Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Recenze: Vibrátor do kalhotek Svakom ERICAMyšičko myš, pojď ke mě blíž...

Víte, podle čeho se říká "maká jak motorová myš"? Já už ANO, jednoznačně podle Svakom Erica - vibrátoru do kalhotek od Flagranti. Tento malý, měkoučký, hebounký kalhotkový vibrátor Vás vynese do nebes, jako mě. Dva motory, dokonalá flexibilita, hluboké vibrace, to je malá ochutnávka toho, co Vás s ním čeká. Ale pojďme postupně...

Při otevírání na Vás dýchne kouzlo luxusu, krásné balení, ve kterém najdete i sametový pytlíček a samozřejmě magnetickou nabíječku je třešničkou na dortu. První naše seznamování proběhlo doma při běžných činnostech, zavedla jsem s kapkou gelu, spustila apku a šla na to.

Při běžném pohybu jsem ho téměř necítila, nikde mi nepřekáží ani při chůzi

A to mám silná stehna, která se o sebe třou. Vibrátor je při zavedení celkem tichý, i když myslím, že třeba ve frontě na poště by asi slyšet byl 🙂. Také si s ním nedoporučuji sedat na dřevěnou židli, či lavici, protože vibrace se přenáší a to je pak slyšet.

Kdo nemusí třeba dvojí stimulaci, může si v aplikaci vypnout jednu, či druhou část a nechat tedy vibrovat pouze jednu díky dvěma motorům. Na těle hračky najdete pouze jedno tlačítko. Jednoduchým klikem regulujete sílu vibrací, dvojklikem měníte vibrační režim. Pokud je však zaveden v kalhotkách, tak je ovládání složitější, takže doporučuji zapnout a dál ovládat přes aplikaci. Já jsem se snažila vyzkoušet, co všechno umí a jaký typ vibrací mi bude sedět, ale jak jsem klikala a měnila a přitom se u toho pohybovala, tak mě pomalu zastavoval, až mě během chvíle zastavil úplně. Orgasmus byl silný a hluboký, miluju dvojí stimulaci.

Vibrátor je díky magnetickému nabíjení plně vodotěsný, takže další zkouška proběhla ve vaně. Tam byl trochu problém s odpojovaním aplikace, Bluetooth asi trochu tlumí voda, takže spojení párkrát vypadlo, což ho ale nezastaví. Stačí opět připojit v aplikaci a funguje dal. Co ale voda naopak netlumí je prožitek a síla vibrací, ten se v teplé vodě  umocnil a výsledný orgasmus byl tedy opět skvělý.

Délka provozu je cca hodina, což u takto výkonné hračky úplně stačí, vybíjením navíc svou intenzitu nijak neztrácí a znovu připraven k akci je tak za 90 minut nabíjení. U toho doporučuji hlídat připojení magnetem, magnetky jsou malinké a blízko u sebe, takže se může stát, že se ztratí kontakt a nabíjení se přeruší.

Jelikož můj muž je velká hračička a rád zkouší, co se mnou která věc dělá, na další seznamování jsme se vrhli spolu. Po předehře mi vibrátor zavedl v poloze na břiše a dál si se mnou hrál. První orgasmus přišel při párovém hraní téměř okamžitě. Další dráždění ale tímto neskončilo, muž testoval aplikaci a její režimy a nakonec se také přidal, takže jsme vše ukončili společným, u mě análním orgasmem.

Tuto myšku, jak ráda svůj vibrátor nazývám, určitě doporučuji všem ženám, které chtějí zkusit něco nového, mít své malé tajemství v kalhotkách, ale i do páru který rád zkouší nové možnosti potěšení.

Vibrátor Svakom ERICA WEARABLE růžový

  • Dva motory
  • 11 režimů, 5 intenzit
  • Magnetické nabíjení
  • Vodotěsnost
  • Silné, hluboké vibrace
  • Jednoduché ovládání přes aplikaci
  • Vysoká flexibilita
  • Měkkost a jemnost
Zuzka
I po 13 letech a třech dětech prožíváme s manželem líbánky. Přispívá tomu i fakt, že si rádi okořeníme večery něčím novým a vzrušujícím. Zkoušíme nové pomůcky a techniky, posouváme tím náš vztah dál a nestačíme se nudit. Nejraději si pomůcky užíváme spolu. Naše hrátky jsou tak pokaždé trochu jiné.
Další články autora Zuzka
Články