Všechny kategorie
Všechny kategorie
Vibrátory Pro ženy Pro muže Pro páry Erotické prádlo Vagíny, zadečky, masturbátory BESTSELLERY
Doprava zdarma úplně na vše Finalista SHOProku 2019 dárkové balení
4sex se mění na Flagranti!

Je nám velkou ctí představit vám motýla, který právě vyletěl z kukly 4sex. Představujeme vám FLAGRANTI, vašeho společníka na cestě vášně a poznání. Diskrétního průvodce, který vám bude rádcem i oporou ve světě erotiky. Flagranti pomáhá lidem najít si cestu k erotice a rozvíjet jejich intimní život v tempu, které je jim komfortní.

Co je naším cílem?


O nás

Sex a erotika jsou neodmyslitelnou součástí našich životů a proto jsme tady pro vás i my. Chceme vás podpořit, inspirovat, pomoci vylepšit vztahy a přinášet vám novinky ze světa erotického zboží. Klademe důraz na to, aby si z naší nabídky vybral každý dle svých preferencí a požadavků a ke své maximální spokojenosti.

Na trhu s erotickým zbožím jsme již od roku 2004 a po celou dobu se snažíme být partnerem, na kterého se můžete spolehnout. Jak se však postupně svět mění, i my jsme usoudili, že je čas na změnu. Proto po patnácti letech svlékáme růžový kabát a necháváme se unášet na zlaté vlně vášně. Po patnácti letech se 4SEX přerodil na FLAGRANTI – inspirováno vášní.

Změní se něco pro stálé zákazníky?

Změnil se vzhled webových stránek a některé kategorie, ale servis, který jsme vám doteď poskytovali, zůstává. Zakládáme si na rychlém doručení do 24 hodin, diskrétním balení, nízkých cenách a poradenském servisu. A zároveň přinášíme novinky, které jinde nenajdete. Jednou z nich je luxusní dárkové balení, které si můžete vybrat hned v několika variantách.

FLAGRANTI – inspirováno vášní a Vámi!
Na trhu již od roku 2004
Expedice zboží do 24 hodin
Více než 5 000 položek skladem
Napište nám
Jméno a příjmení
*
E-mail
*
Předmět dotazu
Opište prosím ověřovací kód
*
refresh captcha
*Povinné údaje
Potvrzením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Dotaz
*
*Povinné údaje
Věrnost se vyplácí!
Zaregistrujte se a pronakupujte se k VIP cenám
Registrace
Sleva 5 %
Nákup nad 3000 Kč
Sleva 10 %
Věrnostní program FLAGRANTI