Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Sleva až 59%
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Satisfyer Pro 2: je legendární vibrátor tak dobrý, jak se o něm říká?Satisyfer Pro 2 je vlajkový vibrátor značky Satisfyer: revoluční technologie sání a cenová dostupnost v porovnání s konkurencí je to, co značku proslavilo. O nejprodávanějším vibrátoru pro ženy se pějí legendy. Údajně by neměl chybět žádné ženě, protože dokáže přivodit silné orgasmy během několika vteřin a technologie sání, která simuluje orální sex, je tak odlišná od všeho, na co jste zvyklá, že tuto pomůcku prostě nejde nemít ve své sbírce. Je vibrátor opravdu tak úžasný? Pojďme se na to detailně podívat v recenzi!

Luxus & elegance

Satisfyer Pro 2 je podlouhlý vibrátor sestávající z násady a stimulační hlavice. Násada je v populární růžové zlaté barvě a z tvrdého plastu a je určená k držení vibrátoru: sama o sobě nevibruje a není určená k penetraci. Nachází se na ní tlačítka a místo pro nabíjení. Tlačítka a násadka stimulační hlavice jsou v bílém provedení z matného silikonu. Hlavice je na omak příjemná, nicméně není poddajná a měkká, jak by se mohlo zdát. Samotná násadka je odnímatelná a velmi měkká, nicméně po nasazení na tvrdé plastové tělo hlavice svou měkkost ztratí. Vibrátor se velmi dobře drží v ruce. Jediné mínus, které mohlo být způsobeno pouze tím, že jsem měla testovací verzi produktu, je to, že v násadě slyším posouvání baterie tam a zpátky. Pod některými úhly kvůli tomu při zapnutí vibrátor nepříjemně chrastí. To působí trochu rušivě a vibrátor tím pro mě trochu ztrácí na své eleganci. Jinak totiž působí jako luxusní doplněk, který by se fantasticky vyjímal vedle šperků nebo v kabelce, a to nepřeháním - v žádném případě nepřipomíná erotickou pomůcku.

Intuitivní ovládání vibrací a sání

Vibrátor je určen primárně pro ženy, ke stimulaci klitorisu. To je jeho výhodou, i limitem. Jistě, lze ho kreativně využívat například při stimulaci bradavek či penisu, ale nejlepší je prostě v tom, k čemu je určený - a v tom teda zcela exceluje. Má dvě funkce: vibrace a sání, které se ovládají dohromady třemi tlačítky. Vibrace nemusím dlouze představovat: mají několik intenzit a vzorců, ovládají se pouze jedním tlačítkem a vibruje celá hlavice vibrátoru. Jak už jistě víte, k jednotlačítkovému ovládání mám své výhrady - nemám ráda, když se jedním tlačítkem ovládá intenzita i zapínání, protože to neumožňuje snižování intenzity.

Sání je revoluční technologie stimulace klitorisu, která pocitově připomíná opravdu intenzivní orální sex. V hlavici je totiž malý plastový bubínek, který se nadouvá tam a zpátky a tím vytváří podtlakové vlny.

Satisyfer Pro 2nabízí mnoho intenzit sání, které se ovládají dvěma tlačítky. Jedno je na zapnutí a zvyšování intenzity, to druhé na její snižování: považuji to za velmi velké plus, protože se mi při používání vícekrát stalo, že jsem intenzitu potřebovala snížit. Na rozdíl od vibrací má sání pouze různou intenzitu, nikoliv programy. To ale nepovažuji za výrazný nedostatek, při používání mi různé vzorce sání opravdu nechyběly.

Nevýhodou vibrátoru jako takového je jeho velká hlasitost- jak vibrace, tak sání, mají zhruba od čtvrté intenzity opravdu vysokou hlasitost. Bubnování zvukově trochu připomíná vrtačku, zejména ve chvílích, kdy vibrátor perfektně nedoléhá na vulvu. Pro mě to bylo jednak trochu rušivé a taky to znamenalo, že potřebuju mít perfektní soukromí: toto není tichý a diskrétní vibrátor. Na druhou stranu je Satisfyer Pro 2 opravdu zdatný už při nižší intenzitě, takže se nestává často, že vyšší intenzity využiji.

Sání: funkce, do které se vyplatí investovat čas

Nyní se dostávám k asi největší překážce celého používání: správné zacházení s vibrátorem. Ideální umístění vibrátoru na klitoris tak, abyste z funkcí vibrátoru vytěžila maximum, vyžaduje praxi. Přijít na to, jak správně vibrátor umístit, mi trvalo dost dlouho a přišla jsem na to asi až při pátém použití, a to i přesto, že od Satisfyeru už mám kombinovaný vibrátor Rabbit, který má sací hlavici také. Nenechte se počátečními neúspěchy odradit - ten investovaný čas opravdu stojí za to. Satisyfer Pro 2 je prostě tvarovaný trochu jinak, takže je možné, že i jako zkušená uživatelka budete trochu tápat. Ideální je vibrátor použít až když už jste alespoň trochu vzrušená - klitoris se totiž prokrví a více vystoupí na povrch - v takovém stavu je na něj mnohem snazší vibrátor umístit, ale záleží samozřejmě na vaší anatomii. Obecně byl můj prožitek ale mnohem intenzivnější, když už jsem byla vzrušená, než když jsem rovnou začala s tímto vibrátorem v ruce.

Druhý můj důležitý poznatek spočívá ve správném tlaku: intuitivně jsem si myslela, že když sací technologie funguje na bázi podtlaku, musím ho na své tělo co nejvíce přitlačit. Ukázalo se, že v takovém případě však sání téměř necítím. Naopak, když jsem vibrátor přiložila zcela volně, intenzita sání mě velmi mile překvapila. Moje rady nemusí platit univerzálně: každé tělo je jiné a je možné, že sama objevíte úplně jiné triky, které budou vašemu tělu vyhovovat. Co si tedy z mých zkušeností vzít? Nenechte se odradit! Při prvním použití jsem byla zklamaná a nechápala jsem, co na tomhle úžasném vibrátoru všichni mají.

Po několika pokusech jsem si ho ale naprosto zamilovala a musím uznat, že opravdu přivádí neskutečně intenzivní orgasmy a to během několika vteřin. Jako plus považuji to, že jsem se více naučila o svém těle a o tom, co a jak je mi příjemné. K tomu všemu je Satisyfer Pro 2 vodotěsný. Můžete si ho tedy s sebou vzít i do vody, přičemž ta pro podtlakovou funkci není žádnou překážkou. Použití vibrátoru ve vaně je velmi příjemné a pokud hledáte dokonalé uvolnění, doporučuju koupel s tímto vibrátorem.

K potížím se správným umístěním ještě považuji za důležité zdůraznit, že bílá část sací hlavy je odnímatelná. Satisfyer vyrábí i jiné tvary násadek na hlavici, které lze samostatně dokoupit a vyměnit. To znamená, že pokud už jste opravdu vyzkoušela všechno, a pořád to není ono, možná ještě nad vibrátorem nemávejte rukou a zkuste dokoupit jiný typ násadky - prodávají se jak s širokým, tak úzkým vyústěním. Nebojte se experimentovat!

Po praktické stránce je Satisyfer Pro 2 také velmi promyšlený: jak už jsem zmínila, násadka na vibrující hadici jde velmi snadno sundat a zase zpátky nacvaknout, takže vibrátor můžete pohodlně vyčistit, aniž byste se snažila dostat do složitých zákoutí. Nabíjení je klasicky pomocí magnetu na USB kabel, tak jak to známe od všech Satisyferů.

Protože je násadka ze silikonu, je třeba vibrátor používat pouze s lubrikačním gelem na bázi vody, jinak můžete silikon nenávratně zničit. Z mých zkušeností mi nepřišlo, že lubrikační gel dělá při použití velký rozdíl, možná jen lehce pomohl při vytvoření lepšího přilnutí na tělo.

Shrnutí

Satisfyer Pro 2 je vibrátor, který zcela dostává nadšeným legendám, které o něm panují. Za velmi příjemnou cenu dokáže přivodit opravdu intenzivní pocity. Naučit se ho správně používat vyžaduje možná více času, než jste u běžných erotických pomůcek zvyklá, ale všechna ta snaha se vám několikanásobně vrátí. Nicméně nesmím opomenout několik mínusů: vibrátor je poměrně hlasitý a určený primárně pro ženy. Pokud milujete stimulaci klitorisu, tento vibrátor vám rozhodně nesmí ve sbírce chybět - a věřte mi, vaše zkušenosti s vyvrcholením se navždy změní.

Prohlédnout si celou nabídku značky SATISFYERElla
Život Elly je o hledání rozkoše ve všem, co dělá - ať už jde o dobré jídlo, zážitky nebo sex. A protože má zvídavou povahu, hltá vědecké studie a za každou novinkou hledá pět dalších informací. Díky tomu je chodící encyklopedií sexu a sexuality - a užívá si toho každým douškem!
Články