Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Nečekaná síla Svakom Pulse Pure

Podtlakové stimulátory se už několik let řadí mezi nejprodávanější erotické pomůcky. Není divu, vždyť cíleně dráždí to nejcitlivější místečko na ženském těle, aniž by se ho přímo dotýkaly! Jak vlastně fungují? Jejich hubička jemně nasaje klitoris a poté ho rozvibruje tlakovými vlnami – a to vlastně naprosto bezkontaktně, protože se dotýká pouze tkáně kolem něj. Na stejném principu funguje i novinka od firmy Svakom, kterou jsem měla možnost vyzkoušet. Má propracovaný design, ergonomický tvar, snadné ovládání a hlavně je tak výkonná, že ji nebudete chtít dát z ruky.

Konečně pomůcka se sáčkem

První, co mě zaujalo, bylo vkusné balení – minimalistická bílá krabička s otevíráním pomocí hedvábné stužky. Uvnitř se ukrývala nejen pomůcka a dobíjecí USB kabel, ale také sáček na uskladnění! To mi vždy udělá velkou radost, protože je to praktické na doma i do kufru, hračka je chráněna proti prachu a nečistotám, a navíc můžu v sáčku skladovat i dobíjecí kabel, který by se jinak ztratil ve změti jiných kabelů. Samotná pomůcka je opravdu krásná. Je esovitě zahnutá, vyrobená z kvalitního lékařského silikonu a ve spodní části ozdobená zlatým detailem z ABS plastu, který skvěle ladí s jemnou růžovou barvou. Pokud nemáte růžovou rádi, nevadí – pomůcka je k dostání také v luxusní petrolejově modré. Sosáček je spíše menší a poměrně hluboký, tvarem připomínající sosáček sonického stimulátoru Lelo Sona. Oba jsou malinké – vnitřní průměr hubičky obou stimulátorů je 1,1 cm. Pro srovnání – stimulátor Satisfyer Pro 2 nebo Satisfyer Tučňák má vnitřní průměr 1,3 cm, Lelo Sila dokonce 1,4 x 2 cm. Tady záleží na tom, jak velký je zrovna váš klitoris a jestli je vám příjemnější cílená stimulace, nebo by vám bylo milejší dráždění nejen samotného klitorisu, ale také jeho přilehlého okolí. Vyplatí se vyzkoušet více velikostí hubiček podtlakových stimulátorů, jelikož je to dle mého názoru nejdůležitější kritérium výběru. A teď už pojďme k samotným funkcím! Ve spodní části pomůcky se nacházejí tři ovládací tlačítka. Podržením toho prostředního, které je označeno písmenem S, uvedete stimulátor do chodu a poté opakovanými stisky téhož tlačítka přecházíte mezi jednotlivými režimy – celkem je jich 5. Zároveň můžete horním tlačítkem přidávat na intenzitě a spodním ji zase ubírat – stupňů intenzity je opět na výběr 5. Opětovným podržením prostředního tlačítka pomůcku zase vypnete.

Je to síla

Se Sonou si Svakom Pure Pulse není podobný pouze vzhledem hubičky, ale také intenzitou stimulace. Jsem už celkem zvyklá na to, že kromě značek Lelo a Womanizer jsou podtlakové stimulátory spíše slabší – ne tak Svakom. Hned u první intenzity jsem byla překvapená její vydatností, po dalším zmáčknutí už to bylo na můj citlivý klitoris skoro moc. Stejně jako u Sony jsem tedy přešla k praktickému řešení – stimulátor jsem si nepřiložila přímo na žalud klitorisu, ale lehce nad něj. Dráždění poštěváčku se tedy odehrávalo přes jeho kapuci neboli předkožku. Když jsem chtěla změnit způsob použití, přiložila jsem hubičku ze strany klitorisu anebo pod něj – nikdy ne přímo na jeho žalud. Až po nějaké chvíli, kdy se klitoris trochu adaptoval, jsem mohla přejít k přímé stimulaci žaludu, zpočátku přerušované, později kontinuální, která vede k rychlému a bouřlivému vyvrcholení. Záleží samozřejmě na vaší osobní citlivosti, ale pokud ji máte stejně jako já zvýšenou, doporučuji před každou přímou stimulací klitorisu provést předehru. Že se praktikuje jen před pohlavním stykem? Vůbec ne! Jemným hlazením a drážděním erotogenních zón dojde k prokrvení a přípravě genitálií na nadcházející stimulaci, což pomáhá předejít tomu, že místo slastných pocitů řekne klitoris „dost, tohle je moc“. Protože je pomůcka zcela vodotěsná, můžete s ní zamířit také do sprchy nebo vany. Teplá voda a uvolňující atmosféra (svíčky, hudba, přítmí,…) může opět fungovat jako skvělá předehra. Za zmínku stojí určitě také využití v páru – díky ergonomickému tvaru hračky se hubička dostane na místo určení skoro v každé sexuální poloze. Pulse pure můžete vytáhnout i na partnera – věděli jste, že spousta mužů používá podtlakové pomůcky typu Satisfyer pro vlastní rozkoš? Sosáček si jednoduše přiloží k žaludu, uzdičce nebo třeba k hrázi. Ostatně ani ženy nemusejí zůstávat jen u klitorisu. Pomůcka potěší i jiné části vulvy – pysky, bod U neboli ústí močové trubice, při zasunutí do vagíny bod G, hráz či okolí análního otvoru. Rozhodně také bradavky, na těch mi byl Pulse Pure zvláště příjemný.

Shrnutí

Co říci závěrem? Pulse Pure je kvalitní a výkonný produkt, který se bude vyjímat nejen ve vašem intimním šuplíku, ale také pod stromečkem – z takového dárku by mohla mít radost třeba přítelkyně, kamarádka, sestra nebo mamka. Pokud hledáte opravdu intenzivní a cílenou stimulaci, bude tato hračka to pravé pro vás. Jestli jste naopak stejně jako já spíše citlivější, nevadí - stačí tomu přizpůsobit techniku.
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Dream Toys Vivre Gigi aneb překvapení v kalhotkách Grinding aneb vraťme se do dětství Malá, ale šikovná: Stimulátor DAME EVA Satisfyer Tri Ball aneb trojnásobná dávka slasti Proč si pořídit menstruační disk Ziggy Cup? Srovnání Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3 Yoni vajíčka - zázrak, nebo hrozba? Luxusní hýčkání stimulátorem Mea Must-have kousek v šuplíku? Luxusní masážní hlavice Stimulátory klitorisu: jaký je rozdíl mezi Satisfyerem, Womanizerem a dalšími? Kushi aneb japonský polštářek rozkoše Dokonalá příprava na anální sex? Dilatátor! Dotek luxusu se Shunga Aiko Jak na sex v koupelně? Objevte kouzlo měkkých pomůcek značky Iroha SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasický králíček v novém kabátku Moje první zkušenost s elektrosexem Okurka, které by bylo do salátu škoda Recenze: Kladívko Aphojoy Orgasm 2v1 aneb dvojitá dávka slasti Peachy Mini Beads: Dechberoucí síla broskvového vibrátoru Dildo nebo Vibrátor? Univerzální průvodce světem erotických hraček Mořská panna vás potěší hned na několik způsobů Elegantní vajíčko MELO roztančí Váš bod G Podtlakové a sonické stimulátory klitorisu - Jak vlastně fungují? Magic Motion Vini: Vajíčko, které s vámi rádo vyrazí ven Recenze: Maximální zacílení s Twirling Fun od Satisfyer Satisfyer Top Secret + - Vaše tajemství v kalhotkách Recenze: Z podtlakového stimulátoru Melo se vám rozklepou kolena Dlouhá cesta k orgasmu, která se vyplatila
Články