GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Dárková sada Svakom 10th Anniversary

Když jsem před pěti lety začínala psát blog (ano, 6.6.2018 vyšel první článek), rozhodně mě nenapadlo, že u toho vydržím tak dlouho a kolik krásných možností mi to do života přinese. Třeba jako možnost vyzkoušet tenhle unikátní dárkový box americké značky Svakom.
Autor: lucie_hrisna
A pokud si jednou za čas třeba rádi kupujete stírací losy, nebo zkoušíte štěstí v loterii, zkrátka máte soutěživého ducha, tak určitě oceníte, že krom boxu, který je nadupaný erotickými pomůckami, čeká několik šťastlivců uvnitř boxu opravdu velkolepé překvapení. Do třiceti těchto boxů přidal výrobce speciální zlatou kartičku. Kdo ji najde, ten získá od Svakomu dalších deset pomůcek zdarma. Což si myslím, že je opravdu zajímavá a velkorysá nabídka. Na mě se štěstí v podobě zlaté kartičky neusmálo, ale i tak jsem si testování tohohle překrásného bílého boxu ve kterém se nachází černozlatý stimulátor klitorisu náramně užila. Takže se s vámi jdu podělit o kompletní recenzi.
Protože vím, že videa poslouží pro představivost lépe než dvacet fotek, snažím se u posledních recenzí vždycky zveřejňovat co nejlepší záznam, abyste měli možnosti si představit, jak je daná hračka velká, ale i celkově jak balení vypadá, pokud s ním třeba plánujete někoho obdarovat. Mimochodem, právě tenhle designový box je jako stvořený pro to, aby posloužil jako dárek.
Autor: lucie_hrisna
Kromě stimulátoru Pulse Pure, který byl asi pro většinu z nás hlavním lákadlem, box obsahuje lubrikační gel a čistič erotických pomůcek, za což má u mě výrobce velký palec nahoru. I když už jsem s tím asi trochu nudná a velmi často to zmiňuju nejenom u recenzí, ale kdykoliv píšu o erotických hračkách, tak pokud si chcete skutečně s vašimi vibrujícími nebo pulzujícími fešáky užívat dlouhodobě a nepřivodit si žádné nepříjemnosti v intimní oblasti, je důležité se o ně správně starat, a především je správně čistit.
Spousta výrobců dnes nabízí podobné dárky do setů, aby neprodávalo pouze samotné erotické hračky. Ale za co má Svakom u mě určitě velký palec nahoru, je právě to, že do boxu zvolil nejen lákavé, ale i praktické kousky. Přiložený lubrikant je na vodní bázi, na Pure Pulse by se jiný ani používat neměl.Pojďme ale k tomu, co vás asi zajímá nejvíc – jak hodnotím stimulátor Pulse Pure?
No, pojďme k tomu nejdůležitějšímu. Jak to celé funguje, co od něj můžete čekat? Jak najdete uvedeno na stránkách prodejce i výrobce, pět pulsačních režimů a pět intenzit síly. Pro někoho je to málo možností, za mě je to naopak skvělá selekce, díky které si nemusíte dělat tolik oblíbenců a favoritů. Nevím, jak to máte vy, ale jakmile hračka nabízí ještě víc kombinací nejrůznějších programů a intenzit, tak chci samozřejmě vyzkoušet všechny, ale zároveň mi ne všechny vyhovují. Tím, jak režimy různě střídám, musím projít i těmi, které mě baví míň. A přiznám se, že když mám třeba chuť na takovou opravdu intenzivní rychlovku, ať už před spaním, nebo třeba jen tak na odreagování, tak mě to v kombinaci s moji netrpělivou povahou celkem zdržuje. Takže oceňuji, že výrobce za mě zvolil pět a pět skvělých variant, které věřím, že sednou i těm nejnáročnějším uživatelům.
Autor: lucie_hrisna
A já jsem se stimulátorem spřátelila poměrně rychle, což si ale myslím, že je dáno primárně tím, že podobné hračky mám ve velké míře prozkoušené a jednak vím, jak si s nimi udělat dobře, a také se případně nebojím testovat nové polohy. Což je takový tip pro ty z vás, kteří mi občas píšete, že třeba zkoušíte některou hračku a máte pocit, že vám úplně nepřináší to, po čem toužíte. Zkrátka vím, že je to někdy náročné, když to není hned wauu, ale buďte trpěliví a zkuste vyzkoušet jinou polohu, jiný program, a dejte výrobku víc šancí. Čím sofistikovanější hračku máte, tím víc možností a funkcí vám nabízí, což zároveň přináší i to, že je musíte objevit.
Jak jsem zmiňovala, že intenzita je příjemně uživatelsky nastavená, takže na rozdíl od stimulátorů, které nabízejí víc intenzit (například osm až deset), nemusíte přeskakovat hned první možnost. A když jí dopřejete trochu šance, nebo jí spíš zapojíte do svých hrátek, tak i v prvním režimu se neskutečně uděláte.
V případě sebeuspokojování jsem obvykle nespokojenější na dvojce nebo trojce. Zároveň vím, že spousta z vás má rádo vyšší intenzitu, takže se nemusíte obávat, že tenhle kousek je ořezávátko, se kterým si neuděláte dobře. Čtyřka a pětka jsou opravdu OH MY GOD za vteřinu.
Suma sumárum, i když mám podobných kousků doma hned několik od různých výrobců, mě Plus Pure od Svakomu rozhodně nezklamal. Naopak si mě získal nejenom jednoduchým designem a ovládáním, ale právě snadným nastavením oblíbeného režimu. Další věc, která se mi na Svakomu líbí, je rychlost nabíjení. I když dřív jsem s podobnými věcmi problém neměla, poslední dobou se nám dost často stává, že máme chuť sáhnout po nějaké hračce, ale je zrovna vybitá. A co si budeme povídat, některé kousky se nabíjí poměrně dlouho (hlavně když je chuť, tak vám přijde, že zatraceně dlouho), ale ze Svakomu mám pocit, že se jedná o doslova expresní nabíjení.
Asi nejdůležitější, pokud vybíráte jednu z prvních, nebo hledáte stále tu pravou podtlakovou pomůcku, je vybrat si ten nejvhodnější tvar vůči poloze, ve které si to děláte nejraději, nebo v případě, že vám jde primárně o zapojení hračky do vašich hrátek s partnerem, aby vám v dané poloze co nejméně překážela. Veškeré stimulátory klitorisu, které jsem měla za poslední dobu měla možnost testovat, jsou (jak už jsem zmiňovala) fantastické, a pokud si s nimi dáte trochu práce nebo vám to sedne na první dobrou, tak s nimi zažijete nadgalaktické vyvrcholení. Ale ne každá hračka vám bude sedět právě tvarem, a hlavně sací násadkou tak, aby se z ní stala vaše nejoblíbenější. Takže pokud rádi stejně jako my zapojujete hračky do vašich hrátek, tak si Pulse Pure určitě oblíbíte, protože díky relativně dlouhému tvaru vám nebude překážet v žádné poloze.
Lucie Hříšná
Už několik let Lucie píše blog mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí nejrůznější tipy na sexy život, svůdné krajkové prádlo, erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slastné okamžiky v životě, což je velká škoda. "Čas na krásný, naplněný, vzrušující život je tady a teď", říká Lucie, která je také autorkou knížky Můj tajný život.
Články