GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

O nás

Je nám velkou ctí představit vám motýla, který v roce 2020 vyletěl z kukly 4sex. Představujeme vám FLAGRANTI, vašeho společníka na cestě vášně a poznání. Diskrétního průvodce, který vám bude rádcem i oporou ve světě erotiky. Flagranti pomáhá lidem najít si cestu k erotice i k sobě samému.

Co je naším cílem?

  • Bourat společenská stigmata.
  • Otevírat dveře do světa vášně.
  • Pomáhat párům i jednotlivcům objevovat nové obzory a inspirovat.
  • Dodávat odvahu na cestě k nalezení sebe sama a své sexuality.
  • Být spolehlivým partnerem a dodavatelem erotických pomůcek.

A co pro to děláme?

Snažíme se tady být pro vás, naše zákazníky. Pro vaši spokojenost jsme schopni udělat i nemožné a stále posouváme své hranice. Neznáme spojení „to nejde“, protože vždy najdeme řešení. Jsme maximálně diskrétní, a to jak při samotné objednávce a dodávce vašeho zboží, tak také v komunikaci. Nečekejte od nás laciné vtipkování či erotické povídky. Otevřeme vám dveře do světa vášně, ale prožít a napsat svou vlastní kapitolu už musíte sami.

Neustále se snažíme rozšiřovat naše služby, které dokáží z dárku udělat zážitek a ze zážitku krásnou vzpomínku. Zboží vám zabalíme do luxusního dárkového balení, připojíme dárek a odešleme dle vašeho přání.

Snažíme se jít ruku v ruce s celosvětovými trendy a přinášet vám exkluzivní značky, které mají ve světě erotických pomůcek své nezastupitelné místo. Zároveň ale vyhledáváme i nové možnosti, jak vám přinést kvalitní produkty za nižší ceny. Pracujeme na rozšíření naší vlastní produktové řady značky Flagranti s kvalitními a nadčasovými produkty.

To jsme my

Sex a erotika jsou neodmyslitelnou součástí našich životů, a proto jsme tady pro vás i my. Chceme vás podpořit, inspirovat, pomoci vylepšit vztahy a přinášet vám novinky ze světa erotického zboží. Klademe důraz na to, aby si z naší nabídky vybral každý dle svých preferencí a požadavků a ke své maximální spokojenosti.

Na trhu s erotickým zbožím jsme již od roku 2004 a po celou dobu se snažíme být partnerem, na kterého se můžete spolehnout.

FLAGRANTI – inspirováno vášní a Vámi!

Na trhu již od roku 2004
Expedice zboží do 24 hodin
Více než 5 000 položek skladem

Mohlo by vás dál zajímat

Poradna

Napsali jsme pro vás

Články a recenze, které vám mohou pomoci, když tápete.
Poradna
Kontakty

Kontakty

Chcete se s námi spojit nebo hledáte adresu? Podívejte se zde.
Kontakty
Registrace

Mějte přehled o novinkách

Chcete být v obraze, mít přehled o novinkách i akčních nabídkách? Zaregistrujte se a získejte zároveň slevy a výhody věrného zákazníka.
Registrace

Vyberte si z naší nabídky

Z široké nabídky erotických pomůcek si vybere každý. Není na co čekat. Pokračovat do e-shopu
Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
*
E-mail
*
Předmět dotazu
*Povinné údaje
Potvrzením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Dotaz
*
*Povinné údaje