GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

RECENZE - Sundaze Pulse od FUN FACTORY vám rozzáří den

Recenzi na novinku od světoznámé společnosti FUN FACTORY si vzala pod svá křídla Lucie Hříšná, která má s erotickými hračkami a krásným prádlem bohaté zkušenosti. Autorka blogu My secret passion life nebo knihy Můj tajný život se na přírazový vibrátor Sundaze Pulse podívala pěkně zblízka, a to během své dovolené.

Čím větší, tím lepší. Dlouhou dobu jsem se řídila tímto heslem, když jsem vybírala nový vibrátor či dildo. Automaticky jsem při výběru přeskakovala všechny co do velikosti menší modely. Vzhledem k tomu, že "hříšný šuplík", jak nazývám komodu, ve kterém mám všechny erotické pomůcky uskladněné, je už z velké části naplněný nejrůznějšími hračkami, začala jsem se poslední dobou zajímat i o robertky, které jsem dříve přehlížela. Výrobky od Fun Factory jsou podle mě sázkou na jistotu. Vše, co jsem měla možnost vyzkoušet, bylo perfektní a předčilo má očekávání. Sundaze Pulse, který také pochází z dílny tohoto světově proslulého výrobce erotických pomůcek, není výjimkou. Na trh byl uveden na konci loňského roku, takže po důkladném testování přišel čas na recenzi.

Není mi moc sympatické v mých hodnoceních zmiňovat informace a vlastnosti výrobků, které najdete v jeho popisku na každém e-shopu, kde ho mají v nabídce. Ale na druhou stranu je důležité zmínit, že vše uvedené v popisu je skutečně pravdivé a výstižné.

  • 3 různé typy stimulace: vibrace, pulzace a klepání/příraz,
  • stimuluje nervová zakončení, která jiné vibrátory nemohou,
  • neuvěřitelně tichý motor,
  • extra hebký silikon,
  • tvar vhodný jak pro stimulaci klitorisu, tak bodu G,
  • 11 rychlostí a 4 vibrační rytmy,
  • voděodolné provedení.

Sundaze Pulse je extrémně tichý, takže ho oceníte, pokud si chcete nerušeně užívat i přesto, že máte v okolí pár či několik párů zvědavých uší. Pokud dokážete být při vyvrcholení naprosto potichu, což třeba není můj případ, věřím, že si můžete udělat hezkou chvilku s tímhle fešákem pod peřinou, zatímco vedle vás klidně může někdo nerušeně oddychovat.

Pokud bych měla Sundaze Pulse přirovnat k hračkám, které mám doma, tak je to kombinace legendárního pulzátoru od stejného výrobce Stronic G, výkonnost pulzátoru je velmi obdobná a za mě naprosto dostačující, i když samozřejmě záleží na tom, jakou intenzitu přirážení máte v oblibě... Vibrace zase připomínají mého dalšího oblíbence, růžováka Wavy Vibes.

Fuchsiový Sundaze Pulse, který si můžete pořídit také v mentolové barvě, je délkou menší než obě zmiňované hračky, se kterými ho srovnávám (je kratší cca o 4,5 cm). O trošku menší velikost považuji především v případě pulzačních funkcí za výhodu. I když se nepovažuji za "nezkušenou pannu nepolíbenou", tak v některých polohách na mě byl Stronic G příliš velký, proto jsem rukou musela regulovat délku zásunu. Se Sundaze jsem nic podobného řešit nemusela, a naopak jsem ho v těchto polohách ihned vyzkoušela.

Je 2v1 výhoda?

Co se týká spodního prádla a erotických pomůcek, rozhodně nepatřím mezi minimalisty, ale pokud je vám sympatické nezatěžovat nákupem spousty věcí naši planetu či váš rozpočet, určitě oceníte, že Sundaze Pulse, jak už z názvy vypovídá, je pulzátor i vibrátor zároveň. Nejsem moc fanouškem jakýchkoliv výrobků 2v1, protože celkem často mám pocit, že pak nedělají ani jednu funkci na 100 % a je z toho takový paskvil. V tomhle případě to naštěstí neplatí. 15 různých režimů se naučíte snadno nastavovat, ale i si jich naplno užívat. Sundaze Pulse je proto podle mě ideální parťák na cesty (vyzkoušeno v celkem malé kajutě) i pro ty z vás, kteří nechtějí nebo nemají prostor na to, mít doma uskladněnou půlku sexshopu...

Víte, že nejsem žádný technický expert, takže se tu nechci pouštět do složitých popisků, v čem je motorek tohohle výrobku inovativní a jiný, veškeré detailní informace najdete ve videu od výrobce.

Magnetický vibrační motorek stimuluje všechna nervová zakončení uvnitř, pozvolna dráždí, díky tomu jsou pak vyvrcholení hlubší a intenzivnější. Přesně to, co výrobce slibuje, funguje, což je podle mne nejdůležitější. Pokud si rádi užíváte delší čísla a netoužíte vyvrcholit v minutě, otočit se a usnout (na to je perfektní třeba Womanizer nebo LELO Sona Cruise), tak si Sundaze Pulse zamilujete.

Prohlédnout všechny produkty od FUN FACTORY


Vibrátor Fun Factory SUNDAZE PULSE pink

Lucie Hříšná
Už několik let Lucie píše blog mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí nejrůznější tipy na sexy život, svůdné krajkové prádlo, erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slastné okamžiky v životě, což je velká škoda. "Čas na krásný, naplněný, vzrušující život je tady a teď", říká Lucie, která je také autorkou knížky Můj tajný život.