Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

SATISFYER CANDY CANE - malý, ale šikovný!

Malý ale šikovný- multifunkční prstový vibrátor nemusíte používat pouze na genitálie, ale naopak je vhodný na celé tělo- pro single ženu nebo hravý pár do postele. Ve dvou výběžcích skrývá dva motorky, které vás doslova dostanou a rozvibrují. Tento zázrak s názvem Candy Cane ukrývá 12 vibračních módů, se kterými se dokážete uvolnit po jakkoliv náročném dni. Je možné ho dostat ve dvou barvách. My jej máme v černé, je ale dostupný také v netradiční oranžové barvě. Jeho celková délka je 12 cm. Můžete ho použít na lokální masáž erotogenních zón, stimulaci klitorisu, a při větší kreativitě také na dráždění partnerova žaludu.

Jde to i jednoduše a nenápadně

Uplatnění si tato hračka najde všude, osobně by jsem ho doporučila také jako jednu z prvých erotických pomůcek pro začínající odvážlivce. Je nenápadný a ovládá se jednoduše, pomocí jednoho tlačítka. Díky němu můžete zkoumat, co se vám opravdu líbí.
Chcete najít vaši dominantní erotogenní zónu? Pomůže ti! Na nejslabším vibračním módu to je jedna báseň. My jsme ho s partnerem zapojili do dráždění bradavek a malou masáž prsou, později pomáhal při vnější stimulaci klitorisu. Bylo to velmi příjemné osvěžení. Benefitem této šikovné hračky je menší rozměr- je pohodlnější než velká masážní hlavice, hlavně když to chcete vy nebo partner použít během sexu.

S vodou si rozumí

O hračkách značky Satisfyer je už dlouho známo, že jsou vyrobeny z velmi příjemného, lekářského silikonu, který je šetrný k naší pokožce. Kromě toho je tento pomocník vodotěsný (IPX7). Následující návštěva sprchy bude ve znamení uvolnění a testování, jak spolupracuje s vodou. Už se nemůžete dočkat? My také ne. Při používání není vůbec hlučný, navzdory tomu je však jeho vibrační výkon více než dostačující.
Velké plus a jedno mínus připisujeme tvaru samotné hračky. Je to zvláštní, ale je to tak. Vibrující výběžky této pomůcky jsou pevné, ale jen troch flexibilní. Pochopitelně, pokud by nebyly pevné, tak by svoji funkci příliš neplnil. Jednoduchý tvar + žádné záhyby = jednoduché čištění. Hygiena je důležitá! Doporučujeme čistič na erotické pomůcky, je to vždy nejlepší volba na dokonalou dezinfekci a jistota, že povrch hračky nepoškodíme. Jako u každé erotické pomůcky je na místě připomenout, že nejlépe chutná s lubrikačním gelem na vodní bázi.

Shrnutí

Tento produkt nám dal více, než jsme očekávali. Příjemně mě překvapil množstvím variací, k čemu všemu se dá vlastně použít. Pokud se chcete inspirovat, najděte si obrázek s množstvím ilustrací, jak je můžete využít. Dáváme mu 8,5 z 10 možných bodů.
VÝHODY
  • 12 různých módů
  • Jednoduché ovládání
  • Velikost vhodná do kabelky a na cesty
  • Dobíjení pomocí přiloženého magnetického USB kabelu
  • Hygienické balení
NEVÝHODY
  • Ramena jsou pevnější, než jsme čekali
  • Cena
@predospelych
@predospelych je ve skutečnosti mladý pár, který rád zkouší a testuje různé pomůcky a vychytávky ze světa dospělých. Skrze Instagram se snaží ukázat nejenom praktičnost hraček, ale také informace a zajímavosti a tím lidem přiblížit téma erotiky a sexu. Od dospělých pro dospělé.
Další články autora @predospelych
Články