Partner of Notino

Čekání na Vánoce může být vzrušující. Objevte ADVENTNÍ EROTICKÉ KALENDÁŘE

Pokud jste se zatím s erotickým adventním kalendářem nesetkali, vězte, že s námi otevřete třináctou komnatu. A pokud setkali, dáte nám jistě zapravdu, že otevírání jednotlivých boxů bylo natolik vzrušující, že stojí za to jít do toho další rok znovu. Představujeme vám ten nejlepší dárek, který si vychutnáte ještě před samotným Štědrým dnem - Adventní kalendář pro dospělé

Jak to celé funguje?

Ať už si vyberete jakýkoliv kalendář, všechny mají jedno společné - ukrývají v sobě přesně 24 okének, nebo spíše boxů. Ideální je tak mít kalendář doma už v listopadu, abyste mohli 1. prosince společně začít objevovat a těšit se na největší překvapení, které samozřejmě čeká v boxu s číslem 24, tedy na Štědrý den. Je samozřejmě jen na vás, jestli si uděláte během dlouhých zimních večerů čas a budete pečlivě otevírat krabičky každý den, nebo si jich nastřádáte vždy několik na jednu pořádně vášnivou noc. Kalendáře jsou v moderním a moc pěkném designu, který je naprosto diskrétní. Pokud tedy po čas rozbalování necháte kalendář někde po ruce a na očích, nemusíte se bát, že by budil u případných návštěvníků vaší ložnice pohoršení. O tom, co uvnitř ukrývá, budete vědět jenom vy.

Adventní kalendář SATISFYER DELUXE 2022

Určitě byste rádi věděli, co v kalendáři najdete. Někteří výrobci si nechávají toto tajmství pro sebe, aby vám nepokazili překvapení. Ne však Satisfyer. Limitovaná edice Deluxe 2022 je nabitá 24 rozmanitými pomůckami pro vás oba a přinese vám mnoho vzrušujících momentů a překvapení na každý prosincový den až do Vánoc. Čekání na Štědrý den může být žhavé a tajemně smyslné! S pečlivostí a pikantní fantazií bylo vybráno 24 erotických překvapení, mezi kterými opět nechybí produkty atraktivních značek Satisfyer a Penthouse, ale čeká toho na vás v půvabném dárkovém balení daleko více! Ke všem večerům posledního měsíce roku si můžete nadělovat zcela nové dobrodružství, čekání na tyto Vánoce může být skutečně rajcovní! Celková hodnota obsahu tohoto sexy dárku mnohonásobně převyšuje konečnou cenu jednotlivých produktů při jejich samostatném nákupu. A tak máte konečně možnost nadělit sobě, své drahé polovičce, rodině či přátelům balíček kompletního potěšení. Uvnitř kalendáře se ukrývá celkem devět vzrušujících erotických pomůcek. Můžete se těšit na dvě hračky z dílny Satisfyeru, který si právem získal přízeň milionů spokojených uživatelů. Dámy potom zazáří jako hvězdy ve svůdném prádle moderních střihů značky PENTHOUSE a rozjiskří v něm sváteční atmosféru. Potěší vás i dva kvalitní lubrikační gely, stimulační Satisfyer Orgasm Gel a speciální Anal Relax Fluid s mírně znecitlivujícím účinkem. V balení najdete i dva decentně parfemované masážní oleje Satisfyer Speculatius a Winter Magic, které se postarají o vášnivou relaxaci a vzrušení při párových radovánkách i při vašem sólo rozmazlování. Příznivci análních hrátek a lehčích BDSM praktik si taktéž přijdou na své. Pokud jste se ještě s těmito aktivitami neseznámili, máte nyní skvělou příležitost je vyzkoušet. V cílové krabičce s číslem 24 najdete legendární stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2, který oprávněně vévodí žebříčkům prodejnosti produktů tohoto typu. Jedinečná inovovaná edice světoznámého podtlakového pomocníka disponuje možností propojení přes chytrou mobilní aplikaci Satisfyer Connect. Oceníte její ovládání na dálku odkudkoliv, třeba i přes kontinent. S protějškem si můžete užít i rafinovaného chatu a videochatu. V nádherné krabici se nachází další tajemství, ale nebudeme konkrétnější, užijte si naplno to napětí! Tahle parádní sada je rozhodně originálním dárkem, najdete v ní vše, po čem jste už třeba delší dobu toužili. Elegantní erotické pomůcky pro ni i pro něj, které si naplno vychutnáte buď sami, anebo s vaší láskou.

Adventní kalendář SATISFYER PREMIUM 2022

Německý výrobce proslavených erotických hraček si tentokrát připravil i verzi adventního kalendáře pro náročnější uživatele. Vaše sváteční atmosféra s ním získá jedinečně smyslný náboj. V jednotlivých krabičkách s číselným označením se ukrývá 24 velmi kvalitních pomůcek pro každý den. S maximální péčí a vzrušující fantazií byly vybrány výjimečné hračky a pomůcky, mezi nimiž stejně jako v předchozím roce nechybí produkty vyhlášených značek Satisfyer a Penthouse. Těšit se můžete i další poklady, které vám vykouzlí šibalský úsměv na tváři.

Přestože je cenovka vyšší než u edice Deluxe, celková hodnota obsahu tohoto svůdného dárku mnohonásobně převyšuje konečnou cenu jednotlivých produktů při jejich samostatném nákupu. Výjimečné produkty jsou skvěle nakombinovány, vyberou si jak muži, tak ženy, ale nejvíce si s nimi pravděpodobně vyhrajete v páru. Uvnitř kalendáře je ukryto celkem osm vzrušujících erotických pomůcek. Objevíte v něm hračky z dílny Satisfyeru, který je ověnčen mnoha cenami, zejména za design a technologie. Milovnice sexy spodního prádla potěší dva svůdné modely značky Penthouse, v nichž každá odvážná divoška rozproudí pikantní atmosféru. I v tomto setu na vás čekají kvalitní lubrikační gely, stimulační Satisfyer Orgasm Gel a speciální Anal Relax Fluid s mírně znecitlivujícím účinkem. Taktéž v balení najdete i dva decentně parfemované masážní oleje Satisfyer Speculatius a Winter Magic, které se postarají o vášnivou relaxaci a vzrušení při párových radovánkách i při vašich osobních wellness momentech. Příznivci análních průzkumů a něžnějšího BDSM rozhodně také nepřijdou zkrátka. Pokud jste se s těmito praktikami ještě nespřátelili, nyní můžete mít vše potřebné pro vaše začátky. Zlatým hřebem je krabička s číslem 24, v níž na vás čeká legendární stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2, který roztouženým ženským klínům nabídne unikátní patentovanou technologií Air Pulse. Jedinečná inovovaná edice světoznámého podtlakového pomocníka disponuje možností propojení přes chytrou mobilní aplikaci Satisfyer Connect. Oceníte její ovládání na dálku odkudkoliv, i přes kontinent, s protějškem si můžete užít i rafinovaného chatu a videochatu. V nádherném balení se nachází ještě další tajemství, ale nechceme vám vše prozradit předem. Odhalíme je to, že ani pánové se ale nemusí cítit ukřivděně, v kalendáři na ně netrpělivě čeká moderní masturbátor SATISFYER MEN ONE, který je osvědčenou klasikou. Jeho promyšlená vnitřní textura materiálu Cyberskin se postará o penis s jemnou ohleduplností a díky inovativnímu regulátoru podtlaku si lze snadno zvolit intenzitu dráždění přesně na míru vašich tužeb.

Exkluzivní sada je rozhodně originálním dárkem, který vám i po svátcích dopřeje nezapomenutelné okamžiky i adrenalinem nabitá dobrodružství.

Adventní kalendář FEEL THE MAGIC SHIVER 2022

Designově velmi vydařený adventní kalendář laděný do smyslně vínové barvy ukrývá 24 luxusních erotických hraček a pomůcek pro každý den, či chcete-li vzrušující zimní noc až do Štědrého dne. Exkluzivní kalendář Feel the MAGIC SHIVER pro rok 2022 byl sestaven s láskou a vášní, rozechvěje štěstím nejen srdce odbarované(ho). Těšit se můžete na luxusní a technologicky vyspělé produkty prémiových značek zvučných jmen jako We-Vibe, Svakom a ROMP a naleznete v něm i špičkové kondomy od Mister Size. Každá jednotlivá krabička ukrývá slastně sladké překvapení pro obě pohlaví, mnohé hračky se přímo nabízejí k dovádění v páru. Máte jedinečnou možnost začít v intimním životě experimentovat.

Naleznete v něm 12 unikátních erotických hraček, které vám dopřejí nekonečnou porci rozkoše a naprosto smyslně si je vychutnáte. Dále na vás čeká 5 různých výrobků spadajících do kategorie erotické kosmetiky. Samozřejmě v něm najdete například lubrikační gel či masážní olej. Těšit se můžete i na 4 různé erotické doplňky. Vánoční čas vám okoření také dráždivé sexuální hry. Součástí balení je i lubrikant, masážní olej a další vzrušující produkty pro znásobení vaší rozkoše. Vplujte i do vod lehčích BDSM hrátek. Pomyslnou třešinkou na dortu a slavnostním vyvrcholením je obsah krabičky číslem 24. Uvnitř na vás čeká exkluzivní produkt značky We-Vibe, ale nechcete se přece ve finále připravit o ten moment překvapení? Jen vám prozradíme, že s tímto parťákem bude cesta za vaším nespoutaným orgasmem opravdu nezapomenutelným a divokým zážitkem. Kouzelný kalendář obsahuje doslova nálož kvalitních a exkluzivních produktů, cena balení mnohonásobně převyšuje jeho skutečnou konečnou sumu, kterou byste za jednotlivé položky zaplatili v součtu.

Takovou možnost máte ale pouze po omezenou dobu, nenechejte si ujít svou příležitost a překvapte tentokrát svou lásku dechberoucím a osobnějším darem a sdílejte společně krásné chvíle.

Adventní kalendář THE NAUGHTY AND NICE 2022

Nadělte sobě i své drahé polovičce tento elegantní Adventní kalendář The Naughty And Nice 2022 doslova napěchovaný sexy hračkami i luxusními veganskými produkty z kategorie intimní kosmetiky. Design přepychového kalendáře vás okouzlí kombinací smaragdově zelené a zlaté barvy a ve stejném stylu jsou pojaty i produkty, které na vás uvnitř netrpělivě čekají. Promyšleně tak zapadá do slavnostně sváteční atmosféry, kterou máme spojenou s vůni jehličí vánočního stromečku či adventního věnce a nablýskaných ozdob a dekorací. Každý prosincový den na vás v jednotlivých krabičkách bude čekat malé vzrušující překvapení. Naleznete v nich nabíjecí vibrační párové hračky pro vás oba, pomůcky pro něho i pro ni, kupříkladu promyšleně zahnuté dildo pro parádní masáž G i P bodu nebo Venušiny kuličky- osvědčenou cvičební pomůcku pro ženy určenou k posílení svalstva pánevního dna. Omotejte si partnerovo potěšení nebo své vlastní doslova okolo prstu. S malým, ale výkonným vibrátorem na prst dokonale polaskáte každé jeho/její citlivé místo nebo se můžete hýčkat sami. A to zní jako skvělý plán pro chladné prosincové večery, nemyslíte? Své nebo partnerovo tělo ještě smyslněji rozechvějete rozkoší díky stimulačnímu lubrikačnímu gelu. Nevíte jak a čím začít vaše divočejší hrátky? Poradí vám laškovné hrací kostky. Co se ale takhle ještě předtím rozehřát smyslnou masáží a přizvat jemný lubrikant, který je praktickým produktem 2 v 1 a půvabnou masážní mini hlavici, která je díky své kompaktní velikosti vítaným společníkem na cesty? Pokud máte vy nebo druhý z páru v oblibě anální průzkumy, silikonový kolík perfektního ergonomického tvaru vám vykouzlí úsměv na tváři. A když se rozvášníte a budete chtít vyzkoušet hrátky s nádechem něžnějšího BDSM, věřte, že i na takové choutky výrobce prozřetelně myslel a přijdete si na své. Ale nemůžeme vám prozradit vše, pokazili bychom vám radost z neřestného překvapení! Ovšem na „velké finále“ je pro vás připravena skutečná produktová lahůdka. Pomyslnou třešničkou na dortu je obsah boxu s číslovkou 24, naleznete v něm naprosto dokonalý dáreček pro vás oba, dvojitý vibrační kroužek na penis proslulé značky Svakom. Dokonalý model Tammy disponuje dvojitými flexibilními kroužky, které perfektně padnou téměř všem mužům. Jeden patří na kořen penisu, druhý na varlata. Dámy potěší kulatý ergonomický tvar hlavy stimulátoru klitorisu s dráždivými výstupky. Zákaznicky velmi oblíbený produkt naleznete v této barevné kombinaci pouze v limitované edici tohoto báječného kalendáře. Navíc vám tahle upgradovaná verze dopřeje spoustu vzrušujících zážitků díky chytré aplikaci propojitelné s vaším mobilním telefonem. Procítěnou štedrovečerní atmosféru tak můžete zakončit skutečně pikantní tečkou.

Proč je adventní kalendář skvělým dárkem?

Těch důvodů je hned několik. Jednak v něm najdete mix erotických hraček, které patří k těm nejoblíbenějším a dokáží vám zpestřit partnerské hrátky. Kalendáře jsou vyšperkované i vzhledově a jsou skvělým dárkem a pomocníkem k objevování. A samozřejmě tam nejsou jednorázové záležitosti, které by byly vázány jen na předvánoční čas. Hračky budete určitě s oblibou vytahovat ještě dlouho poté, ať už bude zima nebo parné léto. Nesmělým jedincům možná také pomohou s prolomením bariér, protože jak vy, tak partner netušíte, co se zrovna v daném boxu nachází, takže budete překvapeni oba dva stejně. Takže pokud vás láká vyzkoušet si nějakou anální pomůcku nebo třeba z BDSM, ale nikdy jste toto téma se svým protějškem neotevřeli, s kalendářem budete mít tu možnost.
Vraťte se do dětství a rozpomeňte si, jaké to bylo, když jste nedočkavě otevírali každý den jednotlivá okénka, ve kterých vás čekala sladká odměna. I vaše odměna bude jistě sladká a budete se každý den těšit na další krabičku, která vám rozšíří obzory a zpestří zimní večery.
Články