GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

RECENZE - "Králíček" od Satisfyer bude užitečným společníkem

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit je důstojným nástupcem rabbit vibrátoru s podtlakovým upgradem, který z něj činí perfektní vibrátor pro moderní ženu Vibrátor typu rabbit se stal populárním v devadesátých letech poté, co ho po celém světě proslavil seriál Sex ve městě. V dnes už ikonickém díle se jinak konzervativní Charlotte zamiluje do svého nového růžového vibrátoru, který jí připomíná roztomilého králíčka a pokaždé jí dovede k orgasmu. Její láska zajde tak daleko, že raději odřekne své kamarádky, aby mohla zůstat doma a masturbovat. Nutno říct, že Pro G-Spot Rabbit od firmy Satisfyer je úctyhodným nástupcem legendárního vibrátoru, který se perfektně hodí pro dnešní moderní ženu a všechna tato očekávání hravě splní. Jeho luxusní vzhled, upgrade ve formě funkce sání klitorisu a velmi silné vibrace z něj dělají neocenitelného společníka, za kterého se rozhodně nemusíte stydět.Vzhled a pocitové dojmy

Do svého třpytivého, gumového, růžového a možná trochu infantilního předchůdce má tenhle vibrátor opravdu daleko. Sněhově bílé tělo vibrátoru a detaily provedené v populární růžové zlaté tvoří nadčasovou kombinaci, která působí opravdu luxusně. Barvy krásně dávají vyniknout zajímavým křivkám vibrátoru, vybouleninám pro bod G a jemným hranám těla vibrátoru. Matný silikonový povrch je zdravotně nezávadný, velmi dobře se omývá a hlavně na něm nezůstávají přilepené žádné nečistoty, jako na klasických vibrátorech z měkkého silikonu. Na omak je vibrátor pocitově tvrdý a málo ohebný, což s sebou nese překážky, kterým se věnuji dále. Pokud patříte k ženám, které příliš neoslovují erotické pomůcky realistického vzhledu nebo máte ráda neutrální barevnou paletu a přepychový vzhled, pak je pro vás Satisfyer Pro G-Spot Rabbit vzhledově dokonalý.


Jak je to s funkcemi?

Vibrátor má dvě hlavní části ? klasické dildo-vibrátor a rabbit nástavec pro podtlakovou stimulaci klitorisu. Špička vibrátoru je jemně prohnutá a vyboulená směrem k bodu G, takže pokud jste žena, která si užívá silných vnitřních orgasmů, v tomhle vás vibrátor určitě potěší. Rabbit nástavec má v sobě zabudovaný podtlakový ?bubínek? určený na klitoris. Ten simuluje pocit sání a díky podtlaku dokáže přivodit velmi silné klitorální orgasmy. Bohužel, tato největší výhoda vibrátoru je také jeho největší nevýhodou. Proč? Zaprvé, vibrátor je tvrdý a neohebný. Pro nejlepší výsledky a opravdu intenzivní pocity sání je potřeba vytvořit podtlak a umístit bubínek přesně na klitoris, což vyžaduje trochu praxe. Ne každá vulva je anatomicky stejně velká a proto tato část nemusí perfektně sedět každé ženě. Stejně tak je opravdu potřeba bubínek dobře umístit, podtlaková část vám nic nepromine a pouhé přiložení kamkoliv se mine účinkem. Navíc je vibrátor tvarován tak, že se podtlaková část jen velmi nesnadno používá i bez těla vibrátoru ? musíte tedy počítat s tím, že pokud si budete chtít užít stimulace klitorisu pod tlakem, vždy musíte použít i část s vibrátorem-dildem (který ovšem můžete a nemusíte zapnout). Na druhou stranu ve chvíli, kdy je vibrátor správně umístěný, dokáže kombinace jeho funkcí velmi rychle přivodit opravdu intenzivní a dlouhé orgasmy. Ze všech vibrátorů Satisfyer považuji Pro G-Spot Rabbit za jednoho z mých nejoblíbenějších.

Co se týče funkcí a síly vibrací, nabízí vibrátor vnější i vnitřní stimulaci. Vibrace podlouhlé části jsou nezávislé na funkci sání podtlakové části, takže můžete mít obě části vibrátoru zapnuté současně, nebo jen jednu z nich, což je velkou výhodou. Vibrace podlouhlé části jsou velmi silné a intenzivní. Vibrátor nabízí jedenáct režimů: tři, které pokrývají klasickou zvyšující se intenzitu, ale sedm zábavných programů, které vibrace dávkují v různých vlnách, intenzitách a pulzech. Pokud patříte mezi ženy, které rády oddalují svůj orgasmus, určitě vás tyto funkce potěší. Zároveň dle mého názoru tento vibrátor patří mezi nejsilněji vibrující erotické pomůcky od Satisfyeru. Sama mám ráda spíše intenzivnější vibrace, nicméně u tohoto vibrátoru málokdy přecházím na větší intenzitu. Vibrátor se proto perfektně hodí ke stimulaci klitorisu například přes prádlo ? jeho podlouhlou část můžete používat stejným způsobem, jako vibrátor typu masážní hlavice. To, že má tak silné vibrace, je také výhodou pro ženy, které si užívají stimulaci uvnitř pochvy. Podtlaková část na klitoris má také několik módů, které se dají ovládat samostatnými tlačítky. Tato část je ze začátku tichá, ale při vyšších intenzitách poměrně hlasitá a rytmické bubnování může působit trochu rušivě. Bubnování se však trochu ztlumí umístěním na klitoris. V případě podtlakové části však vibrátor nenabízí několik programů, ale pouze zvyšování intenzity ? nicméně na úctyhodných 11 úrovní. Přesto se mi osobně zdá vibrátor spíše hlasitější povahy. Nutno dodat, že je vibrátor vodotěsný, takže si s ním můžete užít zábavy i ve sprše či napuštěné vaně. Celý vibrátor se ovládá pomocí elegantně provedených oválných tlačítek umístěných na konci vibrátoru. Ovládání není příliš intuitivní, nicméně když si na něj zvyknete, nečiní používání vibrátoru žádný problém. Tlačítko z růžového zlata ovládá vibrace v podlouhlé části vibrátoru. To znamená, že jedním tlačítkem vibrátor nejen zapínáte a vypínáte, ale také přepínáte mezi jednotlivými vibračními módy. To je malá nevýhoda vibrátoru ? pokud se omylem překliknete, nebo chcete rychle změnit mód ze silnějšího na slabší, musíte pomocí tlačítka proklikat všechny ostatní módy (kterých je 11!), nebo vibrátor jednoduše vypnout a znovu zapnout (což je něco, co mi osobně přijde rychlejší, obzvlášť, pokud se pohybujete mezi prvními třemi režimy, které jen ovládají intenzitu a které se asi používají nejčastěji). Na druhou stranu část s výstupkem na klitoris lze ovládat třemi bílými tlačítky, přičemž jedním se část vypíná a zapíná a dvěma se rotuje mezi programy ? můžete tak snadno měnit intenzitu na vyšší i nižší, bez nutnosti obcházet ovládání různými triky.


Pro koho je vibrátor určen a jak ho lze používat?

Vibrátor je určený spíše pro ženy. Je skvělý na stimulaci klitorisu, pochvy a bodu G. Není vhodný pro anální použití. Ačkoliv by šel zavádět i análně, umístění hlavice s podtlakovým bubínkem by manipulaci s vibrátorem spíše komplikovala. Díky silným vibracím podlouhlé části vibrátoru ho lze používat na dráždění bodu G a pochvy, ale také na stimulaci klitorisu, například přes kalhotky, protože má opravdu silné vibrace. Určitě s ním jde stimulovat i jiná citlivá místa, například bradavky. Podtlakovou část nejspíš využijete pouze na stimulaci klitorisu, neboť pevné tvarování vibrátoru neposkytuje větší prostor pro manipulaci a experimenty s jinými částmi těla.
Ze silných vibrací podlouhlé části vibrátoru mohou mít radost i pánové, kteří mají rádi stimulaci špičky penisu nebo varlat či prostaty z vnějšku pod varlaty. Podtlaková část je docela malá - má asi jeden a půl centimetru a pojme snadno ženský klitoris, nicméně nepokryje velký povrch, a tak je možnost experimentů se stimulací špičky penisu tlakovými vlnami poměrně omezená. Navíc je vibrátor tvarovaný tak, že by takovéto použití mohlo představovat spíše potíže s manipulací, než rozkoš. Z výše zmíněných důvodu vibrátor není příliš vhodný na anální použití. Silné vibrace však poskytují intenzivní stimulaci, kterou jde využít na různé části těla. Nicméně pokud jste muž a plánujete koupi této pomůcky pro sebe, doporučila bych vám poohlédnout se po jiných typech vibrátorů.

Údržba a praktické informace

Vibrátor je z matného silikonu, takže na něm neulpívají žádné prachové částice a velmi snadno se omývá pod obyčejnou teplou vodou a trochou mýdla. Díky jeho povrchu ho můžete jemně osušit ručníkem a povrch nezůstane celý olepený malými chloupky. Z materiálu však plyne podstatné omezení ? pokud chcete používat lubrikační gel, musíte vždy volit ten na vodní bázi. Populární silikonové lubrikanty by mohly povrch vibrátoru nenávratně poškodit, takže je třeba si dávat pozor, s čím vibrátor používáte. Dle mé osobní zkušenosti vydrží nabitý opravdu dlouhou dobu - silné vibrace většinou působí tak rychle, že ho používám spíše v krátkých intervalech. Protože současně vibrátory střídám, hračku stačí nabíjet jednou za měsíc až dva. Pokud si však chcete dopřát opravdu intenzivní masturbaci, pak vibrátor nevydrží déle, než zhruba čtyřicet minut, v závislosti na tom, které všechny vibrační módy a funkce využíváte. Co se týče rozměrů je vibrátor zhruba normální. Není nijak extrémně dlouhý (celé tělo má podle výrobce 22 cm, ale použitelná část těla vibrátoru je zhruba poloviční) a jeho průměr je také běžný - kolem tří centimetrů. V porovnání s ostatními vibrátory, které Satisfyer nabízí, patří Pro G-Spot Rabbit spíše k těm menším. Velkou výhodou, kterou miluji u všech vibrátorů značky Satisfyer, je elegantní nabíjení. Vibrátor není na vyměňovací baterky, nýbrž se nabíjí USB kabelem, který magneticky ?přicvaknete? na dva kovové puntíky ze zadní strany vibrátoru. Vibrátor vždy nabíjím zastrčením kabelu do počítače, a trvá to zhruba tři hodiny. Při použití adaptéru do zásuvky by šla doba nabíjení možná zkrátit. Taky je moc fajn, že se všechny vibrátory značky Satisfyer nabíjejí stejně, takže ačkoliv se u jednotlivých modelů může tvar magnetické koncovky trochu lišit, stačí vám k nabíjení všech modelů pouze jeden kablík.


Lehké shrnutí

Tento vibrátor patří již několik let k mým oblíbencům pro různé druhy pocitů, které nabízí, a pro silné vnitřní i vnější orgasmy, které poskytuje. Luxusní vzhled, příjemný materiál, silné vibrace a možnost stimulace klitorisu podtlakem dělají z tohoto vibrátoru opravdu zajímavý kousek. To vše je podtrženo velmi příjemnou cenou, i přesto, že se vibrátor svými funkcemi řadí spíše k high-endovým vibrátorům. Na druhou stranu je vibrátor trošku hlučnější a neflexibilní umístění výstupku na stimulaci klitorisu nemusí sedět anatomii každé ženy.Ella
Život Elly je o hledání rozkoše ve všem, co dělá - ať už jde o dobré jídlo, zážitky nebo sex. A protože má zvídavou povahu, hltá vědecké studie a za každou novinkou hledá pět dalších informací. Díky tomu je chodící encyklopedií sexu a sexuality - a užívá si toho každým douškem!
Články