Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Je to USB? Ne, je to vibrátor! Konkrétně le WAND Deux

Někdo tahle vibrující dráždila naprosto zbožňuje a jiní jim až tak na chuť nepřišli. Záleží, jak moc a na jakých partiích jste vzrušiví, co vás rajcuje, a především jak moc kreativní jste. Věřím, že pokud si rádi hrajete a experimentujete, tak podobné hračky, které můžete použít na spoustu způsobů, určitě oceníte.

Apple mezi vibrátory, přesně tak působí značka le Wand

Deux od značky Le Wand jsem měla možnost díky Flagranti testovat od loňského léta. Důvodem, proč recenze vychází až dnes, rozhodně nebyla moje nespokojenost s tímhle fialových minifešákem, ale zdravotní komplikace a s tím spojený sexuální půst na pár týdnů. Víte, že tu s vámi podobná témata nesdílím, protože zastávám heslo, že šířit a mluvit se má především o tom pozitivním a inspirativním, ale samozřejmě ani u mě, respektive u nás není všechno zalité sluncem, takže i když si Deux rozhodně zaslouží velmi pozitivní hodnocení, už víte, proč jsem ho s vámi doposud sdílela jenom krátce ve stories a poté ve vánočních tipech.

Dalším z důvodů odkládání článku bylo i to, že při recenzování hraček považuji za velmi důležité vyzkoušet všechny jejich funkce a programy. Vzhledem k tomu, že preferuji sofistikovanější kousky, je tam většinou těch možností opravdu hodně. Zároveň si myslím, že je poměrně nerelevantní napsat recenzi po jednou /dvou použitích stylem „udělala jsem se jednou, poté jsem vyzkoušela další funkci“. Alespoň moje tělo totiž funguje tak, že po každém dalším orgasmu jsem uvolněnější a do určitého bodu snáze dosáhnu následného vyvrcholení. Proto osobně považuji takové to rychlotestování za celkem irelevantní, protože ty programy zkrátka nemůžete objektivně zhodnotit. Dnešní testovaný kousek – Deux má 5 vibračních/pulzačních rytmů, pro každý z nich můžete vybrat jednu z 6 intenzit síly, takže se bavíme minimálně o 30 vyzkoušeních.

Nevím, jak to máte vy, schválně zkuste ze šuplíku vytáhnout nějakou ve vaší ložnici delší dobu opomíjenou hračku a třeba zjistíte, jak vás najednou bude bavit, takhle to třeba funguje na mě. Zároveň mám pocit, že vždy v určitém období „si doslova ujíždím“ na nějakém vibrujícím kámoši, dávám mu velkou přednost, dokud mě zrovna neomrzí. Možná to máte jinak, každopádně já vím, že mám obrovskou tendenci k oblíbencům a favoritům, takže když se u mě všechno zdravotně dalo do pořádku, říkala jsem si, že Deux otestuji znova tak, jak vždycky hodnotím všechny erotické pomůcky, které mám možnost v rámci spoluprací zkoušet, abych pro vás mohla napsat recenzi, která vám tenhle malý rozkošný dvoupacičkový stimulátor co nejlépe přiblíží.

Některým z vás možná značku Le Wand představovat nemusím, ale přeci jenom je zatím známější v zahraničí, kde má hvězdnou reputaci pro kvalitu a design jejich výrobků (jejich nejznámějšími produkty jsou masážní hlavice, kterých mají v nabídce hned několik). Proto tu v krátkosti to nezajímavější o Le Wand zmíním, samotný příběh okolo brandu je velice zajímavý, protože za vznikem stojí sexuoložka Alicia Sinclair, která chtěla na trh erotických hraček přinést prvotřídní kvalitu a trendovější styl do odvětví, které je podle ní, ze své podstaty „skryté“ nekvalitními produkty. Jak víte, já z duše všechny takové ty plastové, levné, vrnící cosi z Aliexpresů a podobných obchodů nesnáším, takže tenhle přístup, je mi víc než sympatický.

JAKÝ JE DEUX?

Malý, tenký a diskrétní, tahle tři slova Deux nejlépe vystihují. Jedná se o vibrátor, který vám zcela padne do dlaně (pro lepší představu, se podívejte na video). Dlouhý a tenký design také znamená, že jej můžete lépe přiložit na klitoris než, když máte vibrátor podobného výkonu ale jiného tvaru (třeba krátkého kulatého vibrátoru).

ZAPOJTE HO DO PŘEDEHRY

Jak jsem zmiňovala v úvodu článku, mám moc ráda podobné hračky, a proto jich doma máme hned několik (Satisfyer Candy Cane, Double Sided). Můžete s nimi zažít fantastickou předehru, díky které dosáhnete neskutečných vyvrcholení ještě, než na to skočíte. Samozřejmě každý z nás má jiné erotogenní zóny, ale podobné vibrátory můžete používat jak pro ni, tak pro něj, což je další důvod proč je mám tak ráda. Erotogenní zóny máme každý jinde, a i v průběhu života se nám mohou měnit, takže je důležité vždy reagovat na to, u čeho vidíte, že váš sexuální partner vrní blahem. Pokaždé to také může být vzhledem k okolnostem trošku jinak. Ale taková ta nejčastější klasika, se kterou většinou nešlápnete vedle, jsou uši, krk, prsa, rty a jazyk. Samozřejmě se může stát, že vaše drahá polovička na dráždění těchto partií nebude reagovat s nějakým velkým nadšením, takže není nic jednoduššího než se přesunout o pár centimetrů níž, kde jak u pánů, tak u dam určitě sklidíte zaručený úspěch. Každopádně třeba bradavky a prsní dvorce, které je obklopují, jsou doslova posety konečky nervů, které přinášejí neskutečnou sexuální stimulaci do celého těla. A platí to jak u dam, tak u pánů. Takže rozhodně doporučuji vyzkoušet tohohle fialového (u nás se prodává i v černé barvě, a na oficiálních stránkách výrobce seženete i odstín Rose Gold, pokud si na téhle barvě ujíždíte, doporučuji juknout) fešáka právě na těchto partiích.
Opravdu spoustu mužů dokáže vzrušit, když ho jeho milá v těchto místech pouze hladí, saje, někdo naopak upřednostňuje jemné štípání a kousání. Samozřejmě spousta lidí preferuje tvrdší praktiky, ale dnešní článek je o Deuxu, a ten se vám bude hodit spíše na všechny jemnější hrátky než BDSM hrátky.
A to samé platí i pro krk. Schválně, kdo z vás zbožňuje, když vás někdo laská, líbá, jemně okusuje po délce vaší šíje? A pokud jste zrovna v pozici, kde rty na vašeho milého nebo milou nedostáhnete, nebo naopak chcete vyzkoušet kouzlo nejrůznějších možných vibrací, tak určitě doporučuji sáhnout po téhle hračce.

KDE SI S NÍM NEJVÍC UŽIJETE?

Jak jsem zmiňovala hned v prvních řádcích dnešní recenze, tak limity jsou pouze ve Vaší hlavě a představivosti. Protože partiích, po kterých můžete přejíždět, nebo míst kde vás Deux může laskat je opravdu mnoho, ale samozřejmě největší uspokojení zažijete, když s ním zajedete do svého klína/rozkroku vaší partnerky. Každá pacička má, jak už to u podobných kousků bývá svůj motorek, a tady si navíc můžete na každé nastavit vlastní intenzitu. Dovolím si použít obrázek přímo od výrobce znázorňující všechny varianty, které opravdu doporučuji postupně vyzkoušet. Třeba objevíte nějakou novou oblíbenou kombinaci.

SNADNÉ DOBÍJENÍ

Le Wand Deux můžete dobíjet přímo přes USB. Stačí odtáhnout horní část od spodní a máte USB klíčenku. Takže už nemusíte neustále hledat nabíjecí kabely, kdo máte doma více hraček, určitě mě chápete! Další benefit, který má přímé nabíjení přes USB, je větší spolehlivost, vše zůstane na svém místě na rozdíl od některých magneticky nabíjených zařízení, což bylo teda asi dáno mojí zrychleností při zapojování, ale u hraček od Fun Factory, se mi bohužel párkrát stalo, že packy nedocvakly a hračka se nenabila.

CESTOVNÍ ZÁMEK

Většina vymazlených hraček tuhle funkci má, já jsem za to opravdu ráda. Dokud vám nezačne někde v tu nejméně vhodnou chvíli vibrovat kufr nebo kabelka, tak to možná neoceníte, ale věřte je to opravdu super vychytávka, nejenom na cesty…

VODĚODOLNOST

Kdo čtete mé recenze, tak víte, jak důležitá je pro mě voděodolnost, vše, co si můžu vzít do vířivky nebo vany si mne získá mnohem rychleji. Možná kvůli nabíjení (pouze moje úvaha) Deux není nejlepší koupací kámoš, je odolný proti stříkající vodě, takže hrátky v okolí vody nebo ve sprše jsou v pohodě, na delší hrátky pod vodu to není, za což má ode mne jediné malinkaté mínus.
Lucie Hříšná
Už několik let Lucie píše blog mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí nejrůznější tipy na sexy život, svůdné krajkové prádlo, erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slastné okamžiky v životě, což je velká škoda. "Čas na krásný, naplněný, vzrušující život je tady a teď", říká Lucie, která je také autorkou knížky Můj tajný život.