Unikla vám naše MIMOŘÁDNÁ AKCE? 💋 S kódem "FAJN20" na SLEVU 20 % to taky roztočíte 💋
Partner of Notino
Naskočte na vlnu Wellbeingu
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Recenze: Z podtlakového stimulátoru Melo se vám rozklepou kolena

Vibrátor MELO Sucking Stimulator L1298 je takový ten typ hračky, který na vás vykukuje v reklamách a láká vás svým atraktivním tvarem tak dlouho, dokud si jej prostě nekoupíte. Tak jsem to alespoň měla já s pomůckami, které jsou zahnuté do písmena U - jeden konec je určen pro vaginální stimulaci, druhý disponuje sací hubičkou s tlakovými vlnami. I když se poslední dobou se stimulátory tohoto typu takříkajíc roztrhl pytel, jsem ráda, že jsem vyzkoušela zrovna tento - hned napoprvé se mi z něj totiž skutečně rozklepaly nohy.

Luxusní zásilka

Když jsem rozbalila svůj diskrétní balíček, vykoukla na mě roztomilá krabička, na které byl obrázek pomůcky v růžové barvě. To mě trošku zmátlo, protože měla být černá. Aha, našla jsem černý puntík na straně - podle něho obvykle poznáte, jakou má vaše hračka ve skutečnosti barvu. Uvnitř se skutečně nacházel elegantní černý stimulátor s bílým oválem v ovládací části na hřbetu. Kromě něj v krabičce nechyběl ani napájecí USB kabel a příjemný fialový sáček na uskladnění.

První věc, která mě na hračce zaujala, byla její ohebnost. Dá se z tvaru U ohnout prakticky do přímky, takže se opravdu nemusíte bát, že by se nepřizpůsobila křivkám vašeho těla. Tvar vaginálního raménka je už na první pohled ideální pro dráždění bodu G, navíc dochází k tlaku na celou přední vaginální stěnu díky samotnému tvaru pomůcky. Sací část mi zpočátku připadala oproti jiným podtlakovým pomůckám neobvykle mělká, brzy jsem ale zjistila, že je to vlastně jedno, a že mi naopak vyhovuje o něco více, než hlubší otvory.

Jak už jsem zmiňovala, na hřbetu pomůcky se nachází bílá oválná část, kde jsou umístěna dvě ovládací tlačítka. Jedno má symbol M, i když mně připomíná spíše omegu. Tím Melo zapnete jednoduše tak, že ho pár sekund podržíte. Rozsvítí se modrá světýlka kolem tlačítek a už si můžete hrát. Opakovaným stiskáváním stejného tlačítka procházíte tlakovými režimy a pokud máte zájem o vibrace, stačí přejít na druhé tlačítko, na kterém je vyobrazena vlnka - a opět proklikávat mezi jednotlivými programy. Zařízení se vypíná opět podržením tlačítka s omegou.

Ruce si můžou odpočinout

Stimulátor Melo je vyrobený z příjemného lékařského silikonu, pouze oválek s ovládacími tlačítky je plastový. Celá hračka je stoprocentně vodotěsná, takže si můžete užívat ve vaně plné pěny třeba v rámci vašeho self care rituálu. Jen nezapomeňte na dostatek lubrikantu, ideálně pak toho na vodní bázi, protože voda může při zavádění hračky drhnout. Když už tam ale jednou je, do vody je vlastně naprosto ideální, protože není určena k opakovanému zasouvání a vysouvání. Prostě sedí ve vaší vagíně, zatímco hubička laská klitoris. To zní skvěle, že? A věřte mi, že to opravdu skvělé je.

Výrobce uvádí, že se jedná o hands free záležitost, z čehož plyne, že zatímco vás pomůcka tam dole uspokojuje, vy se můžete věnovat jiným erotogenním zónám nebo třeba partnerovi. To mně osobně nevyšlo, jelikož se mi hračka samovolně vysouvala ven a tím pádem ani hubička nezůstala přisátá na svém místě. I tak ale musím říct, že moje ruce zažívají při hrátkách s Melo stimulátorem takovou menší dovolenou, protože ho stačí pouze držet. Nemusím s ničím jezdit kolem klitorisu, ani zasouvat a vysouvat. Všechno sedí hezky na svém místě a odvádí skvělou práci tak, jak je.

Neotřelé kombinace tlakových vln a vibrací

Moc se mi líbí, že má Melo opravdu velký výběr stimulačních režimů. Dá se totiž volit mezi dvanácti typy tlakových vln, z nichž ty první se stupňují od nejslabších po silné, a poté přecházejí v různě kombinované pulzy. Stejně tak si můžete vybrat taktéž z dvanácti vibračních režimů, které se opět nejprve stupňují, a poté vytvářejí všelijaké rytmické kombinace. Když obě funkce spojíte dohromady, zjistíte, že si s touto hračkou můžete dost vyhrát. Její chod je navíc až překvapivě tichý, a to i při zvolení vydatnějších vibrací.

Mně osobně hračka udělala velkou radost, protože jsem s ní zažila tak intenzivní pocity, jaké se dosud s žádnou jinou podtlakovou pomůckou nekonaly. Měla jsem pocit, že se rozskočím na několik kousků, třásly se mi nohy a užívala jsem si to blaho plnými doušky. Můj klitoris mi poměrně brzy dal najevo, že je předrážděn a ať už tu ďábelskou věcičku dám pryč, ale do té chvíle to bylo neskutečně dobré. Tohle podtlakové stimulátory nám ženám občas dělají právě proto, že jsou tak intenzivně cílené na klitoris, ho mohou trošku přestimulovat. Nic se neděje, v takovém případě si dejte pauzičku a počkejte, dokud nebude připravený na další kolo.

Vibrátor Melo můžu doporučit všema deseti hlavně díky jeho flexibilitě a velkému množství dráždivých kombinací tlakových vln a vibrací. Za mě je mnohem lepší, než hračky typu rabbit s raménkem na klitoris, tam totiž nemůžete tak dobře měnit úhly jeho jednotlivých částí, a rozhodně s ním tak dobře nepodráždíte pod G. Já měla prakticky po celou dobu stimulace touto hračkou pocit, že budu vystřikovat. Stačilo pak jenom vytáhnout vaginální raménko a už to bylo.

Přeji hodně zábavy!
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Malá inspirace
Malá inspirace
Další články autora Kačka
Články