GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Válka bezdotykáčů - Satisfyer Pro 2 versus Womanizer

Ženy, pojďme objevit taje dvou zajímavých erotických hraček.

Doba jde kupředu a na trhu sexuálních hraček se objevují bezdotykové stimulátory klitorisu, které slibují hory, doly i orgasmy. Zapojila jsem se na internetu do Satisfyer diskuze i Womanizer diskuze, ale bezhlavá debata bez vyzkoušení je jako mluvit o lahodném víně a neokoštovat, takže nalijme si čistého vína! Satisfyer Pro 2 mi před měsícem koupil přítel k narozeninám, protože oba rádi experimentujeme a nutno říct, že naše sbírka je již rozsáhlá. Byla to láska na první pohled, vzhledově je prostě luxusní a ta zlato-měděná barva . . . Womanizer jsem si dovolila koupit sama a nutno říci, že jsem se musela pěkně plácnout přes kapsu. Womanizer má na výběr hned z několika designů, což je geniální, nicméně některé mi přišly trošku kýčovité. První Womanizer recenze na internetu byly velmi smíšené, tak jsem si pustila i Womanizer video, které mě přesvědčilo o koupi. Oba stimulátory klitorisu jsou vyrobeny z lékařského silikonu, což už beru jako standard. Do ruky padne Satisfyer krásně, ovládání je intuitivní a po ruce, navíc je hračka obohacena o LED světýlko - ovšem obdobně to má i Womanizer. První zásadní rozdíl je ve stupních intenzity - Satisfyer nabízí 10 stupňů a Womanizer 5.
Obě hračky musíte před prvním použití nabít a dejte si pěkně načas, protože dobíjení Satisfyeru trvalo několik hodin. Stimulátory mají dobíjecí baterky a nabíjení klasicky přes USB kabel. Jak Womanizer, tak Satisfyer Pro 2 trošku hučí na rozdíl od informací, které mají výrobci na stránkách. Nicméně po přiložení na klitoris se hluk trochu utlumí a dále to už nevnímáte.
A jde se na věc! Satisfyer mi přítel po lehké předehře přiložil ke klitorisu a nutno říct, že jsem trošku ucukla. První nasátí je docela intenzivní už při nižších stupních, takže vyzkoušet všech 10 stupňů u mě opravdu nehrozí. Tlakové vlny po prvotním šoku masírovaly můj klitoris, přechody stupňů intenzity jsou jemné. Stimulátor příjemně objímal okolí klitorisu. Dostala jsem se postupně na intenzitu 4 a tam jsem taky dosáhla skvělého orgasmu. Stupně 5 a výše bych doporučila jen kamarádce Lídě, která by si klitoris klidně nechala vycucnout. Samozřejmě jsme po koupi testovali také Womanizer - mnohem dražší dráždidlo klitorisu nabízí i náhradní stimulační nástavec. Vybrala jsem si gepardí vzor, protože mi Tomáš pořád říká, že jsem zkrátka zvíře. Dráždidlo Womanizer má krásné růžové pouzdro a výrobce slibuje na jedno nabití až 240 minut zábavy. Nasátí je mnohem jemnější, nebo jsem už byla na bezdotykové pohlazení připravena. Stupňů je pouze 5 a i tady jsem došla maximálně do stupně 4. Přítel měl tendence s dráždidlem ještě kývat, ale to jsem tomu maniakovi zatrhla - stačí nechat pracovat tlakové vlny. Cítila jsem smyslné chvění, mrazení až na kost a asi nejpříjemněji jsem vnímala stupeň 3.
U obou jsem tedy dosáhla orgasmu, což byl náš cíl. Která z vás nemá citlivý klitoris, doporučuju designově krásnější a levnější Satisfyery. Pokud nemáte hluboko do kapsy a máte rádi jemnější masáž klitorisu, určitě si dopřejte Womanizer, třeba vzor vytetovaného srdce. Jestli můžu doporučit, tak před koupí ještě určitě koukněte na Satisfyer video, případně na Satisfyer recenze a Womanizer recenze, kde vám i ostatní ženštiny řeknou své dojmy.
A ještě na závěr - pokud si budete chtít tyto erotické kouzelníky zakoupit přes internet, tak neudělejte chybu jako já - napsala jsem název stimulátoru špatně - Satisfier - a výsledkem bylo všechno možné, jen ne dráždidlo. Druhý špatný pokus " Satysfier " byl sice taky mimo, ale už jsem byla skoro v cíli, takže správně je Satisfyer. Stejně tak mi nedošlo, že Womanizer je od slova Woman, takže jako idiot jsem napsala Vomanizer. Kdo si má jako pamatovat, jak se to píše - poslední velké mínus!
Články