi okořeníme večery něčím novým a vzrušujícím. Zkoušíme nové pomůcky a techniky, posouváme tím náš vztah dál a nestačíme se nudit. Nejraději si pomůcky užíváme spolu. Naše hrátky jsou tak pokaždé trochu jiné.
Další články autora Zuzka