Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Sleva až 59%
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Okurka, které by bylo do salátu škoda

Zkoušeli jste někdy použít jako erotickou pomůcku ovoce nebo zeleninu? Podle mého průzkumu na instagramu je celkem časté, že lidé experimentují s banány, mrkvemi či okurkami – skoro třetina totiž odpověděla kladně. Nedivím se, banány jsou příjemně zahnuté a narůstají do různých velikostí, takže si každý najde to svoje. Okurky, zvláště ty podomácku pěstované, mají všelijaké tvary a ztluštění, která mohou přinášet skvělé vaginální orgasmy. No a stará dobrá mrkev je zase skvělá pro anální začátečníky. Využívání těchto plodů pro erotické účely s sebou však přináší hned několik rizik, na která je třeba si dát pozor:
  • Pochutina se může zlomit, což je nebezpečné obzvlášť při análním použití. Kamarádka pracující jako sestra mi vyprávěla, jak jednou dorazil na pohotovost pán se zlomenou mrkví uvnitř. Jak se v panice stáhl, odlomek doputoval hlouběji do tlustého střeva a lékař ho musel chirurgicky odstranit.
  • Na povrchu zeleniny či ovoce mohou být viry, bakterie, plísně a další nevítaní hosté.
  • Pokud si zavedeme do vagíny sladké ovoce, například oloupaný banán, narušujeme její přirozené kyselé prostředí a koledujeme si o kvasinkové či jiné infekce.
Pokud se chceme těmto nepříjemnostem vyhnout, měli bychom své přírodní dildo nejprve pořádně umýt, pak na něj ideálně také navléci kondom, a být při použití opatrní. Anebo si můžeme pořídit opravdové dildo, které jako ovoce či zelenina pouze vypadá, nehrozí nám s ním však žádné komplikace. Německá značka SelfDelve vyrábí velice věrné kopie různých druhů plodů, a já měla možnost jedno takové vyzkoušet na vlastní kůži.

Banán, paprika i malina na listu

Z nabídky těchto krásných, ručně vyráběných plodin si vybere opravdu každý. SelfDelve dělá dilda v podobě lilku, salátové i zahradní okurky, banánu, papriky, mrkve, kukuřice, ale i například velice zajímavou pomůcku, která představuje malinu sedící na ohnutém listu. Ta nabízí klitorální, vaginální i anální stimulaci najednou.

Dilda zajímavých tvarů a barev se v poslední době těší velké oblibě. Ta klasická realistická mohou působit laciným dojmem a třeba lesby je pravděpodobně neocení. Já dávám také přednost těm nerealistickým – masturbace je vzácný čas, kdy se věnuji sama sobě a mužský úd, třebaže umělý, u toho být nemusí. Na trhu je dnes navíc nepřeberné množství veselých barevných dild, která mají buď klasický podlouhlý tvar, nebo představují roh jednorožce, chapadlo či právě okurku.

Já dostala na vyzkoušení zahnutou salátovou okurku. První, co mě, napadlo, když jsem ji poprvé spatřila, bylo: No teda, vždyť vypadá úplně opravdově! Až jsem se bála ji nechávat na stole, aby ji někdo nenakrájel do salátu. Od švagrovy maminky totiž dostáváme jednou za čas okurky a cukety ze zahrádky, které bývají přesně takto zahnuté.

Stejně jako například u rotujících vaginálních kuliček Fellztoys Motion Love Balls mě velice potěšilo úsporné balení. Kuličky jsem dostala v praktické taštičce, ve které je teď skladuji, okurka SelfDelve zase dorazila v plechovém boxu. Nemusím tedy zbytečně vyhazovat hromadu plastu a papíru, do kterých je většina erotických pomůcek zabalena.

Pomůcka je vyrobena z kvalitního lékařského silikonu, má realistické podélné rýhy a jemné třpytky na povrchu. Je dlouhá 27 cm. Stejně jako klasická ‚salátovka‘ má jeden konec užší a druhý spíše oblý. K penetraci se dají použít oba, já si oblíbila ten oblejší. Užší konec by mohl být vhodnější pro anální zavádění, jelikož se postupně rozšiřuje. Průměr dilda je 4 cm, takže ho využijí spíše pokročilejší uživatelé análních pomůcek. Vhodné je jak pro ženy, tak pro muže, kterým obstará vydatnou masáž prostaty. V neposlední řadě si s okurkou užijete mnoho zábavy při lesbických hrátkách, kdy každá s partnerek může mít v sobě zaveden jeden konec.

Lahůdka pro oblast bodu G

Málokteré silikonové dildo je natolik zahnuté, aby bylo vhodné pro dráždění bodu G, a proto na jeho stimulaci používám především dilda skleněná. Okurka to ovšem zvládá bravurně. Je ohebná, ale zároveň dost pevná na to, aby bylo možné s ní dosahovat mokrých orgasmů, pokud víte, jak na to. Její obdivuhodná délka dovoluje hýčkání nejen těla bodu G, ale také jeho nejhlubší časti, neboli cípu, který bývá velice citlivý.

Pro mě osobně bylo také dost vzrušující si pomůcku nechat zavedenou, zatímco jsem kolem ní stahovala vaginální svaly a zároveň si pohrávala s klitorisem.

Další zajímavou technikou může být jemné otáčení zavedené okurky kolem dokola – tak docílíte masáže bodu G, vaginálních stěn, ale i zadní stěny pochvy, která sousedí s konečníkem a její stimulace u mnoha žen vede ke zvyšování přirozené lubrikace.

Okurka à la chameleon

Jelikož jsem si o tomto zeleninovém dildu nečetla před použitím žádné detailní informace, celkem dost mě překvapilo, když jsem po vysunutí z pochvy zaregistrovala změnu barvy té poloviny okurky, která byla zavedená. Je to tím, že povrch hračky obsahuje termochemické pigmenty, které reagují na změnu teploty. Stačí zahřátí ve vagíně nebo ve vodě a ze zelené se stane světlejší žlutozelená. Dosud jsem neměla pomůcku s takovou vlastností a musím říct, že mi to přijde jako velice originální a zábavný nápad.

Dildo se doporučuje používat s lubrikanty na vodní bázi, aby nedošlo k poškození silikonového povrchu. Vzorek jednoho takového značky Pjur je součástí balení. Před i po prvním použití a po každém dalším použití nezapomeňte hračku umýt teplou vodou s jemným mycím gelem. Sáhnout můžete také po dezinfekčním spreji na erotické pomůcky, obzvláště pokud dildo používáte análně.

Shrnutí, pro a proti

Okurkové dildo bych doporučila každému, koho nudí ta klasická ve tvaru mužského přirození. Má zahnutý tvar, který je ideální na masáž bodu G nebo prostaty, zároveň je pružné a poměrně měkké. Hlavní výhodou je za mě originalita a kvalita provedení. Dost se mi líbí proměnlivost barvy v závislosti na teplotě a úložný box, v němž vám pomůcka přijde. O žádném nedostatku nevím… aha, počkat, mám ho! Pokud okurku necháte někde ležet, dost možná se do ní někdo zakousne, vypadá totiž opravdu šťavnatě!
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Dream Toys Vivre Gigi aneb překvapení v kalhotkách Grinding aneb vraťme se do dětství Malá, ale šikovná: Stimulátor DAME EVA Satisfyer Tri Ball aneb trojnásobná dávka slasti Proč si pořídit menstruační disk Ziggy Cup? Srovnání Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3 Yoni vajíčka - zázrak, nebo hrozba? Luxusní hýčkání stimulátorem Mea Must-have kousek v šuplíku? Luxusní masážní hlavice Stimulátory klitorisu: jaký je rozdíl mezi Satisfyerem, Womanizerem a dalšími? Nečekaná síla Svakom Pulse Pure Kushi aneb japonský polštářek rozkoše Dokonalá příprava na anální sex? Dilatátor! Dotek luxusu se Shunga Aiko Jak na sex v koupelně? Objevte kouzlo měkkých pomůcek značky Iroha SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasický králíček v novém kabátku Moje první zkušenost s elektrosexem Recenze: Kladívko Aphojoy Orgasm 2v1 aneb dvojitá dávka slasti Peachy Mini Beads: Dechberoucí síla broskvového vibrátoru Dildo nebo Vibrátor? Univerzální průvodce světem erotických hraček Mořská panna vás potěší hned na několik způsobů Elegantní vajíčko MELO roztančí Váš bod G Podtlakové a sonické stimulátory klitorisu - Jak vlastně fungují? Magic Motion Vini: Vajíčko, které s vámi rádo vyrazí ven Recenze: Maximální zacílení s Twirling Fun od Satisfyer Satisfyer Top Secret + - Vaše tajemství v kalhotkách Recenze: Z podtlakového stimulátoru Melo se vám rozklepou kolena Dlouhá cesta k orgasmu, která se vyplatila