Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Sleva až 59%
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Magic Motion Vini: Vajíčko, které s vámi rádo vyrazí ven

Vibrační vajíčko Magic Motion Vini App Controlled Love byla láska na první pohled. Krásné barevné provedení, příjemný materiál a ovládání přes mobilní aplikaci způsobily, že se ihned zařadilo mezi mé oblíbence v šuplíku slasti, jak ráda nazývám svou zásuvku s erotickými hračkami. Kromě toho se s ním dá chodit ven a užívat si jeho originálních vibračních kombinací, aniž by okolí pojalo podezření- zasunuté uvnitř je totiž velice tiché. Zatímco si paní na protějším sedadle v autobusu bude myslet, že si procházíte zprávy v telefonu, vy si můžete hrát s programy a udělat tak z nudného cestování extatický zážitek.

Hebké, ale stimulující

Vajíčko je na dotek velice příjemné, protože je vyrobeno z lékařského ultra hebkého silikonu, dokáže však i podráždit ta správná místa díky vroubkování kolem špičky. Toho se dá využít také při vnějším použití, kdy ho buď vezmete do ruky, nebo chytnete za poutko, a potěšíte s ním vulvu a klitoris. Vibrace se zapínají delším zmáčknutím tlačítka na konci poutka a opakovaným stiskáváním nebo použitím již zmíněné mobilní aplikace se mění vibrace. Dohromady vajíčko disponuje sedmi vibračními a pulzními programy, s aplikací je jich však mnohem více. V té si totiž můžete pustit třeba vaši oblíbenou písničku, a vajíčko pak vibruje do rytmu. Nebo si můžete uložit oblíbené kombinace pulzů a vibrací. Je tam spousta možností, jediná nevýhoda je, že se aplikace Magic Motion občas samovolně odpojuje. Na to si bohužel stěžovalo už hodně uživatelů, doufejme tedy, že to vývojáři dají co nejdříve do pořádku.

Skvělé je, že na rozdíl od většiny hraček, které lze ovládat přes mobilní aplikace, Magic Motion není propojený s telefonem přes Bluetooth, a tak vůbec nezáleží na vzdálenosti ?ovladače? od hračky. Hrát si s vámi tedy může i člověk, který žije na druhém konci světa, pokud mu dáte přístup ke svému vajíčku. To může být velice vzrušujícím zpestřením vztahu na dálku anebo součástí milostné předehry, zatímco jste ještě v práci. Zavedete vajíčko na místo určení a pak už jen čekáte, až vám partner prostřednictvím silných vibračních kombinací dá najevo, jak moc se na vás těší. Tahle hračka vám však může dělat společnost, i když jste spolu - třeba na večeři nebo v kině. Zkuste v klidu sedět, když vám něco neustále vrčí v kalhotkách. Není to snadné.

Vajíčko bohužel není vodotěsné, a není tak vhodné při romantické návštěvě bazénu nebo dovolené u moře. Voděodolné ale je, do sprchy si ho tak vzít můžete.

Jednoduchá hračka, mnoho použití

Osobně mám vibrační vajíčka velmi ráda, protože nabízejí široké možnosti využití. Kromě výše uvedených hrátek na veřejných místech s partnerem nebo bez něj s nimi dokáže být velká zábava také při masturbaci anebo klasickém či orálním sexu. Původní účel vajíčka je stimulace uvnitř vagíny. Nezapomeňte na dostatečnou lubrikaci, ideálně ve formě gelu na vodní bázi. U toho si můžete prsty nebo hračkou pohrávat s klitorisem, zadečkem nebo bradavkami, anebo si užívat dráždění od partnera. Moc příjemná je trojí stimulace, kdy si zavedete vajíčko, anální kolík nebo korálky, a zároveň si masírujete klitoris. Takový ?multitasking? vás přenese do úplně jiné dimenze rozkoše. Samozřejmě se to zvládá lépe s něčí pomocí. Pro partnera mohou být hrátky s vajíčkem ohromně příjemné, pokud se s ním potká přes stěnu mezi vaší vagínou a análem. To se dá uskutečnit buď tak, že budete mít klasický sex a vajíčko bude v zadních vrátkách, anebo si dopřejete anální sex s vajíčkem ve vagíně. Mnoho mužů si tento druh stimulace velice pochvaluje.

Pár technických informací

Já vajíčka obecně ráda využívám i ke vnější stimulaci, kdy jimi přejíždím přes klitoris nebo kolem něj. Obzvláště Magic Motion má vibrace dost vydatné, takže ho lze využít jako takovou menší masážní hlavici. Na anální použití mi přijde poměrně veliký- délka samotného vajíčka je 9,5 cm a průměr 3,7 cm. Pro zkušenější milovníky análních hrátek je však ideální i díky delšímu poutku, za které ho můžete bezpečně vytáhnout ven. Vajíčko Magic Motion se dobíjí pomocí USB kabelu, který se připojuje do zdířky ve spodní části jeho těla. Nabíjení trvá přibližně hodinu a pomůcka vydrží velmi dlouho funkční. Neměřila jsem, jak, ale ještě jsem ji znovu dobíjet nemusela, a to už jsme spolu několik příjemných chvil prožily.

Shrnutí

Vibrační vajíčka jsou takový základní must-have kousek ve vašem šuplíku s hračkami, něco jako bílé tričko ve skříni. Dá se s ním zažít spoustu zábavy doma i venku, o samotě i s partnerem. S Magic Motion bude té zábavy ještě o něco víc díky originální aplikaci nabízející široké možnosti využití. Jsem s ním spokojená.
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Články