Pojďte si hrát 🎲 Sleva -15 % na kategorii Erotická zábava s kódem HRY15
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Co všechno umí vakuová pumpa pro muže?

Tentokrát je recenze pro pány! Pánové, chcete získat více sebevědomí, vyřešit problém s předčasnou ejakulací, pevnější erekci a silnější orgasmus? Otestovali jsme pro Vás vakuovou pumpu na vodní podtlak BATHMATE HYDRO.

Co vakuová pumpa umí? Bathmate Hydromax je jiná, než většina podobných výrobků na trhu. Jako taková neslouží k napumpovaní nebo ztopoření penisu před aktem a během něj. Při pravidelném používání slibuje trvalé prodloužení délky a zvětšení objemu, dále může pomoci sportovcům s odstraněním potíží – smršťování penisu při sportu. Doporučuje se také pro pevnější erekci a při problémech s předčasnou ejakulací. Tato testovaná konkrétně je určena pro velikost penisu 12-18cm, ovšem existuje více velikostí. Její výška je 35cm, délka funkční části je 27cm a průměr je 7cm, tedy krásně stačí pro většinu mužů.

Jak na ni?

Tento typ, jak název napovídá, se používá ve vaně nebo sprše, kdy se penis nejdřív nahřeje v teplé vodě, aby došlo ke změkčení. Následně se pumpa náplní vodou, přiloží na částečně ztopořený úd a přibližně 3x napumpuje – toto je individuální – co kdo zvládne, aby podtlak nebyl nepříjemný. Přebytečný vzduch a voda se vytlačí ven ventilem na vrchní části, kterým se případně také upustí tlak. Díky tomu se do penisu nahrne krev, tím se aktivují topořivá tělíska a dostaví se erekce. Po 2-3 minutách se začne pomalu upouštět tlak, penis se přibližně 2 minuty masíruje a proces se opět opakuje – během jednoho tréninku celkem 3x. Na průhledné části je ukazatel centimetrů, kde si můžete hlídat rozdíl a pokroky.

S pravidelným tréninkem zjistíte, že postupně dokážete „napumpovat“ na větší tlak. Jeden trénink tak zabere přibližně 20minut a nesmí se opakovat dřív, jak za 24hodin. Pomůcka se dá používat i bez vody, ale tento způsob má menší účinnost. Výrobce slibuje, že výsledek by měl být trvalý a ovlivní ho pravidelný trénink.

Manžel pomůcku testoval pravidelně po dobu 3 měsíců průměrně 3x týdně. Z jeho zjištění doporučuje před začátkem natřít žalud např. vazelínou, ta zabrání přilepení ke stěně pumpy při podtlaku. Také není potřeba se obávat ochlupení, pokud nejste zrovna „holátko“, protože guma na konci je pevná a podtlak bude dobře fungovat i tak.

Stojí vakuová pumpa za to?

A teď to, na co čekáte – reálný výsledek po 3 měsících? Stojí to za to? Pomůže mi to? Můj muž si jako první všiml, že dokáže lépe ovládat své tělo před blížícím se vyvrcholením, erekce během aktu je stálá a silná. Přes pravidelné, dlouhodobé testování došlo sice ke změně délky, či šířky jen minimálně v řádu milimetrů, ale celkově se manžel cítí mužnější a sebejistější. Takže pánové, pokud máte chuť to vyzkoušet, nebo Vás trápí nějaká neduha Vaší chlouby, pojďte do toho.

❗ A na závěr… Přeci jen jedno upozornění tady je. Výrobce nedoporučuje používání, pokud berete léky na ředění nebo zahuštění krve, máte poruchu krevní srážlivosti, trombózy, cukrovku, či užíváte léky na tlak. Dále také pokud jste po operaci prostaty, infarktu či mrtvici.

Zuzka
I po 13 letech a třech dětech prožíváme s manželem líbánky. Přispívá tomu i fakt, že si rádi okořeníme večery něčím novým a vzrušujícím. Zkoušíme nové pomůcky a techniky, posouváme tím náš vztah dál a nestačíme se nudit. Nejraději si pomůcky užíváme spolu. Naše hrátky jsou tak pokaždé trochu jiné.
Další články autora Zuzka
Články