Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Srovnání Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3

Německá značka Satisfyer je známá především pro své podtlakové pomůcky, kterých vyrábí spoustu druhů. Každý má trošku jiný tvar, barvu i vlastnosti, zdaleka nejpopulárnější je ovšem model Pro 2 (nebo také Pro 2 Generation 2). Je to ten klasický zlatavý stimulátor s podlouhlým tělem a kulatou bílou hubičkou, který se už několik let objevuje na sociálních sítích, v článcích i knížkách jakožto zázrak přinášející explozivní orgasmy. Na instagramu je dokonce zařazený ve výběru gifů, tak moc je oblíbený. Před nedávnem ovšem přišel na trh jeho mladší brácha – Satisfyer Pro 2 Generation 3, který vás na první pohled zaujme svou neobvyklou druhou násadkou, která je součástí balení. K čemu tato násadka slouží, jak velký rozdíl je mezi tímto novým modelem a tím starším, a který je z mého pohledu lepší? Vše se dozvíte!

Co umí Satisfyer Pro 2?

Ve zkratce: umí kmitáním membrány v „sosáčku“ vytvářet tlakové vlny, které při přiložení ke klitorisu způsobí lehký podtlak a rytmické dráždění tohoto citlivého místečka. Ona úžasná technologie se jmenuje Air Pulse a mají ji všechny Satisfyer stimulátory tohoto typu.

Proč ho tolik žen po celém světě přímo zbožňuje? Asi proto, že umí být velmi jemný, ale i velmi intenzivní. Na rozdíl od dražšího Womanizeru nezačíná na vydatných vlnách, které připomínají startování motoru, ale na něžném vrnění, které sotva ucítíte. Ženy s velmi citlivým klitorisem, mezi které patřím i já, jsou obvykle spokojené na přibližně třetí intenzitě. Satisfyer Pro 2 jich ovšem má 11 a pokud si potrpíte na hodně výživnou stimulaci, kolem devítky už si rozhodně přijdete na své.

Stejně jako většina pomůcek této značky je i Pro 2 zcela vodotěsný a dobíjí se přes magnetický USB kabel. Ergonomický tvar umožňuje pohodlné používání hračky v jakékoli poloze – a to samozřejmě i při sexu s partnerem. Mytí je snadné díky možnosti sundat nebo vyměnit silikonovou násadku na „nasávací“ hubičce. Hubička je u všech variant pomůcky bílá, rukojeť však můžete mít nejen v klasické zlaté, ale také v ledově modré nebo pastelově fialové barvě.

Uživatelky tohoto modelu si, pokud vím, stěžovaly jen na jednu věc – že rukojeť není silikonová, ale plastová. Může totiž v ruce klouzat, zvlášť když je člověk zpocený nebo má ruce od lubrikačního gelu. Silikon je prostě lepší.

Pro 2+

Později se na stránkách sexshopů objevil ještě model Pro 2+, který navíc umí ještě vibrovat v 10 režimech. Osobně mě tahle funkce nijak zvlášť nezaujala – tlakové vlny vnímám na klitorisu velmi intenzivně, ale vibrace cítím zvláštně, jakoby z dálky. Tím, že je klitoris těmito pomůckami stimulován v podstatě bezdotykově, jsou totiž vibrace cítit jen po stranách a připadají mi tam vyloženě zbytečné.

Co umí Generace 3?

Když byla tato novinka uvedena na trh, zaujala mě hlavně nová „čepička“, protože nemá otvor. V zásadě vypadá stejně jako ta klasická násadka, jen je překrytá tenkou silikonovou membránou. Zapnutím tlakových vln se tato vrstva rozkmitá, což je úplně jiný pocit, než když je váš klitoris „nasáván“. Je to velmi jemné ťukání a vlnění, které ocení především citlivější ženy. Tato technologie je pojmenovaná Liquid Air technology neboli technologie tekutého vzduchu.

Klasická průchozí násadka je prakticky stejná jako u předchozího modelu. Změnou je ovšem povrch rukojeti – tvoří jej sametově hebký silikon, který je v ruce mnohem příjemnější a neklouže. Na výběr máte opět ze tří barevných variant: vínová varianta si ponechává klasickou bílou hubičku (bílá je i druhá, inovativní násadka), varianty černá a lila jsou ovšem v těchto barvách celé, což vypadá velmi pěkně.

Volit můžete stejně jako u Pro 2 mezi 11 intenzitami tlakových vln; novinkou je pak hned 12 vibračních programů. Ty zde konečně dokážu ocenit za současného použití nové násadky s membránou. Tím, že se klitorisu přímo dotýká, konečně vibrace pořádně cítím.

Oproti předchozímu modelu je Pro 2 Generation 3 rozhodně tišší a to i na vyšších intenzitách. Samozřejmě záleží také na tom, jestli zrovna zapnete vibrace, či nikoli. Ťukání tlakových vln je vždy o něco tišší než vrčení motoru.

Novinkou je navíc „smart“ varianta tohoto modelu, která má možnost propojení s mobilní aplikací Satisfyer Connect. Díky té si můžete ukládat oblíbené vibrační či podtlakové režimy nebo nechat partnera, aby vám dělal dobře na dálku. I s videochatem.

Jaké jsou tedy hlavní rozdíly?

Model Pro 2 Generation 3 má:

 • Dvě varianty násadky

  To mi osobně přijde skvělé, protože při pořizování pomůcky nikdy nemáte stoprocentní jistotu, že vám bude vyhovovat. V případě Satisfyeru Pro 2 Generation 3 vám velmi pravděpodobně alespoň jeden z „kloboučků“ sedne.

 • Vibrace

  Sice si můžete pořídit variantu Pro 2+, která vibrovat umí, ta má ale k dispozici méně programů a je o něco hlučnější.

 • Silikonovou rukojeť

  Lépe se drží, je zdravotně 100% nezávadná a neklouže.

 • Tišší chod
 • Jiné barevné varianty
 • Možnost propojení s mobilní aplikací
Inu, novější model z toho vychází o něco lépe. Pokud by si někdo chtěl pořídit raději „dvojku“, udělá to pravděpodobně z důvodu klasičnosti vzhledu (jak jsem už řekla, tahle pomůcka je zmiňována a zobrazována prostě všude) nebo kvůli nižší ceně. Osobně Satisfyer Pro 2 Generation 3 používám dost často a připadá mi jako skvělý vynález. Těším se na čtvrtou generaci, pokud někdy nějaká taková bude.
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Články