GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Krajka, můj nejoblíbenější materiál

Je jemná, sexy, svůdná, záhadná. A právě proto ji tak zbožňuji. Neznám materiál, ve kterém se můžete cítit líp. Proto mám ráda nejenom prádlo s krajkou, ale i nejrůznější topy či šaty, na kterých je tento materiál použit. Již od nepaměti se při výrobě spodního prádla používala. I dnes mají výrobci krajkový materiál, který spodní prádlo zjemní a dodá mu potřebný svůdný vzhled ve velké oblibě. Věřím, že spousta z vás to má stejně, a krajkovému prádlu nebo prádlu s krajkovými detaily jste zcela propadly.
V dnešním článku se chci podělit o tipy i pro ty z vás, které preferujete jiný druh prádla, ať už z nejrůznějších důvodů. Třeba proto, že vám víc vyhovuje přírodnější složení a obáváte se, že krajka jde vidět pod oblečením, což je mimochodem jeden z největších mýtů. Existuje řada celokrajkových podprsenek, které nejsou pod tričky nebo košilemi vidět. Jenom je důležité při výběru podobných kousků nehledět na kvalitu svrchního oděvu, ale naopak na materiál, ze kterého je ušitá podprsenka. Pokud byla na její výrobu použita pevná, ale zároveň na dotek plochá krajka, poskytne vašim ňadrům potřebnou oporu, ale zároveň pod oblečením – i když se bude jednat o lehký nebo jemný materiál – skutečně nic vidět nebude.

Ale chápu – tisíc lidí, tisíc chutí. Každý máme své preference a vyzkoušené střihy a modely. Takže pokud jste krajkovému prádlu ještě nepřišly na chuť, nebo z nejrůznějších důvodu preferujete jiné střihy a modely, nebo rády chodíte jen tak naostro (což někdy taky není vůbec špatné), třeba vás tipy v dnešním článku zaujmou.

Možná má spousta z vás krajkové rukavice, především ty vysoké, spojené se společenskými akcemi, kde podobné kousky, ať už v již zmíněném krajkovém vzoru, nebo naopak saténovém provedení, nosíme jako doplněk k velkým večerním toaletám. Ale stejný kousek můžete využít i potom, co večerní šaty dávno pověsíte na ramínko, nebo je z vás třeba někdo strhá. Protože krajkové rukavičky, třeba i ty ve variantě bez prstů, jsou nádherným doplňkem, který pozvedne jakýkoliv prádlový outfit. Když k němu zvolíte stejně sladěný lem punčoch, vykouzlíte i z obyčejného, jinak nepříliš zajímavého prádla, naprostý femme fatale kousek.

Pokud hledáte něco, čím ozvláštnit váš prádelník, a zároveň se vám nechce kupovat nové prádlo, protože víte, že ne každý střih vám sedne, nebo naopak patříte k minimalistům (což teda rozhodně není můj případ), kteří nechtějí zbytečně kupit a pořizovat další kousky, tak právě krajkové rukavička v krátké, střední nebo vysoké délce může být ideálním řešením. Využít je můžeme nejenom při vašem smyslném večeru, sex párty nebo třeba na plese, ale perfektně budou vypadat třeba i v bílé variantě ke klasickým svatebním šatům. Ty kratší zároveň perfektně doplní sexy kostým tanečnice nebo halloweenský kostým.

Nevybrali jste si?

Prohlédněte si všechny typy rukaviček, které u nás máme. A že jich není málo. Mrkněte ZDE
Lucie Hříšná
Už několik let Lucie píše blog mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí nejrůznější tipy na sexy život, svůdné krajkové prádlo, erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slastné okamžiky v životě, což je velká škoda. "Čas na krásný, naplněný, vzrušující život je tady a teď", říká Lucie, která je také autorkou knížky Můj tajný život.
Články