Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Vibrační vajíčko Amoressa Edgar- Za jednu koupi dva samostatné vibrátory

Vibrační vajíčko patří mezi základní výbavu každé milovnice erotických pomůcek. Vibrační vajíčko Edgar od značky Amoressa je však specialitou. Za jednu koupi dostanete dva samostatně fungující vibrátory. Jeden je pro stimulaci klitorisu, druhý je již zmiňované vajíčko pro vnitřní stimulaci vagíny. Pokud si přejete být na moment ovládána na povel, Edgar je k tomu jako stvořený!

Oba najednou, zda každý samostatně

První si rozebereme vnější stimulátor. Kvůli jeho rozměrům je jasné, že je zaměřen primárně na vnější dráždění klitorisu, můžeme jej však použít také jako vaginální dráždidlo. Současně však slouží i jako dálkové ovládání druhého vibrátoru - vibračního vajíčka. Má na sobě tři tlačítka. Zapíná se stisknutím tlačítka ON/OFF, režimy a intenzita se přepínají středním tlačítkem. Nabízí nám až 12 různých vibračních programů, proto věřím, že každá si najde pro sebe to pravé :). Mně osobně nejvíce vyhovoval střední, stálý vibrační režim, používám ho při předehře k naladění se na správnou notu. Poslední, nejvyšší tlačítko nám umožňuje vzdálenou kontrolu režimů vajíčka.
Druhý vibrátor jde tedy ruku v ruce spolu s prvním. Každý z nich lze ovládat individuálně, nezávisle na sobě. Můžete je tedy použít klidně oba najednou či každý samostatně. Obě možnosti mají své kouzlo. Vibrační vajíčko má na spodní části pojistné poutko aby se dalo pohodlně po použití vyjmout. Před používáním je třeba spustit jej do pohotovostního režimu stisknutím tlačítka, které má vajíčko na sobě. Tady však musím upozornit, že abyste pár minut nebádali nad tím, proč jednou jde spustit a proč ne, je třeba toto tlačítko pouze zmáčknout, ne podržet. Při podržení se vibrační vajíčko nezapne. To, jestli je zapnuto nám samozřejmě ukazuje blikající diodka. Vibrační motorek, který se skrývá uvnitř, má opravdu skvělý výkon a musím říct, že dokonce i jeho rozměry mi ideálně vyhovují. Používání tohoto vajíčka dává prostor různým hrám a kreacím, kterými mě partner při ovládání potrápil. Některé vibrační režimy mi přišly až příliš silné. Co ovšem funguje u mě, nemusí u Vás.

Skvelé duo

Toto skvělé duo je vyrobeno z velmi jemného, ​​příjemného lékařského silikonu, který je bezpečný pro naše tělo (neobsahuje škodlivé phtaláty). Jak to bývá u těchto hraček této cenové skupiny již většinou pravidlem, i zde platí, že jsou vodotěsné a tudíž testovat můžete i při koupeli či sprše. Oba obsahují vestavěnou baterii, kterou lze nabíjet přiloženým USB-rozdvojeným kabelem. Můžete tedy nabíjet oba najednou z jednoho zdroje.
V balení se nachází také praktický sáček na úschovu těchto dvou mazlíčků. Sáček působí levně, ale to nemá nic společného se samotným používáním vibračního komba, je dodáván jako bonus, což u mnoha jiných hraček chybí. Pokud budete mít erotických pomůcek více než já, určitě tuto kapsu oceníte. Před použitím nezapomeňte na štědrou dávku lubrikačního gelu na bázi vody. Čistit jej můžete buď vlažnou vodou, nebo můžete použít čistič erotických pomůcek.

Shrnutí

Řekněme si upřímně: za cenovkou méně než 65 Eur se skrývá dvojice samostatných vibrátorů. Dostaneme tedy dva kvalitní výrobky v ceně jednoho. Během používání jsem se nesetkala s žádnými problémy, dálkové ovládání fungovalo i na vzdálenost 3-4 metrů. Má krásnou, ženskou růžovou barvu a působí opravdu sexy. Shrnu to do jednoho výsledku: 9,5 bodu z možných 10!
@predospelych
@predospelych je ve skutečnosti mladý pár, který rád zkouší a testuje různé pomůcky a vychytávky ze světa dospělých. Skrze Instagram se snaží ukázat nejenom praktičnost hraček, ale také informace a zajímavosti a tím lidem přiblížit téma erotiky a sexu. Od dospělých pro dospělé.
Další články autora @predospelych