>> Venušiny kuličky v hodnotě 649,- jako DÁREK 
Partner of Notino
Dárek od Fun Factory
DÁRKOVÉ BALENÍ
Dárek pro každého

 

Dilda jsou oblíbené erotické pomůcky, kterým propadly ženy i muži a někteří je stále preferují i před aplikacemi a funkcemi nahuštěnými vibrátory. Dildo je totiž jiné. U dilda jste to jen vy a vaše hračka a můžeme vás ujistit, že tato dilda jsou opravdu unikátní.

Talentovaná německá designérka A. Koschemann ze společnosti SelfDelve vytvořila kolekci, která je díky preciznímu zpracování k nerozeznání od skutečného ovoce a zeleniny. Ruční výroba a změna barvy dilda při změně teploty z těchto kousků dělají opravdové unikáty. A věřte, že takto zapomenuté dildo kdekoliv v domě nepohorší ani případnou návštěvu. O co jde bude jen vaše tajemství.

Zahradní okurka na cokoliv vás napadne, jen ne na salát
Rovná linie 19 cm dlouhé nablýskané krásky, dramaticky se rozšiřující průměr 3-5 cm, ručně malované detaily, jemně zaoblená špička a reálně hrbolkatá textura povrchu Vás uchvátí na první pohled i dotek. Žádná laciná napodobenina, ale opravdový designérský skvost, prakticky k nerozeznání od své vitamíny nabité sestry. Heboučký lékařský silikon je dostatečně flexibilní a zároveň hypoalergenní, jeho měkká varianta poskytne něžnou, ale intenzivní vaginální stimulaci. Okurka patří k teplomilné zelenině, bude reagovat na Vaši tělesnou teplotu a ocení ji změnou žlutozelené barvy ve žlutou.
Kukuřičné klasy, slunce a šumění větru
Slunečný letní den, kukuřičné klasy se vlní ve větru a uprostřed pole se vyjímá on, zlatavý fešák, jenž dozrál možná právě pro Vás. Dildo přesvědčivého kalibru, ohromujícího 5 cm průměru a neskromné délky 21 cm Vás uchvátí realisticky zrnitým povrchem a oslňujícím leskem povrchové úpravy. Ruční výroba, propracovanost každého detailu i typické logo chameleona dodávají této věrohodné replice klasu pravý punc originálu, což ostatně platí pro všechna dílka z produkce tohoto německého výrobce. Zrníčko po zrníčku bude objevovat nejcitlivější body a čím víc budete nažhavení, tím rychleji se barevně zlatavý klas metamorfuje ve zářivě žlutý. V souladu s teplotou Vašeho těla totiž aktivujete použité termochromatické pigmenty..
Tropické ovoce nebylo nikdy dostupnější
Pokud vás nudí stejnorodá a fádní nabídka nevibračních pomůcek a hledáte výjimečný produkt, neopičte se a utrhněte si u nás svůj ovocný sen. Banán je naprosto věrnou kopií svého tropického bratra. Může se tedy snadno stát, že se jej pokusí váš partner/partnerka oloupat, zapomenete-li ho v míse s ovocem. A o to příjemnější bude zjištění, že tento exotický elegán slouží k opojení zcela jiných smyslů. Ideální úhel s realisticky vymodelovanou špičkou se postará o intenzivní škádlení G bodu, přijatelně dlouhá stopka padne skvěle do vaší rozechvělé ruky, či do dlaně vašeho protějšku. Střední tvrdost zajistí flexibilitu dilda bez ztráty kýženého zacílení na vaše citlivé místečko, velikostně je tou pravou volbou pro nejen fruitariánské začátečnice. Bonusovou vlastností je změna barvy vlivem tělesné teploty, zelenožlutý banán začne postupně uzrávat vaší slastí ve žlutý.
Multifunkční malina
Malá, ale překvapivě šikovná! Taková je multifunkční malina na listu. Originální design této hračky rozhodně prvoplánově neevokuje lascivní sexuální pomůcku. Svěží malina svádí k utržení, ale zadržte! Nechcete se přece ochudit o trojité potěšení? Vlnky přední části listu něžně podráždí Váš klitoris, půvabná bobulka reálně zrnité textury snadno vklouzne do Vaší vagíny a zakřivený konec lístku se hravě postará o laskání Vašeho zadečku. Křivka listu je promyšleně podpořena malým „stojánkem,“ plynule tak udržíte malinu i lístek na Vašich nejcitlivějších partiích a nemusíte se obávat, že Vaše ovocná jízda bude přerušena. Malina na listu „přinese ovoce“ i náročnějším labužnicím, toužícím po rafinovaně kombinované extázi. Pokud jste se dosud zdráhaly okusit anální stimulaci, unikátní a roztomilá uličnice Vám může nenásilně otevřít 13. komnatu Vašich tužeb a slastí.
Mrkev, která váš zrak na chvíli rozostří
Pokud jste začátečnicí a objevujete všechny „dary přírody,“ vyrostla tato oranžová zeleninová kráska právě pro Vás. Tvrdší varianta silikonu perfekně koresponduje s ostře rovným tvarem pomůcky. Průměr 2-4 cm ručně vymodelované, typicky kuželovité mrkvičky zaručí postupný a gradující průnik. Ani zkušenější gurmánky nepřijdou zkrátka, využijí-li celých 21 cm délky tohoto hravého dilda SelfDelve. Ostříží zrak vám ale pravidelná konzumace rozhodně nezaručí, spíše očekávejte smršť slastných rozostření. Překvapujícím momentem bude postupná změna oranžové barvy na žlutou.
Další dilda z kategorie Handmade

Pokud máte pocit, že byste ovoce a zeleninu přeci jenom raději viděli na talíři než v ložnici, objevte s námi klasičtější kousky ze světa erotických pomůcek.


Produkt Koupit

SATISFYER PRO 2 Next generation

Nejprodávanější pomůcka pro ženy. Zažijte orgasmus, kdykoliv vás napadne.
Produkt Koupit

Vaginální činky Y.Love LORINDA

Povolené pánevní dno bude minulostí. Cvičení má smysl. A všimne si ho i partner.
Produkt Koupit

SATISFYER MEN Heat vibration

Nejprodávanější pomůcka pro muže. Tady vyhřívání a vibrace oceníte.
Produkt Koupit

Kroužek na penis Fun Factory NOS 

Delší výdrž a nové zážitky pro partnerku. Novinka, která by vám neměla chybět.

Proč je nejvyšší čas začít s erotickými pomůckami?

  • Zapojení erotických pomůcek do intimního života dokáže prohloubit vztah mezi partnery a znovu rozdmýchat vášeň.
  • Pomůcky dokáží pomoci nejen po fyzické stránce, kdy vykompenzují nedostatky, ale také po stránce psychické.
  • Sex je zdravý pro vaše tělo, ale i psychickou pohodu. Ne vždy jsou ale partneři naladěni stejně. Erotické pomůcky mohou pomoci řešit právě tuto nesourodost v četnosti styků, pomoci při delším odloučení nebo v určitých fázích života, kdy není hledání partnera zrovna prioritou.
  • Zdravotní benefity některých pomůcek jsou neoddiskutovatelné. Ať už se jedná o vaginální činky a kuličky pro posílení pánevního dna, stimulátory prostaty či vakuové pumpy pro muže.
  • Odbouráte stereotyp a nudu.