Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Recenze: We Vibe Chorus

Přiznám se vám, že jsem se asi na testování žádné jiné erotické hračky netěšila víc než na vyzkoušení nejnovějšího modelu We Vibe Chorus. Víte, že párové hračky zbožňuju, vyzkoušela jsem jich spoustu a We Vibe pro mě žádnou novinkou není. Měla jsem už první model, Classic, který se už dnes neprodává, posléze jsem ho upgradeovala na We Vibe Unit, který jsem měla dokonce hned dvakrát, protože jeden jsem zapomněla někde na hotelu. A pak jsem měla možnost testovat We Vibe Sweet Smile, speciální edici (která už také není v prodej), kterou jsem chtěla vyzkoušet především pro vás, kteří jste se mě ptali na levnější alternativu párového vibrátoru, než byl klasický We Vibe.

Vzhledem ke svému těhotenství jsem přeskočila jednu modelovou řadu (We Vibe Couple Rabbit, který mě stejně vzhledem k tvaru, úplně nelákalo vyzkoušet). Ale o to víc jsem se těšila, až poprvé prubneme We Vibe Chorus. Ten je na trhu od roku 2020, ale já jsem se k jeho vyzkoušení dostala až na konci loňského roku. Víte, že si potrpím na opravdu podrobné vyzkoušení všech nabízených programů a zjištění všech funkcí dané erotické hračky. Proto jsem si dala s recenzí skutečně na čas, abych se vyhnula případnému počátečnímu nadšení nebo naopak zklamání.

Vyzkoušela jsem celkem dost párových vibrátorů s nejrůznějšími sexuálními partnery, ale dosud žádný jiný značku We-Vibe nepřekonal. Proto jsem se na We Vibe opravdu neskutečně těšila, neb to měl být ten největší high-tech od firmy We Vibe a vlastně taková vlajková loď mezi párovými vibrátory. Kromě lehkého vzrušení, které mnou procházelo, když jsem se na balíček těšila, jsem si zároveň uvědomovala, že se mi může lehce stát, že mé vysněné nadšení zazdí veškeré reálné kvality. Už se mi to jednou s jednou hračkou kdysi stalo (link zde). Proto si na to snažím dávat pozor a vnímat reálné prožitky víc než emoce, které do daného produktu vkládám při jeho vybírání nebo nákupu. Každopádně přesuňme se k samotné recenzi, ať vám tu zase nevypisuju sáhodlouhé romány, jak mám obvykle ve zvyku.

Všechny We Vibe, které jsem kdy dostala, byly krásně zabalené, takže pokud zvažujete nákup párového vibrátoru jako dárku k nějaké příležitosti, určitě nešlápnete vedle. Všechny vibrátory, a Chorus nevyjímaje, byly zabaleny v hezké a vkusné krabičce. V boxu tentokrát najdete nejen We Vibe Chorus, ale také nabíjecí stanici, lubrikační gel a USB kabel. Nepředpokládám, že je to pro někoho podstatné, protože já osobně s sebou nosím nabíječku na telefon vždycky a všude, ale pokud si třeba dáváte nějaké dny offline bez telefonu či počítače, raději zmiňuji, že v balení nenajdete adaptér do zásuvky. Použít tak musíte nějaký, který už vlastníte, nebo si ho s sebou minimálně přibalit.

Doufám, že se mi na fotografiích podařilo co nejlépe zachytit tvar a materiál vibrátoru, protože to je věc, se kterou tradičně bojuji (pro lepší představu jukněte na video v postu). Stejně jako předchozí modely má i tento fešák tvar do písmene U, které je navrhováno právě tak, aby stimulovalo ženu na bodě G a na klitorisu a zároveň dráždilo partnerův penis. Model Chorus má v každé pacičce jeden vibrátor, který dokáže pracovat nezávisle na druhém, což je hodně podobně například vibrátoru Double Sided.

We Vibe Chorus je určen k milování pro páry. Alespoň za mě (a to ho mám vyzkoušený ve všech variantách ? možná i tisíckrát) je nejlepší misionářská poloha. Pokud chcete experimentovat, bavit se a objevovat, tak určitě zkoušejte i ostatní polohy, ale za mě nejlepšího, nejdelšího a nejintenzivnějšího orgasmu dosáhnete právě v klasické misionářské poloze. Za největší výhodu všech modelů We Vibe považuji by vibrátor vypadl nebo že bych měla potřebu ho přidržovat, což se mi při testování jiných levnějších podobných vibrátorů stávalo.

Proč si koupit nejnovější model? Víte, že nemám moc ráda srovnání, protože mi vždycky přijdou nefér vůči předchozí variantě. Nejenom, že pořekadlo nové koště dobře mete platí, ale v každém novém modelu najdete vždy lepší a inovativnější technologie. Je samozřejmě jen na vás, jestli další inovaci oceníte a využijete, nebo vám k naprosté blaženosti postačí předchozí model. Za mě je We Vibe Chorus nepřekonatelný hned v několika bodech.
ŠIRŠÍ SPODNÍ PACIČKA
I když jsem zpočátku lehce bojovala s větší spodní pacičkou, tak musím říct, že po pár číslech jsem si její vroubkování naprosto zamilovala ? ten, kdo ji vymýšlel, je naprostý génius. Nevím, jak se jim to vůbec podařilo vymyslet, ale to perforování na vnitřní straně je opravdu nepopsatelně dokonalé.
OVLADAČ
Oproti předchozím modelům je samozřejmě příjemné mít v rukou ovladač. Pokud vás nebavilo zapínat už zasunutý We Vibe nebo si přepínat režimy během milování, tak si ovladač zamilujete stejně jako my. Je malý, krásně padne do ruky a de facto intuitivně si na něm nastavíte vše, co potřebujete.
MOBILNÍ APLIKACE
Dalším bodem, který určitě stojí zmínku, je mobilní aplikace. Přiznám se, že mi ji až tak nevyužíváme, ale pokud patříte mezi milovníky podobných technologií, tak si ji možná oblíbíte víc než ovladač. Určitě appku vyzkoušejte alespoň jednou, protože video chat, který nabíjí je příjemným a v mém případě, než jsem ho naučila ovládat i vtipným zpestřením.
VLASTNÍ VIBRACE
Nejlepší na nejnovější verzi nového We-Vibe je možnost nastavit si vlastí vibrace, přesně tak víte, že vás nejvíc vzrušuje. A pokud to nevíte, nebo toužíte zažít ještě lepší prožitek, tak můžete nastavovat, zkoušet. Za mě dokonalost!
DOBÍJECÍ STANICE
Dalším za mě pozitivním bodem je dobíjecí stanice. Ne že bych toužila vozit si na dovolenou další věci, ale pokud si chcete vzít jak We Vibe, tak ovladač, tak se mi líbí, že si vše zabalíte hezky v setu, čímž vyřešíte třeba i zapomenutí některých produktů. Zároveň pokud We Vibe zakryjete víčkem, nepobouříte vaši hospodyni nebo hotelovou pokojskou.
NASTAVITELNOST
Vzhledem k tomu, kolik We Vibe vibrátorů jsem doma měla ? pokud počítáme i ty poztrácené ? tak si troufám říct, že Chorus za nákup stojí. Za mě je určitě velkou výhodou dotykový senzor na dálkovém ovládání, kdy si můžete zvýšit intenzitu vibrací přesně tak, jak vám dělá dobře. Zároveň se mi líbí možnost nastavitelného kloubu. Přiznám se, že jsem nepatřila k těm, které u předchozích modelů měly problémy s velikostí, ale pokud například We Vibe používáte při análním sexu pro uspokojení namísto jiného vibrátoru, určitě oceníte možnost zúžení. Nemyslím si, že patřím mezi milovníky extrému, ale víte, že si ráda hraju. Baví mě experimentovat a když mám chuť, tak si užívám silné vibrace nebo pulzace. Proto mám ráda například Stronic G, který vám dopřeje opravdu intenzivní šukačku. To se mí líbí i na We Vibe Chorus ? pokud chcete a máte zrovna chuť, můžete si dopřát opravdu intenzivní vibrace.
Víte, že raději zmiňuji pozitiva, ale u každé recenze je asi fér zmínit i věci, které mi vyhovovaly spíše méně. Pokud máte doma předchozí modely, tak za mě jsem cítila velký rozdíl ve velikosti a tloušťce druhé pacičky a chvilku mi trvalo, než jsem si na ni zvykla. I když to nakonec vnímám jako velké pozitivum, při prvním využití jsem to tak nevnímala. Dalším lehkým mínusem je alespoň za mě aplikace, která ne vždycky fungovala perfektně. Možná byla chyba na naší straně, i když si to nemyslím. Každopádně pokud nechcete ovládat We Vibe přes ovladač, ale přes mobilní telefon, ať už k tomu máte jakékoliv důvodu (u nás to bylo hlavně kvůli testování a vyzkoušení video chatu, protože ovladač nám připadá lepší než telefon), tak nám to nefungovalo stoprocentně.
Lucie Hříšná
Už několik let Lucie píše blog mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí nejrůznější tipy na sexy život, svůdné krajkové prádlo, erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slastné okamžiky v životě, což je velká škoda. "Čas na krásný, naplněný, vzrušující život je tady a teď", říká Lucie, která je také autorkou knížky Můj tajný život.
Články