Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Jak na sex v koupelně?

Nezdá se vám někdy, že už postelové hrátky začínají být trochu nuda? Mně ano, jenže nejsem tak odvážná, abych na to skočila někde venku. Maximálně tak v lese, kde člověk zase riskuje odhalení pejskaři a hrajícími si dětmi? Existuje však celkem jednoduchý způsob, jak si hrátky, ať už se jedná o ty o samotě, nebo s partnerem, okořenit, a nemusíte navíc riskovat nezvané hosty (pokud to není zrovna vaše erotická fantazie). Jde o přemístění intimních aktivit na nové místo- do kuchyně, do obýváku, nebo do koupelny. A právě koupelna se v létě může stát jakousi oázou, kde vám nebude horko, takže si budete moci tyto chvíle vychutnat i ve třicetistupňových vedrech.


Zeptala jsem se pár lidí kolem sebe, jestli si rádi hrají v koupelně, jenže odpověď byla převážně záporná. Proč?
* Nepohodlí (tvrdé povrchy).
* Smývání přirozené lubrikace.
* Starost, kam s ejakulátem.
* Při delším pobytu ve vaně rozmočená kůže.

... toto byly hlavní důvody, proč moji známí hrátky v koupelně či sprše odmítají. A já vám teď nabídnu možnosti, jak tyto podmínky upravit, abyste si sex právě v této místnosti mohli užít na maximum. Nebudou chybět ani tipy na aktivity, které zde mám vyzkoušené a ráda se jim oddávám.

Nepohodlí?

První, a řekla bych, že i hlavní komplikací hrátek v koupelně je tvrdost jejích povrchů. Pokud si napustím vanu a lehnu si do ní, bývá to pohodlné, a když navíc přizvu třeba vibrační hračku, není problém. Ten nastává až v okamžiku, kdy si chci užívat v jiné poloze nebo s partnerem. Zkuste si ve vaně polohu na čtyřech... moc to nejde. A opřít se vestoje o umyvadlo či sprchový kout by taky mohlo skončit uklouznutím. Osobně tedy své koupelnové aktivity upravuji tak, aby nebyly příliš fyzicky náročné- důležitá je především stabilita, jelikož úrazy z pádů a tvrdých nárazů nejsou v této části domu ničím neobvyklým ani při běžném mytí, natož při sexu. Pokud vaše koupelna disponuje větší vanou, máte vyhráno. Tam si totiž uděláte perfektní pohodlí jak sama, tak ve dvou. Partner si do ní může sednout třeba tak, aby měl opřená záda, vy se mu posadíte mezi nohy, a lehce ty své roztáhnete. On vás může stimulovat rukou či hračkou, zatímco vám bude laskat rty šíji. No nezní to lákavě?
V případě, že máte k dispozici pouze sprchový kout, nezoufejte, i tam se dají zažít smyslné chvilky! Vhodná je například velice intimní poloha lotusu, kdy partner sedí v tureckém sedu a vy na něm čelem k němu obkročmo. Anebo co takhle připevnit si pod sebe dildo s přísavkou, nasednout na něj a projíždět se, zatímco na vás seshora budou dopadat kapky vody? Dildo s přísavkou je obecně úžasná věc do koupelny- dá se připevnit prakticky ke všem povrchům, které se zde nacházejí, takže se s ním dá krásně vyhrát. Za zmínku stojí jistě také společná sprcha vestoje- využijte ji jako žhavou předehru, nebo naopak něžnou péči po sexu.

Lubrikační gel je základ!

Další často zmiňovanou koupelnovou komplikací je smývání přirozené lubrikace. Ať už se jedná o masturbaci s využitím dilda či vibrátoru do vagíny, nebo o klasickou partnerskou penetraci, není to ve vodě zrovna snadné. Asi každý z nás zažil pokus o sex ve vaně nebo třeba v moři, kdy prakticky nebylo možné penis dostat na místo určení. Ano, někteří lidé to řeší tak, že použijí větší množství lubrikačního gelu. Například gely na silikonové bázi oproti těm na vodní bázi mnohem lépe kloužou, a to i ve vodním prostředí. Jenže i tak se mi zdá, že penetrace pod vodou za moc nestojí a je lepší si ji nechat na souš. Do vagíny se navíc dostává dost vody, která by se do ní dostávat vůbec neměla. Vaginální prostředí je samočisticí a voda ho spíše narušuje, zvláště pokud by ho měla omývat pravidelně.

Mně osobně tedy v koupelně vyhovují hlavně nepenetrační aktivity, jako je zmíněná stimulace partnerem ve vaně, nebo masturbace s hračkou na klitoris, a penetraci preferuji spíše vsedě v nenapuštěné vaně či sprchovém koutu, anebo s využitím dilda s přísavkou. Je to bezpečnější i vzhledem k výše zmíněným rizikům úrazu. I tak je zde vhodné při vaginální i anální penetraci použít více lubrikantu, než jste zvyklí.

Kam s ejakulátem?

Nějak mě nikdy nenapadlo, že by osud ejakulátu mohl být problémem, nedávno se mi však svěřil kamarád, že přesně tohle často řeší, když si užívá soukromé chvilky ve vaně. Nechce ejakulovat do vody, přijde mu to nechutné. Pokud je v té samé vaně navíc i jeho partnerka, je zde navíc riziko otěhotnění? Situace se dá řešit buď ejakulací do kapesníčku, který bude připraven na okraji vany, nebo použitím kondomu. Dále je možné využití masturbátoru typu Fleshlight či vakuové pumpy, a ejakulovat přímo do pomůcky, kterou po orgasmu dáte stranou a vyčistíte později v umyvadle.
U ženského ejakulátu znečištění ani otěhotnění nehrozí, naopak bývá koupelna ideálním místem na squirt- nepromáčíte si postel, gauč, ani parkety.

Varhánky na prstech

Poslední komplikací koupelnových radovánek, kterou dotázaní přátelé zmiňovali, je rozmočená kůže, která se projevuje především varhánky na prstech, žmolkující a následně suchou, popraskanou kůží. Na tohle doporučuji zvláčňující koupelové oleje. Zabrání vysychání a alespoň zčásti ochrání citlivou pokožku. Pokud navíc budete své hrátky situovat ve sprchovém koutu nebo v prostoru koupelny, a pokožka tak nebude stále ponořená do vody, nebude následně tolik vysušená. Nic nezkazíte promazáním celého těla po osušení výživným krémem či olejem.

Můžu vůbec ve vaně používat hračky?

Už když jsem byla malá, tak jsem si do vany ráda nosila autíčka, balonky a další hračky. Vydrželo mi to i do dospělosti a zastávám názor, že správná relaxační koupel se neobejde bez malého vibrujícího společníka. Nejčastěji si do vany beru vibrátor na klitoris nebo podtlakový stimulátor, například Satisfyer Love Breeze nebo Lelo Sila. Zjistila jsem také, že je moc fajn si pro hrátky ve vodě zavést předem něco do zadečku. Mými oblíbenci jsou pro tyto účely především vibrační anální kolíky od Satisfyeru- Lolli plug a Backdoor lover, které nabízejí několik vibračních režimů, a dá se s nimi tedy dost vyhrát, zatímco se věnuji svému klitorisu.

Pokud nevíte, zda svou oblíbenou hračku můžete používat ve vodě, nahlédněte do příbalového letáku nebo informací na stránkách sexshopu, kde jste ji zakoupili. Erotické pomůcky se v zásadě dělí na tři typy:

- Pomůcky, které by neměly přijít vůbec do kontaktu s vodou- takové často už na první pohled poznáte podle toho, že mají klasičtější vzhled nebo jednoduché otevírání pro výměnu baterií. Sem patří například klasické vibrační vajíčko, které je s ovládáním spojeno drátkem. Samotné vajíčko opatrně umýt můžete, ovladač však nikoliv. Stejně tak u některých masážních hlavic lze mýt pouze hlavici bez rukojeti. Většina pomůcek se samozřejmě umýt dá, u těchto nevoděodolných jde často pouze o některou jejich část.
- Voděodolné pomůcky- ty lze omýt pod tekoucí vodou, nesmí se však ponořit pod hladinu. Sem patří hlavně vibrátory na baterie, ale i řada dalších pomůcek. Proto se před použitím ve vaně vždy ujistěte, že je pomůcka vodoTĚSNÁ, jinak riskujete její nevratné poškození.
- Vodotěsné pomůcky- takové můžete bez obav používat do vany, aniž byste riskovali jejich porouchání. Tyto pomůcky se ještě dělí na kategorie dle kvality utěsnění, což by vás mohlo zajímat, pokud byste je pod vodou chtěli používat delší dobu nebo ve větších hloubkách. Pro běžné potřeby vám však postačí jednoduché rozdělení na nevoděodolné, voděodolné a vodotěsné pomůcky.

Tak co, stane se koupelna dějištěm vašich příštích intimních chvilek?

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Dream Toys Vivre Gigi aneb překvapení v kalhotkách Grinding aneb vraťme se do dětství Malá, ale šikovná: Stimulátor DAME EVA Satisfyer Tri Ball aneb trojnásobná dávka slasti Proč si pořídit menstruační disk Ziggy Cup? Srovnání Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3 Yoni vajíčka - zázrak, nebo hrozba? Luxusní hýčkání stimulátorem Mea Must-have kousek v šuplíku? Luxusní masážní hlavice Stimulátory klitorisu: jaký je rozdíl mezi Satisfyerem, Womanizerem a dalšími? Nečekaná síla Svakom Pulse Pure Kushi aneb japonský polštářek rozkoše Dokonalá příprava na anální sex? Dilatátor! Dotek luxusu se Shunga Aiko Objevte kouzlo měkkých pomůcek značky Iroha SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasický králíček v novém kabátku Moje první zkušenost s elektrosexem Okurka, které by bylo do salátu škoda Recenze: Kladívko Aphojoy Orgasm 2v1 aneb dvojitá dávka slasti Peachy Mini Beads: Dechberoucí síla broskvového vibrátoru Dildo nebo Vibrátor? Univerzální průvodce světem erotických hraček Mořská panna vás potěší hned na několik způsobů Elegantní vajíčko MELO roztančí Váš bod G Podtlakové a sonické stimulátory klitorisu - Jak vlastně fungují? Magic Motion Vini: Vajíčko, které s vámi rádo vyrazí ven Recenze: Maximální zacílení s Twirling Fun od Satisfyer Satisfyer Top Secret + - Vaše tajemství v kalhotkách Recenze: Z podtlakového stimulátoru Melo se vám rozklepou kolena Dlouhá cesta k orgasmu, která se vyplatila