Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Satisfyer ENDLESS JOY: konečně vibrátor, se kterým si rovnocenně užijí oba partneři

Smyslem mnoha partnerských vibrátorů je, že jeden partner si užívá a ten druhý dálkově ovládá nastavení a s hračkou si tolik zábavy neužije. Od toho se také odvíjí design, který často připomíná ženské či mužské pohlavní orgány a omezuje možnosti použití pro oba partnery či partnerky. Přesně takovým vibrátorem Satisfyer Partner ENDLESS JOY nebo také MULTIFUN není. Tento promyšlený designový kousek je totiž navržen tak, aby nepřipomínal vůbec nic a přesto budete překvapení, jak skvěle zapadá do různých míst mužského i ženského těla. Jestli nějaký vibrátor vybízí k nekonečnému prozkoumávání nových erotogenních zón, je to přesně tento.

Sametové tělo a inovativní vzhled

Na první pohled vibrátor nepřipomíná nic, co by souviselo s lidským tělem: dal by se popsat asi jako protáhlý oblouk se dvěma zakřivenými konci. Tělo oblouku je robustnější a dobře se drží. Z vnitřní strany také skrývá malinké vroubky. Konce oblouku jsou vyvedeny do dvou "nožiček" se speciálním zakřivením. To vás vybízí k tomu používat nožičky k masáži různých částí těla: tuto část ocení například pánové při masáži prostaty. Při používání taky zjistíte, že nožičky jsou od sebe v perfektní vzdálenosti, která vybízí do nich jemně sevřít různé části těla. Tím se dostáváme k největší přednosti vibrátoru: ačkoliv nepřipomíná vůbec nic společného s lidským tělem, budete překvapení, jak hrozně dobře zapadá do křivek mužských i ženských těl. Například oblouk má tak akorát obvod, aby jím šel pohodlně provléknout penis a nožičky zase ideální rozestup, aby mezi ně šly umístit bradavky či klitoris. Vibrátor je vyrobený z matného silikonu a velmi příjemný na dotek. V souhrnu jeho design prostě vybízí k mazlení a poznávání různých zákoutí těla.

Dva motorky a více než sto kombinací

Kromě designu je hlavní přednost vibrátoru v odděleném ovládání oblouku i nožiček. Jak už je u Satisfyeru zvykem, motorky jsou velmi silné a nabízejí několik stupňů intenzity i zábavné vzorce vibrací. Svůj vlastní motorek má jak obloukovitá část, tak každá z nožiček. Oddělené ovládání asi nejvíce vynikne právě při partnerském sexu, kdy si každý partner může nastavit intenzitu vibrací dle své chuti.

Vibrace každé části se ovládají samostatným tlačítkem: to je intuitivní a z designu je ihned jasné, jak vše funguje. Malou nevýhodou jednoho tlačítka je to, že mezi programy jde přepínat pouze směrem nahoru: pokud tedy chcete rychle zvolnit, je lepší vibrátor vypnout úplně a opětovně zapnout na požadovaný program, než se rychle snažit dostat přes velké množství programů.

Na druhou stranu, velké množství je i silnou stránkou vibrátoru, protože lze z vibrací a programů sestavit až sto různých kombinací. Výhodou tedy je, že při každém sexu tak nejspíše přijdete na nové kombinace a způsoby použití.

Vibrátor, který vyzývá k poznávání

Satisfyer ENDLESS JOY je vhodný pro jakákoliv těla, a to jak pro použití o samotě, tak v páru. Muži si s ním užijí stimulaci varlat, penisu, perinea či bradavek, zatímco ženy ocení možnosti použití v oblasti vulvy a prsou. Výrobce také uvádí možnost vnitřního použití a stimulace bodu G, ale v tomto se Multifun zdaleka nevyrovná klasickým podlouhlým vibrátorům, které jsou určené pro ženy. Zajímavé možnosti vibrátor nabízí zejména pro heterosexuální partnery: vibrátor lze různými způsoby nasazovat na penis a stimulovat při sexu jak partnerku, či partnera. Umístění je velmi jednoduché, ale vzhledem k "univerzálnímu" obvodu, který si nelze nijak nastavit, nemusí vibrátor vyhovovat úplně každému.

Jako se všemi neobvyklými tvary to chce věnovat trochu času zkoušení, jak vám vibrátor nejvíce bude sedět a které vibrace jsou vám v této poloze nejpříjemnější. Díky zajímavým zakřivením a množství programů vibrátor vybízí k průzkumu nových zdrojů potěšení: je to tedy ideální hračka pro chvíle, kdy je pro vás důležitější cesta, než cíl. Vibrátor sice dokáže přivodit opravdu silnou stimulaci, ale jeho hlavní smysl vidím právě v oživení zaběhnutých způsobů potěšení.

Praktické informace

Vibrátor je vyrobený z matného silikonu, který je skvěle omyvatelný, nicméně to také znamená, že ho budete muset používat pouze s lubrikačním gelem na vodní bázi. Na druhou stranu u většiny možností použití nejspíš lubrikační gel vůbec nebudete potřebovat. Multifun má taky skvělou výdrž a magnetické nabíjení, které známe od všech modelů značky Satisfyer.

Rozměrově se vibrátor vejde do ženské dlaně, což z něj dělá příjemného společníka na cestování. Vibrátor je vodotěsný, takže si ho lze vzít i do vany či do sprchy.

Shrnutí

Satisfyer ENDLESS LOVE je velmi zajímavá partnerská hračka, u které i na poněkolikáté nevyčerpáte všechny možnosti použití, které nabízí. Jeho hlavní předností je milý vzhled, který nepřipomíná žádné pohlavní orgány a nabízí stejné možnosti rozkoše pro oba partnery. Multifun vybízí ke stimulaci erotogenních zón, společnému mazlení a rozbíjení stereotypů. Pokud však hledáte vibrátor, který vás spolehlivě dovede k silnému orgasmu během malé chvilky, sáhla bych po jiných osvědčených kouscích. Tento vibrátor je spíše třešinkou na dortu, se kterou se budete bavit dlouhý čas.


Prohlédnout si celou nabídku značky SATISFYER


Ella
Život Elly je o hledání rozkoše ve všem, co dělá - ať už jde o dobré jídlo, zážitky nebo sex. A protože má zvídavou povahu, hltá vědecké studie a za každou novinkou hledá pět dalších informací. Díky tomu je chodící encyklopedií sexu a sexuality - a užívá si toho každým douškem!
Články