Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Stimulátor Lora DiCarlo Baci Premium

Asi s žádnou jinou recenzí jsem neotálela tak dlouho. Pořád jsem si říkala, že počkám, jestli tenhle dokonalý vytuněný starorůžový intenzivní přinašeč orgasmu přece jen nebude mít nějaké mouchy, které jsem doposud neodhalila. A po více jak půlroce testování jsem ráda, že vám musím říct, že jsem opravdu nic, co by mi osobně nevyhovovalo, nenašla. Za mě se jedná o naprosto perfektní kousek, který si nejenom zaslouží recenzi u mě na blogu, ale upřímně opět změní pořadí oblíbenosti na žebříčku hraček zaměřených na stimulaci klitorisu. Pokud už jste nějaké moje recenze četli, tak víte, že kdysi dávno jsem dlouhou dobu, dá se říct, doslova ujížděla na Womanizeru (článek i když už lehce archivní, najdete zde). Protože co si budeme povídat, když přišel na trh, tak nic jiného podobného k dispozici nebylo a dlouhou dobu byl opravdu něčím wow a nepřekonatelný...
I proto, že jsem ho měla tak ráda a splňoval všechny mé požadavky, jsem dlouho neměla potřebu zkoušet a testovat něco nového.Když jsem před skoro třemi roky měla poprvé možnost vyzkoušet LELO Sona Cruise dvojku (odkaz na celou recenzi), pochopila jsem, že pokrok opravdu nezastavíte a je škoda se připravovat o nové a dosud nepoznané prožitky tím, že nebudu zkoušet nové podtlakové pomůcky. A nejenom ty podtlakové. Protože právě na rozdíl od jiných pomůcek LELO Sona Cruise 2 nevyužívá podtlak ani vzduch, ale ultrazvukové vlny, které výrobce sám popisuje jako bezkontaktní sonické vlny. Upřímně, já si pod tímhle označením nic moc extra představit nedovedu, ale věřte mi, že když to vyzkoušíte, tak je to opravdu zcela jiné vyvrcholení, než které můžete zažít třeba s nejnovějšími modely Womanizeru nebo Satisfyeru.
A když už jsem byla v tom období zkoušení a testování, tak jsem dala šanci i Satisfyeru Pro 2 a jiným nejrůznějším podtlakovým pomůckám, abych měla možnost srovnání a porovnání. A musím rozhodně říct, že všechny, o kterých jsem na blogu psala, byly fantastické, a kdykoliv po nich ráda sáhnu. Každopádně až teprve tahle nedávno založená (v roce 2017) americká značka Lora DiCarlo (název vychází ze jména zakladatelky Lory Haddock) opět změnila pořadí oblíbenosti hraček. Právě tento elegantní starorůžový stimulátor se zabydlel na mém nočním stolku a upřímně po něm sahám nejčastěji, ať už si chci udělat hezkou chvilku třeba odpoledne, nebo ho chceme zapojit do našich hrátek s partnerem. Víte, že mám moc ráda příběhy, které za danou značkou jsou, i takové nejrůznější zajímavosti, které se obvykle na stránkách sexshopů nedozvíte. Takže pokud to máte stejně, určitě doporučuju přečíst si příběh o značce. Kromě toho, že jejich první a jedna z nejznámějších hraček Ose byla vyvinuta ve spolupráci s Oregonskou státní univerzitou, tak každá jejich erotická pomůcka je neskutečně propracovaná. Právě třeba již ta zajímavá Ose je sestavena z 250 dílků, i když to tak na první pohled vůbec nevypadá. A podobných zajímavostí o tomhle americkém brandu najdete spoustu. Například v roce 2020 se spolumajitelkou a kreativní poradkyní této značky stala velmi známá modelka a herečka Cara Delevingne. A další určitě zajímavostí je, že mají pět patentů právě ve spolupráci s již zmiňovanou Oregonskou státní univerzitou týkající se robotiky jejich erotických pomůcek.
Ještě mi přišlo extrémně puritánské, že v dnešní době, kterou považuji za velmi otevřenou, byla Ose (první produkt, který DiCarlo uvedla na trh) nominována na ceny v Las Vegas v kategorii Robotic. Následně však byla její nominace zrušena a výrobek byl dokonce vyřazen z výstavy, přestože se pyšnil několika patenty a všemožnými technologickými inovacemi v oblasti robotiky, protože byl pořadateli výstavy označen za obscénní. To mi v dnešní době přijde neskutečně vtipné, ale skutečně se to (a ne tak nedávno, protože to bylo v roce 2018) stalo. Jak už víte, já si na detailní popis technických parametrů ani technologií moc nepotrpím, protože na to nejsem úplně odborník. Pro mě je vždycky nejdůležitější to, jestli mi daná hračka vyhovuje, a co mi přináší. Takže ty z vás, které to zajímá, jako vždy odkážu na oficiální video výrobce a několik dalších článků, kde jsem se všechno dozvěděla, a kde si i vy můžete přečíst víc o technologiích, kterými je toto dráždidlo klitorisu opravdu nabité. Zmíním také (i když to považuju trochu za zbytečné, protože u většiny kvalitních erotických hraček a pomůcek už se jedná o standard,) že materiál, ze kterého je tenhle kousek vyrobený, je neskutečně příjemný a výrobce dokonce uvádí, že je vhodný i pro citlivou pokožku. To ale upřímně neposoudím, protože jsem nikdy s žádným dildem nebo masturbátorem podobné problémy neměla. To, že jsem Womanizer či jinou podtlakovku používala tolikrát, až mi pohlaví opuchlo, zmiňovat nebudu, protože to se jednalo o moji nenasytnost :- ), nikoliv chybu materiálu.
Každopádně co na fotkách hezky až tak nevypadá, je neskutečně praktický cover/víčko, kterým je část, kterou si přikládáte do klína, přikrytá. To mi přijde neskutečně skvělé, protože kdo podobné stimulátoru stimulátory klitorisu znáte nebo máte doma, víte, že na cestování, ale celkově na přenášení, uskladňování není moc ideální, že nemají nějakou krytku. Takže je neustále musíte omývat a dezinfikovat znovu. Což je samozřejmě nezbytné u každé hračky, ale přiznám se, že i když hračky převážíme v nejrůznějších váčcích a kufřících, tahle krytka mi přijde jako perfektní nápad a uvítala bych, kdyby ji k erotickým pomůckám dodávalo mnohem více výrobců. Výrobce proklamuje, že právě tento robotický (na robotické prvky mají ty zmiňované patenty) simulátor napodobí ústa, rty i jazyk vašeho partnera na klitorisu tak dokonale, že nepoznáte rozdíl. No, abych byla upřímná, že kdyby byli všichni muži takhle schopní a šikovní, tak by výrobci erotických pomůcek zkrachovali. Možná jsem měla smůlu (a to rozhodně nejsem panna nepolíbená, nezkušená : -), ale zkrátka nikdy jsem nepoznala takové laskání nebo tak šikovná ústa, protože tohle sání klitorisu vám způsobí opravdu neskutečný orgasmus, a tak intenzivní, že byste na něj možná potřebovali několik sexuálních partnerů. Samozřejmě prožitky jsou veskrze autentické, takže možná někdo podobné zážitky máte doma běžně. Schválně mi dejte vědět.
Na výběr máte z deseti různých intenzit tlakových pulzací. A nepředpokládám, že by někdo sténal při takovém nějakém nemastném olizování, pokud si to tak můžu dovolit říct, ale určitě je důležité zmínit, že v porovnání se spoustou levnějších stimulátorů klitorisu první rychlost u Lory DiCarlo Baci rozhodně není nízká nebo lehká. To já osobně považuji za velké plus, protože standardně u všech podtlakových pomůcek, které jsem testovala, jsem většinou programy 1 až 3 (v závislosti na tom, o jakou hračku se jednalo) velmi rychle přeskakovala. Ale pokud máte někdo opravdu rád velmi jemné předehry, ty můžete zažít třeba se Satisfyerem Pro Next Generation (který je mimochodem velmi oblíbený). Jeho program nebo funkce číslo jedna je mnohem jemnější. V příbalovém letáku se můžete dozvědět, že Baci nabízí dva typy stimulace klitorisu. Nedokážu vysvětlit, jak mají fungovat, ale pokud bych vám měla nějak jednoduše přiblížit rozdíl oproti jiným podobným pomůckám, tak nepracuje tolik se vzduchem při nasávání a nepoužívá klasické vibrace, které znáte od jiných hraček. Spíš se jedná o takové vlny, které vás božsky rozvibrují a rozehrají vzrušení do všech koutů vašeho těla.

BACI Lora Di Carlo X SONA 2 Lelo

Víte, že podobná srovnání nemám úplně ráda, protože jsou jednak extrémně subjektivní, a hlavně nejsou objektivní. Z každé nové hračky jsem většinou nadšená a používám ji mnohem častěji a leckdy se k zapojení do našich hrátek té původní tak trochu přemlouvám, abych si její výkon připomněla a mohla vám do recenze napsat co nejrealističtější prožitky. Samozřejmě paměť si spoustu vzpomínek upravuje, takže se vždycky snažím psát hodnocení po x testování a zároveň zatepla, abych zmínila vše, co mě v průběhu zkoušení zaujalo. Takže i když na LELO Sonu dvojku nedám dopustit a vlastně i sám výrobce říká, že Sona by měla stimulovat celý vnitřní klitoris. Přijde mi, že díky Baci zažijete hlubší stimulaci, a i masáž klitorisu zároveň. Za mě je to zároveň mnohem pohodlnější, protože LELO Sona začíná na vysokém výkonu a intenzitu si musíte snižovat. Tahle hračka funguje tak, že intenzitu naopak přidáváte, což mně osobně k rychlému uspokojení vyhovuje víc. Lora DiCarlo Baci je za mě také hezčí, když se budeme bavit o té barevné škále. Černé pomůcky (Sona 2 se vyrábí v tmavě fuchsiové, sytě růžové a černé barvě) mám nejradši, fialová a růžová špatné nejsou, ale co si budeme povídat, starorůžová je mnohem elegantnější a hezčí variantou. Nicméně spíše než barva je důležitější tvar, a když se podíváte na LELO Sona Cruise 2 a porovnáte ho právě s Bacim, tak uvidíte, že i když se jedná o hračky, které snadno a příjemně vložíte do dlaně, tak věřím, že pro někoho (především pokud si chcete užívat s partnerem) může být v některých polohách zobáček, který LELO má, méně pohodlný. Oproti tomu Lora DiCarlo je svým tvarem dělaná pro všechny polohy, ať už při milování či sebeuspokojování, a nikdy vám nebude překážet.
U každé své oblíbené značky mám svůj oblíbený program, pulzaci, vibraci, na které si zkrátka ujíždím zas a znova. A musím říct, že právě tvar je u Baci něco, za co bych mu dala plný počet hvězdiček a ještě jednou tolik. I když se nejedná prvoplánově o „handsfree“ hračku, tak pokud si najdete polohu, jak si ji šikovně přiložit a přidržet stehny, tak zažijete něco naprosto neskutečného. Věřím, že se mi aspoň trošku podařilo v dnešním článku, fotografiích i videu (najdete u mne na instagramu,) vám tuto nejenom designovou perlu, ale především fantastický stimulátor přiblížit. Za mě je to kousek, který rozhodně stojí za to mít doma v šuplíku. Pokud budete procházet nejenom odkazy, které jsem vám do článku vložila, ale zkrátka vás celý příběh značky zaujme trošku víc, tak se určitě dočtete jako já, že momentálně se nad Lorou DiCarlo tak trochu vznáší temný mrak a dost se spekuluje o tom, jestli firma neukončuje, nepozastavuje nebo nepřerušuje svoji činnost. Tím, že od Vánoc nereagují na dotazy nejenom amerického tisku, tomu moc nepomáhají. Víc se mi zjistit nepodařilo, nicméně věřím za nás všechny, že ještě pár takhle vytuněných, inovovaných hraček, které nejenom skvěle padnou do ruky, ale také budou podávat opravdu neskutečné a zároveň velmi tiché výkony, vymyslí. A pokud ne, tak budu opět doufat, tentokrát za vás (protože já už jednu doma mám), že v evropských skladech jich je dost, aby pro vás, pokud budete mít chuť, až si jednou budete tenhle článek číst, byly ještě k dispozici.
Mějte se krásně a dejte mi vědět, na čem aktuálně ujíždíte vy...
Lucie Hříšná
Už několik let Lucie píše blog mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí nejrůznější tipy na sexy život, svůdné krajkové prádlo, erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slastné okamžiky v životě, což je velká škoda. "Čas na krásný, naplněný, vzrušující život je tady a teď", říká Lucie, která je také autorkou knížky Můj tajný život.