Partner of Notino
Stimulátor klitorisu YEQU ZENITH pink

Stimulátor klitorisu YEQU ZENITH pink

Bezkontaktní stimulátor klitorisu YEQU ZENITH v něžné růžové barvě z hedvábného silikonu nabídne 10 intenzit tlakových vln pro magické orgasmy.
Akce
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Představte si tu nejdokonalejší pomůcku, kterou budete mít vždy připravenou v kabelce, aby vaše tělo doprovodila do víru vášně a báječných intimních okamžiků. Přesně takový bude tento luxusní stimulátor klitorisu YEQU ZENITH v něžné růžové barvě. Maličké sympatické zařízení, které zastíní všechny vaše dosud oblíbené hračky. Je vyroben z ultra hebkého a tak sametově jemného silikonu, že jej nebudete chtít pustit z ruky. Skvěle se drží, vystouplá měkká hubička skvěle padne na vaši perličku a přes svůj výkon má relativně tichý motor, takže použití stimulátoru bude snadné a nenápadné, ať už jste kdekoliv. Zadní část těla ozdobí lesklá ploška odolného ABS plastu. ZENITH funguje na principu bezkontaktních tlakových vln, které jemně a citlivě nasávají a zase vypouštějí klitoris, čímž mu poskytují neuvěřitelnou a silnou rozkoš, která zaručeně a velmi rychle vede k výbušným ohňostrojům ve vašem klíně. 10 intenzit vzduchových impulzů si nastavíte přesně dle svých preferencí díky třem ovládacím tlačítkům na rukojeti. Vzhledem k úzkému tunelu jsou takto způsobené vibrace naprosto ohromující a vzrušující brnění ucítíte ještě dlouho po uspokojení. Je také vodotěsný, takže jej bez obav můžete vyzkoušet i ve sprše či ve vaně. O dobíjení vestavěné baterie se postará přiložený USB kabel.
S tímto stimulátorem zaryjete své nehty do polštáře a vykřiknete v rytmu bouřlivého a nekonečného vyvrcholení.

Jednoduché ovládání jej dovolí rychle použít opravdu kdekoliv. Podržte prostřední tlačítko power po dobu 3 vteřin pro zapnutí. Následnými krátkými stisky vrchního tlačítka se symbolem + přidáváte intenzitu pulzací, krátkými stisky spodního tlačítka se symbolem - je zase ubíráte. Vypnete jej opětovným dlouhým podržením prostředního tlačítka power po dobu 3 vteřin.
V případě lubrikace doporučujeme jen gely na vodní bázi, aby nedošlo k poškození povrchu této hračky. Celou naší nabídku najdete zde. Po každém použití jej opláchněte pod vlažnou vodou a můžete také použít čistič erotických pomůcek.

Proč si vybrat stimulátor klitorisu YEQU ZENITH pink:

  • fantastický stimulátor klitorisu na bázi bezkontaktních tlakových vln
  • rychlý a silný orgasmus zaručen
  • kvalitní sametově hebký silikon ozdoben lesklým ABS plastem
  • tichý a výkonný motor
  • 10 intenzit pulzací
  • kompaktní velikost vhodná do každé kabelky
  • vodotěsný pro mokré hrátky
  • jednoduché ovládání
  • dobíjecí pomocí přiloženého USB kabelu
  • snadná údržba

Parametry:


Barva: růžová
Materiál: silikon, ABS plast
Rozměry: celková délka 11,5 cm, šířka 4,5 cm, průměr těla 3,5 cm, vnitřní průměr hubičky 1,2 cm
Vibrace: ne
Pohon: dobíjecí Li-on baterie
Vodotěsnost: ano
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi
Parametry
Parametry:
Pro koho:
Zkušenost:
Stimulace:
Velikost:
Ovládání:
Pohon:
Li-ion 
Napájení:
Povrch:
Vlastnosti a funkce:
Materiál:
Barva:
Voděodolnost:
Lubrikace:
Rozměry:
Celková délka:
11,50 cm
Průměr:
3,50 cm
Podrobnější rozměry:
celková délka 11,5 cm, šířka 4,5 cm, průměr těla 3,5 cm, vnitřní průměr hubičky 1,2 cm 
Podobné produkty