Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Sleva až 59%
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Recenze: Maximální zacílení s Twirling Fun od Satisfyer

Vibrátor Satisfyer Twirling Fun je roztomilou novinkou této německé značky. Je to taková kouzelná hůlka, která se postará o stimulaci vašich intimních míst s dokonalou přesností díky zúženému konci. Bodové vibrátory se poslední dobou těší velké oblibě a musím říct, že zrovna tento se Satisfyeru opravdu povedl a hned vám řeknu proč. Nejprve si ale rozebereme všechny jeho vlastnosti.

Elegantní křivky

Twirling Fun je krasavec už na první pohled- má silnější rukojeť, která se postupně zužuje až ke špičce, ta se na konci opět lehce rozšiřuje. Celkově připomíná spíše než erotickou pomůcku jakési ukazovátko nebo teploměr, takže návštěvu pravděpodobně nenapadne, že ta růžová věcička na stole je zodpovědná za vaše orgasmy. Kromě roztomilé růžové je hračka dostupná také ve smyslné červené nebo minimalistické bílé barvě.
Na rukojeti se nacházejí tlačítka, pomocí nichž je možné vibrátor zapnout, vypnout, a přepínat mezi programy. Těch je dohromady 12: slabší, silnější, narůstající, pulzující a tak dále... Hračky od Satisfyeru mají často velice zajímavý výběr režimů a každý si tu přijde na své. Materiál je jako vždy heboučký, silikonový, a ve spodní části hračky se stejně jako u ostatních Satisfyer produktů nachází magnetická koncovka pro napájení pomocí USB kabelu.
Před nějakou dobou jsem si pořídila podobný bodový vibrátor od jiné značky, který se ale s Twirling Fun nedá vůbec srovnávat, protože má mimo jiné úplně měkké zakončení, takové gumové. Při zapnutí se celé mrská, a vlastně se tedy nedá nikam přiložit, protože se chová spíše jako bičík. Twirling Fun má konec pevný, neohebný, a při zapnutí vibrací tak dochází pouze k jeho lehkému kmitání.

Silný, ale tichý

Tato roztomilá pomůcka mě mile překvapila hned několika svými vlastnostmi. Kromě již zmíněného pevného zakončení mi ohromně imponuje její tichost. Troufám si říct, že s tišším vibrátorem jsem se ještě nesetkala. Na nejnižší nastavení je prakticky neslyšitelný, ani na vyšší nehrozí, že ho uslyší někdo za dveřmi.
Dále mě zaujal ergonomický tvar rukojeti, která se příjemně drží a ani při pohlavním styku nikde nepřekáží. Tenká špička se skvěle dostane na jakékoli místo na těle, které chcete stimulovat, a s partnerem si tak můžete vzájemně dráždit erotogenní zóny - třeba se zavázanýma očima v rámci vzrušující hry. Ať už se vám líbí stimulace bradavek, vnitřní strany stehen, nebo hráze, Twirling Fun dosáhne všude a postará se o to nejvyšší blaho. Nezní to hezky?
Mě pochopitelně nejvíce zaujalo především jeho přesné zacílení v okolí vulvy a na ní- jemné dráždění velkých i malých stydkých pysků, hráze a klitoridální předkožky. Velmi vzrušující je položit hrot vibrátoru na klitoris seshora právě přes jeho předkožku a pak s ním jemně pohybovat nahoru a dolů. Tak dochází ke stimulaci klitorisu nepřímo, což ocení hlavně citlivější ženy, ke kterým patřím i já. Kromě tohoto pohybu je zajímavé také dráždění poštěváčku zespodu nebo ze strany, to už záleží jen na vás, jak si s Twirling Fun vyhrajete. Některým ženám je příjemná stimulace vaginální předsíně okolo ústí močové trubice. To dává smysl, jelikož právě tam se nachází vývody Skeneho žláz, odpovědných za tzv. ženskou ejakulaci. Dále jsem špičkou zkoumala vnitřek své vagíny, a to především houbovitou oblast bodu G, a napadá mě, že by se s ní určitě dal zkoumat také tajemný bod A, o kterém se v poslední době hodně mluví, a o kterém jsem se již zmiňovala v některých svých recenzích. Ten se, pro připomenutí, nachází někde mezi bodem G a děložním čípkem, a jeho dráždění prý u mnohých žen působí mocné orgasmy a zvýšení přirozené lubrikace.
V neposlední řadě je hračka vhodná pro anální použití- díky tomu, že je tak uzoučká, se hodí především pro začátečníky, kteří nejsou zvyklí na širší předměty v zadních vrátkách. I tak ale postupujte pomalu a nezapomínejte na dostatek lubrikace. Zde platí pravidlo čím víc, tím líp. Anebo špičkou pomůcky kolem análku jenom kružte- to mám vyzkoušené a je to ohromně vzrušující. Především z rukou partnera. Například při orálním sexu je taková stimulace více než žádoucí.

I partner si přijde na své

Twirling Fun patří mezi vibrátory, které jsou jako stvořené pro použití v páru. Díky své jednoduchosti totiž nabízí neuvěřitelnou variabilitu použití, a to nejenom při styku, ale i samostatně u mužů. Kromě bradavek, které mají pánové často vysoce citlivé a vzrušivé, potěší i oblast hráze, análku, šourku nebo uzdičky. U té ale opatrně, bývá hodně citlivá, takže začínejte na nižším stupni vibrací. A především s partnerem neustále komunikujte!

Tato pomůcka, vlastnostmi i vzhledem připomínající kouzelnou hůlku, se snadno zařadí mezi vaše oblíbence, a také se stane věrným parťákem při orálních hrátkách. Schválně zkuste, co s vaším milým udělá uspokojování ústy za současné stimulace hráze nebo konečníku. Celý zážitek bude intenzivnější a také dotyčnému přinese úplně nové pocity, které dosud neznal. Přizvat Twirling Fun do ložnice se rozhodně vyplatí, a já bych ho doporučila všem párům bez ohledu na zkušenosti. Začátečníkům bude vyhovovat, že jim hned napoprvé v posteli nerachotí obří vibrující hlavice, ty pokročilejší by zase mohla zaujmout dosud neprobádaná bodová stimulace.

Ať už jste single, nebo máte partnera, mít Twirling Fun v šuplíku se vyplatí. Protože se jedná o stoprocentně vodotěsnou pomůcku, je vhodná i pro relaxační koupel s přidanou vibrační hodnotou- ať už sám, nebo s partnerem. Zapalte svíčky, pusťte oblíbený playlist, a romantika může začít.
S hračkou jsem celkově velice spokojena a vřele ji doporučuji.
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Články