Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Luxusní hýčkání stimulátorem Mea

Německá značka Fun Factory má ve stálé nabídce poměrně dost vaginálních pomůcek – dild a pulzačních vibrátorů, dále análních pomůcek a pomůcek pro muže. Až v poslední době se konečně začala věnovat té nejdůležitější erotogenní zóně ženského těla, tedy klitorisu. Představila například dokonalou masážní hlavici VIM, která teď patří mezi mé největší oblíbence, a podtlakový stimulátor Mea.

Proč si pořídit Meu?

Jedinečnost Mey ovšem není jen v tom, že je to jediná podtlaková pomůcka této značky. Je to luxusní kousek, dokonale propracovaný strojek, který byl vyvinut pouze pro vaše potěšení. Jasně, stimulátorů se „sosáčkem“ je na trhu spousta. Ani já jsem moc nechápala, čím by se měla Mea lišit od ostatních. Hlavní rozdíl bude nejspíš v patentované technologii magnetických tlakových vln. Ty zajišťují hlubší zážitek, který se podobá pocitům při orálním sexu. Tyto pocity jsem dosud zažila jen se stimulátorem Lelo Sila, jenže ten je velice intenzivní. Mea umí oproti tomu evokovat pocit nasávání klitorisu partnerovými rty na velmi jemné úrovni. Hubička této pomůcky je celkem malá, ale zato dostatečně hluboká, aby vyhověla každému klitorisu.
Mea bude skvělou volbou, pokud chcete kamarádce, partnerce nebo třeba sestře dopřát praktický dárek pod stromeček, který je navíc krásný. A krásně zabalený: v roztomilé krabičce se ukrývá žebrované pouzdro stejné barvy, jako má hračka (Mea je k dispozici v pudrově růžové nebo petrolejově modré barvě). To slouží jako box na uskladnění a zároveň se skrze něj pomůcka nabíjí. Dále v krabičce najdete brožurku s instrukcemi a tipy a také napájecí kabel, který je svázán koženou přezkou. Osobně jsem ještě nezažila takovou pastvu pro oči při vybalování erotické pomůcky.

Když necháme stranou vzhled a bude nás zajímat pouze funkčnost stimulátoru, jeho hodnota neklesne ani o píď. Benefity Mey bych shrnula v několika bodech:

 • Neuvěřitelná tichost. Moje milovaná Sila, kterou tady nechci nijak shazovat, oproti ní hučí jako vrtulník. První intenzita není slyšet prakticky vůbec.
 • Zcela nové pocity díky technologii magnetických tlakových vln (a to jsem už vyzkoušela okolo stovky pomůcek)
 • Hedvábně jemný silikonový povrch
 • Příjemná hubička obecně vyhovující velikosti i hloubky
 • Ergonomický tvar, díky kterému se bude dobře držet a používat jak vám, tak vašemu protějšku
 • 5 intenzit a 3 rytmy tlakových vln: vybere si začátečník i pokročilý, majitelky více i méně citlivých klitorisů
 • Výborný stimulátor pro bradavky, lze použít při nácviku bradavkového orgasmu
 • Režimy boost a cool down : skokem se dostanete k vysoké i velmi nízké intenzitě
 • Tři vyvýšená tlačítka, díky kterým je manipulace zcela jednoduchá
 • Možnost zámku tlačítek: Mea se tak nezapne sama v batohu
 • Dobíjecí pouzdro, díky němuž nemusíte řešit, že magnetická nabíječka nedrží na kontaktech a padá
 • Voděodolné provedení
 • Funkce paměti – můžete začít, kde jste skončili
…uf, důvodů, proč je Mea jasná volba, je mnoho. Minus vidím jen jedno, a tím je samozřejmě vyšší pořizovací cena.

Jak Meu ovládat?

Naučit se tuhle vymakanou hračku správně ovládat byl pro mě docela oříšek. Pokusím se tedy stručně shrnout, jak na to. Nejdřív by se Mea měla nabít. Pak pochopitelně umýt, nejlépe jemným mycím gelem či dezinfekčním přípravkem na erotické pomůcky a teplou vodou. Nyní je připravená vám udělat dobře!

Mea vám nejspíš přijde zamčená. Odemknutí proveďte dlouhým podržením tlačítek FUN a +. Odemčená pomůcka se zapíná podržením tlačítka FUN. Tak se automaticky spustí třetí intenzita. Pokud chcete začít prozkoumávat jednotlivé stupně od začátku, stisky tlačítka – se dostanete až na první rychlost tlakových vln. Naopak stisky tlačítka + můžete navyšovat intenzitu až k pětce, od šestky už jsou tam programy tlakových vln, jejichž intenzita se různě mění. Mea vám dokonce dá dvěma tichými zabzučeními najevo, že přechází z rychlostí do programů.

Programy se jmenují „intense orgasm“, „edging“ a „deep orgasm“. Každý má trošku jinou povahu, mě nejvíce zaujal asi ten poslední.

Režimy boost a cool down: podržením tlačítka + nebo – se v mžiku dostanete na zcela nejvyšší nebo nejnižší možnou intenzitu – tyto funkce můžete využít, pokud se blížíte k vyvrcholení, nebo pokud jej naopak necháváte doznít ve slastných vlnách. Funkce paměti: při libovolné rychlosti či režimu podržte tlačítko FUN, jako když jste Meu zapínali. Dvojitým zabzučením vám dá na srozuměnou, že si program uložila a až ji příště zapnete, začne právě tam. Pokud tlačítko FUN podržíte delší dobu (cca 5 sekund), funkce se resetuje a Mea opět bude začínat na intenzitě č. 3.

Vypínání: krátké stisknutí tlačítka FUN. Pokud chcete tlačítka uzamknout, dlouze podržte FUN a -.

Jak Meu používat?

„Prostě to dáš na klitoris.“ To je věta, kterou jsem slyšela od kamarádky v době, kdy podtlakové pomůcky začaly přicházet na trh – pracovala tehdy v nějakém sexshopu. Jenže tahle rada se mnohdy míjí s účinkem: celkem často mi píše zklamaná nebo naštvaná slečna nebo paní, že si pořídila (nějaký) stimulátor s hubičkou a že jí to „nic nedělá“. Nebo že je jí to dokonce nepříjemné.

A je to úplně normální. Každá to „tam dole“ máme trochu jiné, jinak citlivé a na jiných místech vzrušivé. Někomu skutečně bude vyhovovat, když otvor pomůcky jen tak přiloží ke klitorisu. Někdo bude potřebovat rozhrnout pysky, přiložit stimulátor ze strany nebo vytáhnout kapuci klitorisu směrem nahoru, aby se odhalil citlivý žalud. Jedna žena se udělá se staticky přiloženou pomůckou, jiná s ní bude potřebovat hýbat nebo ji přibližovat a oddalovat, ťukat s ní do klitorisu a tak dále. Je tedy potřeba notná dávka trpělivosti a především vynalézavosti. A nevzdávat se, když mi to jednou bude připadat „divné“. Jakmile přijdete na ten svůj skvělý způsob, bude to opravdu stát za to a orgasmus bude pravděpodobně už za rohem.

Mea a já

Meu jsem si velmi zamilovala. A není to jen povrchní záležitost, ačkoliv musím říct, že je to fakt kočka. Nevím, jestli je to tou neotřelou technologií magnetických vln (pravděpodobně ano), ale po této hračce ráda sáhnu, kdykoli chci něco extra. Něco jiného. Třeba když si chci představovat, jak mi to někdo dělá pusou. Protože ten pocit je hodně, hodně podobný.

Zajímavé je, že mi vyhovují všechny režimy. Od čtyřky, pětky dál je to pochopitelně lepší až po nějaké předehře, rozehřátí klitorisu. Ale tím, že jsou počáteční intenzity tak jemné, projdu během masturbace obvykle všemi rychlostmi a všemi programy. Orgasmus většinou přichází během programu „deep orgasm“. Mám z toho příjemný pocit, že využívám plný potenciál této pomůcky. Obvykle mi totiž u vibrátorů a dalších typů stimulátorů vyhovuje jen zlomek jejich „nabídky“.

Další záhadou je, jak dlouho se dá s Meou hrát. Nemám teď na mysli výdrž motorku, i když ta je špičková; mám na mysli to, s jakou něžností dráždí můj klitoris (nebo třeba i ty bradavky). Není to tak, že bych měla po chvíli předrážděný klitoris a nastala by situace „buď se teď hned uděláš, nebo s tím nástrojem běž už do háje“ – což se nám, citlivějším osobám, občas stává, když je stimulace vydatná. Mea je tak něžná, že mi klitoris dovolí se ho dotýkat dokonce i po orgasmu, kdy mi obvykle žádné doteky netoleruje. To mě vede k myšlence, že by tato hračka díky svým inovativním vlastnostem mohla figurovat při dosahování mnohočetných orgasmů. Já takové dosud nezažila, ale kdo ví, co bude?

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Dream Toys Vivre Gigi aneb překvapení v kalhotkách Grinding aneb vraťme se do dětství Malá, ale šikovná: Stimulátor DAME EVA Satisfyer Tri Ball aneb trojnásobná dávka slasti Proč si pořídit menstruační disk Ziggy Cup? Srovnání Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3 Yoni vajíčka - zázrak, nebo hrozba? Must-have kousek v šuplíku? Luxusní masážní hlavice Lelo Soraya Beads aneb stroj na anální orgasmy Diskrétní a výkonný Vush Pop Swish Stimulátory klitorisu: jaký je rozdíl mezi Satisfyerem, Womanizerem a dalšími? Nečekaná síla Svakom Pulse Pure Kushi aneb japonský polštářek rozkoše Dokonalá příprava na anální sex? Dilatátor! Dotek luxusu se Shunga Aiko Jak na sex v koupelně? Objevte kouzlo měkkých pomůcek značky Iroha SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasický králíček v novém kabátku Moje první zkušenost s elektrosexem Okurka, které by bylo do salátu škoda Recenze: Kladívko Aphojoy Orgasm 2v1 aneb dvojitá dávka slasti Peachy Mini Beads: Dechberoucí síla broskvového vibrátoru Dildo nebo Vibrátor? Univerzální průvodce světem erotických hraček Mořská panna vás potěší hned na několik způsobů Elegantní vajíčko MELO roztančí Váš bod G Podtlakové a sonické stimulátory klitorisu - Jak vlastně fungují? Magic Motion Vini: Vajíčko, které s vámi rádo vyrazí ven Recenze: Maximální zacílení s Twirling Fun od Satisfyer Satisfyer Top Secret + - Vaše tajemství v kalhotkách Recenze: Z podtlakového stimulátoru Melo se vám rozklepou kolena Dlouhá cesta k orgasmu, která se vyplatila