Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Dárková sada HIGH ON LOVE OBJECTS OF LUXURY

A je to tady. Jako každý rok se svátek zamilovaných kvapem blíží, a i pokud nepatříte mezi beznadějné romantiky, kteří by rozmisťovali kolem postele okvětní plátky růží, pro vás bude strategicky výhodné tento svátek neignorovat. Protože pokud dokážete správně potěšit svou milou, můžete z toho získat spoustu benefitů i pro sebe.

Nejrůznějších tipů, čím svou partnerku obdarovat, asi najdete všude dost. Moje doporučení je jako každý rok prosté – předem objednejte květinu online, ať se vyhnete těm šíleným frontám v květinářství, a vyberte dárek, se kterým si užijete oba. Letos jsem pro vás vybrala tuhle dárkovou sadu, kterou mám možnost od podzimu testovat, a za mě splňuje opravdu všechno, co od perfektního dárku očekáváte. Včetně toho, že má nádherně holčičí barvu. Co si budeme povídat, většina žen starorůžovou barvu se zlatými detaily nejspíš ocení. Zkrátka když je hračka hezká, vždycky máte větší chuť ji začít testovat.

High on Love Objects of Luxury je překrásná dárková krabice, která obsahuje masážní hlavici a masážní olej. Takže vlastně takové perfektní kombo nejenom na skvělou předehru. Pokud už masážní hlavici doma máte, tak pro vás možná tento valentýnský tip nebude nejlepší. V tom případě doporučuji juknout na předchozí články v této sekci, kde určitě najdete recenze na spousty vibrujících fešáků, kterými můžete svoji partnerku potěšit nejen na Valentýna.

Ale zpátky k téhle starorůžové sadě. Kdo mě sledujete už delší dobu, tak víte, že mám masážní hlavice opravdu moc ráda. Ale pro ty z vás, kteří je neznáte, si dovolím takový malý úvod. Masážní hlavice jsou sice velmi silné vibrátory, které ale kvůli své velikosti i tvaru nejsou vhodné k zavádění do tělních otvorů. A tím myslím opravdu do všech, ať už je vaše fantazie, jakkoliv široká. Skutečně se používají pouze povrchově, ale věřte mi, že i to stačí víc než dost. I když se nejrůznější typy hlavic od různých výrobců liší svým tvarem, princip zůstává stejný. Právě kulovitá hlavice, která má poměrně velkou plochu, přes kterou jsou vibrace předávány tělu, je ta část, se kterou si užijete nejvíc a zažijete nejvíc vzrušujících doteků. Konkrétně tato masážní hlavice vás okouzlí nejenom svým vzhledem, a tím mám na mysli třpytivé kamínky, které zdobí rukojeť hlavice z obou stran, ale především svými pěti režimy a zároveň extrémně tichým motorem.

Asi vás nepřekvapí, že tahle masážní hlavice je stejně jako všechny erotické hračky, které vám na blogu doporučuji, voděodolná, takže si s ní můžete dopřát chvilku uvolnění i ve sprše nebo třeba vířivce. Za mě je voděodolnost vlastnost, kterou u erotických hraček vyžaduji a bez níž by u mě na blogu neprošly s kladným hodnocením.

Obrovskou výhodou a také důvodem, proč mám masážní hlavice tak ráda, je jejich multifunkčnosti. Můžete si s nimi dopřát opravdu dlouhou klasickou uvolňující masáž – když je přiložíte ke svalu, dokáží díky vibracím opravdu příjemně uvolnit a rozmasírovat ztuhlé oblasti. Nejedná se tak jenom o erotickou pomůcku. Nicméně co si budeme povídat, hranice mezi neerotickou a erotickou masáží je vždy velice tenká. Záleží, s kým masáž provádíte, jaký vztah vás pojí, a jaká celková atmosféra při dotýkání vznikne. Podle mě se totiž jakákoliv masáž s tím správným partnerem dá zvrhnout v perfektní milostný zážitek.

Je mi jasné, že pokud chcete svoji milou touto hračkou obdarovat na Valentýna, zajímá vás především to použití v sexuální oblasti. Velkou výhodou masážní hlavice je to, že ji můžete používat jak k již zmíněné masáži celého těla, tak k masážím intimních partií, což je především ženám velmi příjemné. Pokud s masážními hlavicemi nemáte moc zkušeností, a celkově vaše partnerka nepatří mezi milovnice silných vibrací a pulzací, tak bych určitě doporučila začít na prvním nebo druhém režimu, jemně přejíždět po vnitřní straně stehen, postupně ťupkat k vulvě, aby si partnerka zvykala na nové nezvyklé a vzrušující pocity. Po chvilce můžete samozřejmě v závislosti na její reakci přidat jak na intenzitě, tak i délce vibrace v jejím rozkroku. Způsobů, jak si užívat s hlavicemi, je bezpočet. Jediné, na co si dejte pozor, je, abyste to nepřepálili s intenzitou vibrací a mírou přiložení. Příliš intenzivní prožitky mohou být pro spoustu žen spíše nepříjemné než vzrušující, takže je určitě lepší postupovat zlehka.

Druhým velkým důvodem, proč jsem se rozhodla vám tuto sadu doporučit jako letošní valentýnský dárek, je tento úžasný masážní olej, který je ve stejném designu jako přiložená masážní hlavice. Důležitější, než jeho designový obal je určitě to, že má velmi příjemnou vůni. Krásně se s ním při roztírání pracuje, můžete ho použít k masáži celého těla, a tím myslím i masáž intimních partií. Pokud patříte mezi jedince, pro které je důležité složení, olej je veganský, ze stoprocentně přírodních složek. Přiznám se, že já víc než obsažené ingredience, řeším, jaké benefity mi dané složení přinese. Po použití oleje nejenom budete mít perfektně hydratovanou, hebounkou a hladkou pokožku, ale díky obsahu konopných semínek se budete určitě cítit uvolněnější. Balení je opravdu velkorysé, takže ho využijete při spoustě příležitostí.

Lucie Hříšná
Už několik let Lucie píše blog mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí nejrůznější tipy na sexy život, svůdné krajkové prádlo, erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slastné okamžiky v životě, což je velká škoda. "Čas na krásný, naplněný, vzrušující život je tady a teď", říká Lucie, která je také autorkou knížky Můj tajný život.