Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Sleva až 59%
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Dream Toys Vivre Gigi aneb překvapení v kalhotkách

Už jste si někdy vzali na procházku nebo na rande vibrátor? Já ano! V dnešní době totiž existuje spousta chytrých pomocníků, kteří vám vykouzlí úsměv na tváři, ať jste kdekoli. Aniž by kolemjdoucí tušili, co ho způsobilo. Jedním takovým pomocníkem je vibrátor do kalhotek Gigi, který jsem měla možnost vyzkoušet na vlastní kůži – a stálo to za to.

Proč venku?

…protože je to vzrušující. Intimním aktivitám se většina z nás věnuje v soukromí domova, chaty nebo třeba hotelu, veřejná místa ale mnohdy evokují pocit zakázaného ovoce, který může sám o sobě být velmi rajcovní. Pro některé osoby je tím pádem paradoxně snazší dosáhnout orgasmu právě mimo své „bezpečné prostředí“. Pro vrchol rozkoše totiž potřebujeme v zásadě dvě věci – vzrušení a uvolnění. Pokud víte, že se venku nedokážete ani trochu uvolnit, protože se tolik bojíte odhalení, pak pro vás asi bude lepší buďto zvolit méně frekventované místo, nebo se těmto radovánkám mimo soukromé prostředí vůbec nevěnovat. Pokud vás ovšem riziko přistižení láká, pravděpodobně nad nedostatkem uvolnění převáží ono klíčové vzrušení. A vy se pak zázračně dokážete uvolnit i ve výtahu nebo za keřem rušného parku.

Používání diskrétních pomůcek na veřejnosti je ale vůbec nejlepší, protože je stále přítomen onen vzrušující pocit, že děláte něco, co se nemá, zároveň ale nehrozí přistižení. Proto jsou tyto pomůcky vhodné i pro ty z nás, kteří se na sex v kabince nebo na pláži zrovna necítí.

Gigi nevypadne z nohavice

I tyto diskrétní pomůcky mohou být odhaleny, pokud jsou hlasitější nebo v kalhotkách sedí bez upevnění. Nejspolehlivější je v tomto směru použití Venušiných kuliček nebo vibračního vajíčka, případně análního kolíku – co je uvnitř, spíše nevypadne, a rozhodně je méně slyšet. Jenže drtivá většina žen je nejlépe vzrušivá přes klitoris! Proto mi osobně vyhovují nejlépe hračky pro vnější použití, jako je právě Gigi.

Gigi je elegantní vibrátor plochého tvaru se dvěma vyvýšinami. Je tak akorát velký, aby dráždil jak klitoris, tak stydké pysky nebo poševní vchod. A co je hlavní, drží v kalhotkách pomocí magnetky, kterou přiložíte z druhé strany látky. Nemůže se vám tedy stát, že by vypadla na zem, pokud byste měla oblečené volnější prádlo. Jestliže mají vaše kalhotky v rozkroku látkovou „kapsičku“, lze do ní pomůcku nebo magnetku zasunout pro ještě „bezpečnější“ pocit (pokud vás tedy právě ono malé nebezpečí nevzrušuje). Každopádně, k Gigi nepotřebujete přímý přístup, jelikož součástí balení je kromě magnetky také dálkové ovládání – tím si můžete svou rozkoš samy řídit, nebo ji svěřit do rukou svému partnerovi či partnerce. Společná procházka nebo večeře tím získá zcela nový rozměr.

Gigi je plně vodotěsná, což možná nevyužijete v praxi, pokud ji nebudete mít zrovna v plavkách pod vodou, ale rozhodně to využijete při jejím mytí – já osobně pomůcky nejraději koupu, protože se tak nejlépe vyčistí. Povrch hračky tvoří stoprocentně zdravotně nezávadný lékařský silikon, který je neporézní a neusazují se na něm bakterie tak jako na jiných površích, přesto je však třeba ho důkladně omýt po každém použití. Ideálně šetrným mycím gelem, jako je třeba ten určený pro intimní hygienu. Pokud s pomůckou budete používat lubrikační gely, doporučuje výrobce pouze ty na vodní bázi.

Jak už jsem zmínila výše, Gigi není tak úplně rovná – má ergonomický tvar, který se přizpůsobí každému tělu. Zkoušela jsem ji do kalhotek vložit oběma možnými směry a nakonec zvítězil ten, kdy více vibrující konec přímo naléhá na klitoris. Pak už stačí jen zapnout tlačítko vespod a tím hračku uvést do pohotovostního režimu, do ruky vzít dálkové ovládání a vyrazit ven. Nebo zůstat doma, to záleží jen a jen na vás.

Ovládání je jednoduché. Po aktivaci pomůcky můžete opětovným stiskáváním téhož tlačítka nebo tlačítka na ovladači přepínat mezi deseti zajímavými vibračními a pulzačními režimy.

Diskrétní potěšení nejen pro ženy

Jak je to tedy s tou hlasitostí? No, nebudu vám tvrdit, že člověk, který si vedle vás sedne v autobusu, určitě nic neuslyší. Možná uslyší. Proto jsem už mluvila o kuličkách a vajíčkách, u kterých se odhalení bát nemusíte. Spolucestující by si pravděpodobně taky pomyslel jen to, že vám zvoní mobil, ale je pochopitelné, že nechcete, aby vibrace vůbec zaslechl. Proto narovinu říkám, že vibrátory do kalhotek jako je Gigi je lepší brát na méně frekventovaná místa – třeba do lesa. V lese sice občas taky někoho potkáte, ale kdyby vám to mělo být nějak nepříjemné, vždycky můžete ovladačem vibrace ztlumit nebo vypnout.

Samozřejmě že tato pomůcka není nijak hlasitá. Hlasité často bývají hračky s vyjímatelnými bateriemi, Gigi i dálkové ovládání se však dobíjí přes USB kabel, který je součástí balení. Její hlasitost je podobná jako u jiných dobíjecích vibračních pomůcek, které jsem vyzkoušela. Bohužel ale ještě nikdo nevynalezl hračku, která by pracovala efektivně a byla u toho úplně zticha. Kompromisem je pro mě tedy právě její použití v lese nebo někde, kde je ruch – třeba v centru.

Přestože je Gigi zařazena mezi ženské klitorální pomůcky, mohou ji využít samozřejmě i pánové. Byla jsem překvapená, když jsem nedávno zjistila, kolik mužů běžně používá „dámské“ pomůcky – podtlakové stimulátory typu Satisfyer, vibrátory „na bod G“, kterými pánové dráždí svou prostatu, vibrační vajíčka, masážní hlavice nebo třeba pomůcky s jazýčkem, které napodobují orální uspokojování v oblasti hráze a konečníku. Gigi tedy rozhodně může potěšit i muže, kteří si ji zastrčí do spodního prádla, zatímco si bude jejich partnerka nebo partner hrát s ovladačem.

Moje zážitky s Gigi

Za svou testovací kariéru jsem už vyzkoušela několik vibrátorů do kalhotek, obvykle mi ale něco nesedělo – tvar nebo velikost, materiál, tvrdost pomůcky a tak dále. Když mi taková pomůcka konečně vyhovovala, nedala se pro změnu připevnit ke kalhotkám a vypadávala ven. Můžu říct, že Gigi je první vibrátor tohoto typu, který mi konečně ve všem vyhovuje. Kromě toho, že není stoprocentně tichý, ale to už jsem tu řešila – až někdo něco takového vymyslí, měl by dostat minimálně Nobelovku.

Protože už mám zkušenost, že tyto hračky prostě trochu slyšet jsou, vzala jsem si Gigi rovnou na procházku do lesa. Respektive, abych si to užila, sedla jsem si s ní po chvíli na lavičku. A bylo to skvělé… Jen doufám, že mě neviděl nějaký běžec nebo pejskař, jak rádoby nenápadně pohybuju pánví sem a tam. To je za mě totiž nejlepší způsob, jak si s těmito ploššími pomůckami užít zábavu – otírat se o ně. A dá se tak snadno a rychle dosáhnout orgasmu, kdežto pouhé nošení v kalhotkách mě „jenom“ nabudí. Proto jsem Gigi použila několikrát i večer v posteli, kdy jsem se s ní v kalhotkách třela o polštář. Pro lepší přístup ke klitorisu doporučuji před otíráním jemné roztažení pysků okolo pomůcky. Pak je to fakt bomba.

Celá řada Dream Toys VIVRE


Plusy a mínusy

Plusy Gigi v bodech:
  • Příjemný materiál
  • Elegantní vzhled
  • Ergonomický tvar
  • Silné vibrace
  • Dobíjení přes USB
  • Dálkové ovládání
Mínusy:
  • Nablízko mohou být slyšet vibrace
  • Absence sáčku na uskladnění
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka