Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Co můžete čekat od vibračního kroužku SATISFYER MAJESTIC DUO?

Flexibilní hračka, která je především pro pány na stimulaci penisu, ale při sexu potěší i ženský klitoris. Jsou to ty pravé vibrace, které uvítá během sexu nejen žena, ale i muž?

Zvládne ho i úplný začátečník

Tato erotická pomůcka má mužům pomoci s delší výdrží a silnější erekcí. Designové balení od Satisfyeru je standardem jejich značky, tak jako u jiných jejich produktů platí, že krabička je krásně zpracována a proto je Majestic Duo vhodný i jako dárek. Kroužek na penis Majestic Duo je vyroben z černého lékařského silikonu, který je vůči lidskému tělu nezávadný a maximálně přátelský. Na dotek je příjemný a zpracování kvalitní. Pružné silikonové očko je ohebné, můžete jej obmotat na penis nebo navléct kolem varlat. Uvnitř hlavy tohoto pomocníka se ukrývá výkonný motorek. Díky dvanácti různým módům a to včetně silné vibrace, si to můžete vychutnat i sám, ne jen během aktu. Režimy dokážeme měnit stisknutím tlačítka v oblasti motorku, čili ovládání je velmi intuitivní a zvládne jej i úplný začátečník.
V podstatě, může každý využít tuto hračku? a to na více způsobů! Dokonce v krajním případě i žena, pro své vlastní uspokojení, nemá-li po ruce nic vhodnějšího. Tento přístroj dokáže stimulovat také ženský klitoris a to v hlavní části, kde je umístěn motorek. Abyste zjistili, jestli Vám to bude jako muži příjemné, můžete to vyzkoušet nejprve při předehře, později během sexu. Při otočení lze použít i ke stimulaci perinea (hráze), kde příjemně působí na prostatu. Vibrace lze cítit v celém kroužku, ne jen v hlavní části. Vám to přinese silnější erekci a požitek, vaší partnerce orgasmus, který ještě nezažila.

Několik možných využití

S partnerkou jsme našli několik možných využití, což je velké plus. Inspirovat se můžete také ve filmech pro dospělé. Zkusil jsem také vodotěsnost a ta opět nezklamala. Ve sprše si dokonale poradí, nakolik je IPX7 voděodolný. Výdrž baterie je dostačující, jelikož vydrží cca. hodinu. Nepoužívejte vibrační kroužek déle než 20-25 minut, v případě nepříjemného pocitu, opuchnutí nebo změně barvy penisu produkt ihned přestaňte používat a vyhledejte lékaře. Dbejte především na své zdraví a při používání tohoto produktu buďte opatrní, zvláště pokud jste se rozhodli např. pro přiškrcení penisu. Pro lepší požitek během hraní doporučujeme použít spolu s lubrikačním gelem na vodní bázi. Čištění jsem zvládl vlažnou vodou a trochou jemného mýdla, doporučuji však prostředek určený k dezinfekci erotických pomůcek.
Veľkou výhodou tohto vibračného krúžku v porovnaní s ostatnými je, že očko, ktoré si nasadzujem nie je pevné a teda ma netlačí. Je teda vhodnejší aj pre rozmerovo obdarenejších pánov a verím, že vďaka intenzite jeho vibrácií roztancuje zmysly veľa zvedavým pánom.

Shrnutí

Jako muž, který dosud nemusel vibrační kroužky hodnotím, že díky Majestic Duo jsem svůj názor změnil a našel jsem mu místo v občasném použití v naší ložnici. Pocit prokrvení, který se dostaví při správném nošení tohoto kroužku není k zahození. Moje polovička zase pochvalovala dráždění klitorisu vibracemi. Není to však pomůcka, po které bych sáhl každý den, je to ovšem věc preference každého z nás. Uděluji mu 8 bodů z možných 10.
VÝHODY
  • designové balení, vhodné i jako dárek
  • očko je pružné
  • cenově dostupné
  • všestranná erotická hráčka, vhodné pro partnery ale i jednotlivce
  • snadné čištění
  • snadné ovládání
NEVÝHODY
  • Riziko používání u mužů
  • Ne každému muži při stimulaci hráze délkově vyhovuje, ovšem k tomu není primárně určen
@predospelych
@predospelych je ve skutečnosti mladý pár, který rád zkouší a testuje různé pomůcky a vychytávky ze světa dospělých. Skrze Instagram se snaží ukázat nejenom praktičnost hraček, ale také informace a zajímavosti a tím lidem přiblížit téma erotiky a sexu. Od dospělých pro dospělé.
Další články autora @predospelych
Články