Partner of Notino
Zlaté narozeniny -20 %
luxusní dárkové baleníDopravu platíme my
4sex se mění na Flagranti!

Je nám velkou ctí představit vám motýla, který právě vyletěl z kukly 4sex. Představujeme vám FLAGRANTI, vašeho společníka na cestě vášně a poznání. Diskrétního průvodce, který vám bude rádcem i oporou ve světě erotiky. Flagranti pomáhá lidem najít si cestu k erotice a rozvíjet jejich intimní život v tempu, které je jim komfortní.

Co je naším cílem?


O nás

Sex a erotika jsou neodmyslitelnou součástí našich životů a proto jsme tady pro vás i my. Chceme vás podpořit, inspirovat, pomoci vylepšit vztahy a přinášet vám novinky ze světa erotického zboží. Klademe důraz na to, aby si z naší nabídky vybral každý dle svých preferencí a požadavků a ke své maximální spokojenosti.

Na trhu s erotickým zbožím jsme již od roku 2004 a po celou dobu se snažíme být partnerem, na kterého se můžete spolehnout. Jak se však postupně svět mění, i my jsme usoudili, že je čas na změnu. Proto po patnácti letech svlékáme růžový kabát a necháváme se unášet na zlaté vlně vášně. Po patnácti letech se 4SEX přerodil na FLAGRANTI – inspirováno vášní.

Změní se něco pro stálé zákazníky?

Změnil se vzhled webových stránek a některé kategorie, ale servis, který jsme vám doteď poskytovali, zůstává. Zakládáme si na rychlém doručení do 24 hodin, diskrétním balení, nízkých cenách a poradenském servisu. A zároveň přinášíme novinky, které jinde nenajdete. Jednou z nich je luxusní dárkové balení, které si můžete vybrat hned v několika variantách.

FLAGRANTI – inspirováno vášní a Vámi!
Na trhu již od roku 2004
Expedice zboží do 24 hodin
Více než 5 000 položek skladem
Napište nám
Jméno a příjmení
*
E-mail
*
Předmět dotazu
Opište prosím ověřovací kód
*
refresh captcha
*Povinné údaje
Potvrzením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Dotaz
*
*Povinné údaje