Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Recenze: Kladívko Aphojoy Orgasm 2v1 aneb dvojitá dávka slasti

Hledáte multifunkční pomůcku, která zvládne stimulovat klitoris tlakovými vlnami, ale zároveň posloužit i jako klasický vibrátor? Pak je hračka Aphojoy Orgasm 2v1 přesně pro vás. Vypadá trošku jako kladívko- jeho horní část je zakončena vystouplou nasávací hubičkou, spodní část, tedy rukojeť, se dá použít jako klasický vibrátor, na vnější i vnitřní použití. Já bych dokonce řekla, že má tohle kladívko i třetí funkci, která spočívá ve stimulaci klitorisu pomocí výstupku vzadu za hubičkou. Celkovým vzhledem Aphojoy lehce připomíná Satisfyer Pro 2, hlavně svou bílou, kulatou hubičkou. Ten však nedisponuje vibrující rukojetí.

Vydatná podtlaková stimulace

Pomůcky fungující na principu podtlakových vln jsou teď hodně oblíbené. Aby ne, jejich použití je velice jednoduché a účinné. Pokud máte citlivější klitoris, může chvilku trvat, než si najdete ten správný způsob použití, protože při přiložení přímo na jeho žalud by dráždění mohlo být až příliš intenzivní. Pokud naopak máte citlivost nižší a běžné vibrátory jsou pro vás málo účinné, podtlaková stimulace bude to pravé ořechové. Hubička jemně nasaje tkáň, ať už se jedná o klitoris, místečko nad ním, kolem něj, anebo třeba bradavky, a tlakové vlny ji poté stimulují. U Aphojoy stimulátoru můžete volit mezi třemi stupni intenzity tlakových vln, což je poměrně málo, ale musím říct, že již základní stupeň je zde dost vydatný.

Pokud bych měla podtlakovou funkci této pomůcky srovnat například s již zmíněným Satisfyerem Pro 2, tak kromě toho, že má Satisfyer více stupňů intenzity (11), o něco méně nasává. To se mi na Aphojoy líbí asi nejvíce. Přiložíte na hubičku třeba palec a ta ho opravdu nasaje. Tvar a celkový vzhled hubičky jsou ale u těchto značek téměř stejné, u obou je příjemná na dotek a vyrobená z lékařského silikonu.

Výkonné vibrace

Zatímco rukojeť Satisfyeru je plastová a není určena k vnitřnímu použití, Aphojoy je celý hedvábně silikonový a jeho spodní část se dá zavádět do vagíny, nebo- u pokročilejších- do análku. Je dlouhá 14 cm a na konci zesílená, což je ideální tvar pro dráždění bodu G (u pánů pro dráždění prostaty neboli takzvaného bodu P). Na jedné straně se nacházejí tři ovládací tlačítka, která jsou ale natolik plochá, že při penetraci nijak nezavází. Na prostředním se nachází staré známé jablíčko. Tím se hračka vypíná a zapíná. Stačí, když ho dlouze podržíte. Horní tlačítko je určené pro ovládání hubičky, čili intenzity podtlakových vln, spodním lze přepínat mezi vibračními programy rukojeti. Dohromady je jich 8 a už ta první je poměrně silná.

Pokud máte zapnuté podtlakové vlny hubičky a chcete spustit vibrace, zmáčknutím spodního tlačítka se vám zároveň automaticky vypne podtlaková funkce. To nevadí a naopak je to praktické, protože vhledem k tvaru pomůcky stejně nemůžete stimulovat vagínu a klitoris zároveň.

Do peřin, do vany, i na cesty

Stimulátor Aphojoy je plně vodotěsný! Já toho samozřejmě využila, jelikož si myslím, že masturbace ve vaně je dost nedoceněná záležitost. Napustila jsem si vanu plnou voňavých bublinek, zapálila svíčky a připravila své nové kladívko na poličku. Protože voda trochu drhne, tak se ve vaně obecně věnuji spíš klitorisu, u této pomůcky jsem tedy využila právě podtlakovou část. Nutno říci, že je to úplně jiný zážitek, než na suchu.

Nasávací hubička se dá snadno sundat a umýt, stejně jako u některých Satisfyer produktů. Vhodné je použít jemnější intimní mýdlo, které nepoškodí silikon, na závěr můžete pomůcku ještě postříkat dezinfekčním sprejem na hračky (například PjurMed). V hubičce někdy po umytí zůstává voda, proto je dobré nechat pomůcku pár hodin poté položenou hubičkou dolů třeba na ručníku.

Řekla bych, že Aphojoy je přesně ten typ hračky, který si člověk vezme na dovolenou. Je totiž dva v jednom a tím pádem ušetří prostor! Až budete večer ležet v posteli na hotelovém pokoji, tak se bude hodit mít ji po ruce, ať už dostanete chuť rozvibrovat svůj klitoris, dráždit ho intenzivními tlakovými vlnami, nebo zažít pocit dokonalého naplnění při zasunutí dovnitř.

Malé shrnutí

Stimulátor značky Aphojoy je velice elegantní, multifunkční hračka, kterou bych doporučila především náročnějším ženám. Disponuje třemi stupni intenzity tlakových vln, které jsou všechny oproti jiným podtlakovým pomůckám dost vydatné, a osmi vibračními programy, které se týkají podlouhlé rukojeti- ta se dá využít jako vibrátor na klitoris, do vagíny, i do zadečku. Osobně mi tato pomůcka sedla, ale jelikož mám velice citlivý klitoris, jsou na mě její tlakové vlny občas až moc intenzivní. Proto při masturbaci přichází Aphojoy obvykle na řadu až po jiné hračce, která můj klitoris připraví na silnější vjemy. Ocenila bych tedy širší výběr podtlakových funkcí. Jinak nemám co vytknout a mohu pomůcku doporučit.

Přeji hodně zábavy!
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Články