Pojďte si hrát 🎲 Sleva -15 % na kategorii Erotická zábava s kódem HRY15
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Recenze: DILDO s kuličkami SATISFYER DOUBLE BALL-R

Toužíte po pomůcce, která má tak trochu jiné vibrace, a nedělá žádný hluk? Pak by to mohlo být toto krásné dildo Satisfyer DOUBLE BALL-R s přísavkou od Flagranti.cz.

A čím je jiné, než klasické dilda? Jako první zaujme rozhodně velice elegantním a luxusním designem, který ještě umocní temně modrá barva a úžasně příjemná jemnost silikonu. Jeho použitelná délka je 16cm a maximální průměr necelé 4cm, čímž je vhodný naprosto pro všechny a nebojím se napsat, že i pro muže 😉, tedy i jako anální pomůcka.

Na jeho těle najdete dvě rozšířené místa, ve kterých se ukrývá vyloženě poklad a přednost této hračky - to, co jí dělá prostě jinou - dvě těžké ocelové kuličky, co se při sebemenším pohybu pořádně chvějí a vytváří tak lehké umělé vibrace!

Další plus této nádhery je jemná stimulační linka, která se lehce ztáčí do závitu, to je sice takový minimalistický prvek, ale na vzhledu to rozhodně přidává. Hlavní předností tohoto nevšedního dilda je ovšem velká, měkká přísavka a díky té drží jak přibité na většině rovných, tvrdých povrchů.

Je ideální na kachličky v koupelně, sprchový kout, vanu - to pro cachtaly, co to mají rádi mokré 😜. Pomůcka je totiž samozřejmě plně vodotěsná, takže ke hrátkám v koupelně vyloženě vybízí.

Ale ne všichni mají doma dlažbu - na to bylo myšleno také a dildo dobře drží i na hladké, plovoucí podlaze. Takže stačí kapku lubrikačního gelu, samozřejmě na vodní bázi a můžete se jít směle klouzat! Zaoblená špička zajistí jednoduché zavedení a ocelové kuličky uvnitř způsobují při pohybu otřesy, které jsou jemné, ale velice příjemné a to je zase úplně jiný pocit, než s klasickým dildem.

To bych nebyla já, abych ho nevyzkoušela i v páru, není nutné s ním hned přirážet, může být prostě jen zaveden při vnějším dráždění a pohyb pánve k tomu díky vnitřním kuličkám způsobí výbuch také. V ruce se dobře drží, celý je akorát měkký a skvěle flexibilní, takže nikde netlačí a přísavka může sloužit zároveň i jako "zarážka". Ideální je jeho použití také v postroji třeba pro ty, co mají rádi výměnu rolí.

480
  • Krásný design
  • ️Flexibilní
  • Univerzální tvar
  • Zaoblená špička
  • ️Vodotěsný
  • Pevná přísavka
  • Chvějící se ocelové kuličky
A jestli Vám moje recenze baví, najdete je na IG profilu "tajnysuplik"
Zuzka
I po 13 letech a třech dětech prožíváme s manželem líbánky. Přispívá tomu i fakt, že si rádi okořeníme večery něčím novým a vzrušujícím. Zkoušíme nové pomůcky a techniky, posouváme tím náš vztah dál a nestačíme se nudit. Nejraději si pomůcky užíváme spolu. Naše hrátky jsou tak pokaždé trochu jiné.
Další články autora Zuzka
Články