Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Kushi aneb japonský polštářek rozkoše

Kushi je už druhá pomůcka japonské značky Iroha, kterou jsem měla možnost vyzkoušet. Stejně jako vibrátor Zen Hanacha je měkoučký, vyrobený z tzv. marshmallow silikonu, který má navíc praktickou protiprachovou úpravu odpuzující nečistoty. Obě pomůcky mě okouzlily a Kushi se dokonce zařadil mezi mé největší oblíbence.

Luxusní balíček s ještě luxusnějším obsahem

Když přišel diskrétní balíček, musela jsem se hned podívat, jaké poklady v sobě ukrývá. Vytáhla jsem roztomilou béžovo-bílou krabičku, ve které se nacházely dvě další. V jedné trůnil krásný, shora průhledný plastový box s pomůckou, ve druhé pak uživatelský manuál a dobíjecí USB kabel. Žasla jsem, jak luxusně Kushi v boxíku vypadá. Nejprve jsem si myslela, že se jedná pouze o skladovací řešení místo látkového sáčku, zjistila jsem však, že je to mnohem důmyslnější. Ve spodní části boxu se totiž nachází otvor na USB dobíjecí kabel a pomůcka uvnitř nesedí jen tak, ale je přichycena magnetickými políčky. Políčka na pomůcce jsou zároveň její dvě ovládací tlačítka. Fascinující, že? První dobíjení vibrátoru tedy proběhlo zcela jednoduše – připojila jsem kabel ke krabičce a šla se kouknout na film. Když bylo hotovo, pomůcku jsem vyndala a umyla ji pod proudem teplé vody s kapkou jemného intimního mýdla. Byla připravená se začít seznamovat s mým tělem.

Víte, co je to grinding?

Ještě než mi hračka přišla, narazila jsem na video o ní na zahraničním instagramovém profilu. Stálo tam, že je ideální pro grinding. Tedy masturbační techniku, kdy se otíráme o něco svým rozkrokem – třeba o polštář, opěradlo gauče, nebo právě erotickou pomůcku. Tuto techniku si mnoho z nás spojuje hlavně s dětskými lety, kdy jsme objevovali, co se nám líbí, a otírali se o ledacos. Pravdou však je, že ji spousta lidí praktikuje i v dospělém věku a především ženám může o dost usnadnit dosahování orgasmu. Je to jednoduché a velmi přirozené. Tvrdé pomůcky nás tam dole mohou tlačit, a proto přichází Iroha se svými měkkými zázraky. Osobně mám grinding velmi ráda a už na první pohled jsem věděla, že pro něj Kushi bude opravdu optimální volbou. Má tvar podobný mušli a stejně jako Zen Hanacha se jeho povrch skládá v jemné záhyby, které mohou zvýšit intenzitu stimulace – záleží, jak s pomůckou budete zacházet. Samozřejmě ji lze využít i jinak než pro otírání. Tenký konec může posloužit jako bodový vibrátor a potěšit tak všechny vaše erotogenní zóny. Stejně jako spodní strana pomůcky není opatřen záhyby, takže pokud máte chuť na opravdu něžné laskání, bude pro vás tou správnou volbou. Ovládání je velice jednoduché. Podržením tlačítka + hračku uvedete do chodu, opětovným stiskáváním téhož tlačítka se budete posouvat dál ve vibračních režimech, kterých je dohromady 7. Stisknutím tlačítka označeného jako – se posouváte o režim vzad, delším podržením se Kushi vypne.

Můj zážitek s Kushi

Narovinu můžu říct, že je Kushi zodpovědný za drtivou většinu mých orgasmů v uplynulých týdnech. Zkusila jsem ho všemi možnými způsoby, nejlépe mi vyhovovala samozřejmě technika grinding. Už samotné otírání o stimulující drážky bylo velice příjemné, a když jsem zapnula vibrace, měla jsem dost velký problém se okamžitě neudělat. Pokud jste citlivější, můžete si pomůcku dát pod sebe podélně, aby nedocházelo ke tření proti stimulačním drážkám, ale v jejich průběhu. To se mi na Kushi líbí – nabízí více možností využití, přestože vypadá na první pohled tak jednoduše. Dokud nezkusíte některou z pomůcek značky Iroha, nepoznáte, jak moc příjemné je se zabořit vulvou do měkoučkého silikonu a poté dělat pánví všelijaké pohyby až do slastného vyvrcholení. Je to něco nového, na co nejsem zvyklá ani já, zkušená testerka více než 75 erotických pomůcek.

Plusy a mínusy

Na závěr bych uvedla výhody a nevýhody modelu Kushi, které vám mohou usnadnit rozhodování, pokud uvažujete o jeho pořízení.

Výhody

+ Měkkost, jemný silikonový povrch

+ Tvar ideální na grinding

+ Stimulační drážky

+ Silné vibrace v 7 režimech

+ Jednoduché ovládání

+ Praktický box s nabíjením

+ Výdrž baterie

+ Krásný vzhled

+ Protiprachová úprava

Nevýhody

- Vyšší cena

- Výrazná tlačítka ve spodní části (kdyby byla třeba zboku, bylo by možné hračku použít na grinding oboustranně)

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Články