Partner of Notino

Co můžete čekat od vibračního kroužku SATISFYER MAJESTIC DUO?

Flexibilní hračka, která je především pro pány na stimulaci penisu, ale při sexu potěší i ženský klitoris. Jsou to ty pravé vibrace, které uvítá během sexu nejen žena, ale i muž?

Zvládne ho i úplný začátečník

Tato erotická pomůcka má mužům pomoci s delší výdrží a silnější erekcí. Designové balení od Satisfyeru je standardem jejich značky, tak jako u jiných jejich produktů platí, že krabička je krásně zpracována a proto je Majestic Duo vhodný i jako dárek. Kroužek na penis Majestic Duo je vyroben z černého lékařského silikonu, který je vůči lidskému tělu nezávadný a maximálně přátelský. Na dotek je příjemný a zpracování kvalitní. Pružné silikonové očko je ohebné, můžete jej obmotat na penis nebo navléct kolem varlat. Uvnitř hlavy tohoto pomocníka se ukrývá výkonný motorek. Díky dvanácti různým módům a to včetně silné vibrace, si to můžete vychutnat i sám, ne jen během aktu. Režimy dokážeme měnit stisknutím tlačítka v oblasti motorku, čili ovládání je velmi intuitivní a zvládne jej i úplný začátečník.
V podstatě, může každý využít tuto hračku? a to na více způsobů! Dokonce v krajním případě i žena, pro své vlastní uspokojení, nemá-li po ruce nic vhodnějšího. Tento přístroj dokáže stimulovat také ženský klitoris a to v hlavní části, kde je umístěn motorek. Abyste zjistili, jestli Vám to bude jako muži příjemné, můžete to vyzkoušet nejprve při předehře, později během sexu. Při otočení lze použít i ke stimulaci perinea (hráze), kde příjemně působí na prostatu. Vibrace lze cítit v celém kroužku, ne jen v hlavní části. Vám to přinese silnější erekci a požitek, vaší partnerce orgasmus, který ještě nezažila.

Několik možných využití

S partnerkou jsme našli několik možných využití, což je velké plus. Inspirovat se můžete také ve filmech pro dospělé. Zkusil jsem také vodotěsnost a ta opět nezklamala. Ve sprše si dokonale poradí, nakolik je IPX7 voděodolný. Výdrž baterie je dostačující, jelikož vydrží cca. hodinu. Nepoužívejte vibrační kroužek déle než 20-25 minut, v případě nepříjemného pocitu, opuchnutí nebo změně barvy penisu produkt ihned přestaňte používat a vyhledejte lékaře. Dbejte především na své zdraví a při používání tohoto produktu buďte opatrní, zvláště pokud jste se rozhodli např. pro přiškrcení penisu. Pro lepší požitek během hraní doporučujeme použít spolu s lubrikačním gelem na vodní bázi. Čištění jsem zvládl vlažnou vodou a trochou jemného mýdla, doporučuji však prostředek určený k dezinfekci erotických pomůcek.
Veľkou výhodou tohto vibračného krúžku v porovnaní s ostatnými je, že očko, ktoré si nasadzujem nie je pevné a teda ma netlačí. Je teda vhodnejší aj pre rozmerovo obdarenejších pánov a verím, že vďaka intenzite jeho vibrácií roztancuje zmysly veľa zvedavým pánom.

Shrnutí

Jako muž, který dosud nemusel vibrační kroužky hodnotím, že díky Majestic Duo jsem svůj názor změnil a našel jsem mu místo v občasném použití v naší ložnici. Pocit prokrvení, který se dostaví při správném nošení tohoto kroužku není k zahození. Moje polovička zase pochvalovala dráždění klitorisu vibracemi. Není to však pomůcka, po které bych sáhl každý den, je to ovšem věc preference každého z nás. Uděluji mu 8 bodů z možných 10.
VÝHODY
  • designové balení, vhodné i jako dárek
  • očko je pružné
  • cenově dostupné
  • všestranná erotická hráčka, vhodné pro partnery ale i jednotlivce
  • snadné čištění
  • snadné ovládání
NEVÝHODY
  • Riziko používání u mužů
  • Ne každému muži při stimulaci hráze délkově vyhovuje, ovšem k tomu není primárně určen
@predospelych
@predospelych je ve skutečnosti mladý pár, který rád zkouší a testuje různé pomůcky a vychytávky ze světa dospělých. Skrze Instagram se snaží ukázat nejenom praktičnost hraček, ale také informace a zajímavosti a tím lidem přiblížit téma erotiky a sexu. Od dospělých pro dospělé.
Další články autora @predospelych
Články