Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Od problémů s erekcí až k vakuové pumpě

Poruchy erekce, neboli neschopnost udržet erekci penisu v dostatečné tuhosti a po dostatečně dlouhou dobu potřebnou pro kvalitní pohlavní styk, je poměrně častá. U mužů starších 50 let se vyskytuje u více než 50 % populace, ale výjimkou nejsou ani muži mladší.

Od problémů s erekcí až k vakuové pumpě

Podle odborníků měla dočasné problémy s erekcí v průběhu svého života většina mužů. Často je však porucha erekce jen prvním varovným signálem, který má upozornit na daleko závažnější zdravotní problém. Mezi známé příčiny může patřit kouření, ateroskleróza nebo cukrovka. Poměrně často se erektilní dysfunkce objevuje i při léčbě vysokého tlaku. Pokud vás nebo vašeho blízkého trápí právě tento problém, určitě v prvé řadě vyhledejte pomoc odborníka, který udělá všechny potřebné testy, aby vyloučil mnohem závažnější onemocnění, které by s těmito choulostivými problémy mohlo souviset. Poté už přijde na řadu buď medikace v podobě tablet, nebo přípravky, které se aplikují injekčně přímo do topořivých těles nebo močové trubice. A pak je tady ještě jedna možnost, která je mnohem příjemnější a některým mužům zcela postačí. Je to použití vakuové pumpy. Ta díky podtlaku vyvolá erekci, kterou si můžete prodloužit erekčními kroužky, které jsou často součástí samotné pumpy.

Vakuové pumpy jsou na trhu v mnoha provedeních a pomohli nejednomu páru zlepšit erekci a znovu si vychutnat sexuální život.

Pár důvodů, proč si pořídit vakuovou pumpu pro muže

Pumpy jsou mezi muži oblíbené především proto, že skutečně okamžitě nahromadí krev do topořivých tělísek penisu, čímž zajistí jejich prokrvení. Tato erekce bývá často větší a pevnější oproti běžnému stavu. Pumpy taktéž pomohou v případě, že chcete jít na věc hned, bez zdlouhavých předeher, ale ono to nejde. Takže nejenom pomoc, ale i zpestření sexuálního života.

A jak pumpa funguje?

Nejprve si představme nejjednodušší ruční pumpu. Pumpa se skládá z válce (cylindru), ve kterém díky pumpování balónku vzniká podtlak, tzn. mezi penisem a válcem je méně vzduchu. Topořivá tělíska uvnitř penisu se tak začnou rychle prokrvovat a tím dochází rychle k silné erekci. Vše máte díky pojistce pro uvolnění pod svou kontrolou. Hlavně se ale nesnažte pumpovat přes bolest. Většího účinku tím stejně nedosáhnete a ještě byste si mohli způsobit zdravotní problémy. Nečekejte tedy úplné zázraky, ale je dobře známo, že z hlediska dlouhodobého užívání vakuové pumpy může penis zvětšit svůj objem i velikost.

Vakuová pumpa může být vyrobena z různých materiálů, v zajímavých tvarech i designech. Od základních a cenově dostupnějších manuálních pump na penis, jejichž válec je z umělé hmoty a mají gumový balonek na manuální stlačování, se můžeme dostat až k pumpám elektrickým a automatickým, u kterých vám postačí zmáčknout tlačítko a více už není třeba, k voděodolným nebo na cadillac mezi pumpami, a to vodní pumpy. Výrobce těchto vodních pump udává zvětšení penisu až o 6 cm do délky a 30 % co do objemu. Jelikož je u vakuové pumpy důležitá trpělivost a trénink chce nějaký čas, je vodní pumpa ideálním pomocníkem. Díky vodě je její používání příjemnější a jemnější. I u ní však platí, že by se měla používat maximálně 20 minut denně a nikdy nepumpovat do bodu, kdy už je cítit bolest. Kýžených výsledků byste měli při pravidelném užívání dosáhnout zhruba do 4 měsíců.

Další možnosti, jak si dopřát pevnější erekci

Pokud s dosažením erekce nemáte problém, ale jde vám pouze o zpevnění penisu, mohou vám pomoci erekční kroužky nebo návleky. Díky jemnému přiškrcení krevního řečiště bude penis pevnější a také výdrž při samotném aktu se výrazně prodlouží. Vybírat můžete z klasických hladkých kroužků a zaškrcovadel, ale také z typů s výstupky, drážkováním nebo výběžkem, který během styku dokáže partnerce stimulovat klitoris. Pokud přeci jen potřebujete jednorázově přidat na délce i objemu, mohou vám pomoci návleky na penis. Návleky jsou už často vyrobeny z realistického materiálu, který svou jemností a hebkostí věrně napodobuje skutečnou pokožku. Perfektně také přijímají lidské teplo a spolu s propracovanými detaily penisu vytváří nezapomenutelný autentický dojem. Pokud se bojíte, aby návlek nesklouzl, vybírejte si z typů, které mají upevnění za varlaty.

Podtlak pumpy si mohou vychutnat i ženy

Také dámy mohou vybírat z široké nabídky vakuových pump na klitoris či vagínu, které fungují na stejném principu jako pumpy na penis, tzn. podtlaku. I zde můžete volit z variant mechanických, nebo automatických. Některé pumpy jsou kromě podtlaku doplněny o funkci vibrací, což ještě zintenzivní působení na klitoris. Zároveň je možné pumpy používat na bradavky, díky čemuž zvýšíte jejich citlivost.


Vakuová pumpa PDX ELITE Blowjob Power Pump