GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Vibrační kroužek Duke - nejbezpečnější soukromý partner!

Takto zní podtitul vibrátoru/ vibračního kroužku, který si dnes představíme. Nejde tedy o klasický dámský vibrátor, ale o vibrační kroužek na penis pro pány označovaný jako Y.Love DUKE. Tento spešl kroužek dokáže neskutečně příjemně dráždit, prodloužit erekci, či oddálit vaše vyvrcholení. Vibrátor Duke má elegantní, pevné tělo a kroužek, který se přizpůsobí většině mužů. S jeho pomocí můžete okořenit svůj milostný život a zajistit rozkoš nejen sobě, ale také své polovičce, je-li to žena! Zaručeně ho ocení nejenom příznivci dlouhého a intenzivního sexu. Díky maličkým výstupkům zažije sedmé nebo i vaše partnerka.
Malou nevýhodou je ovládání vibrací 3 tlačítky, které jsou umístěny právě na této časti s výstupky. Navzdory ne zrovna nejlepšímu umístění tlačítek je ovládání úplně intuitivní a zvládne jej i úplný začátečník. Kroužek nabízí 10 různých vibračních režimů. Nezapomeňme si opět připomenout, že vibrační kroužek by se neměl používat více jak 20-25 minut. V případě nepříjemného pocitu, opuchnutí či změně barvy penisu vibrační kroužek okamžitě sundejte a nepoužívejte. Toto platí hlavně pro ty největší zvědavce, kteří se rozhodnou např. pro extrémní přiškrcování penisu. U nás jsme však do žádných extrémů nešli a používání tohoto vibračního pomocníka Duke dopadlo vždy bez jakýchkoliv nepříjemností nebo komplikací. Vibrace jsou dostatečně silné, po nasazení kroužku příjemně intenzivní.
Při jeho testovaní jsem trošičku experimentoval. Neztopořený penis dokázal tento vibrační kroužek jemným drážděním očkem při zapnutých vibracích postavit na nohy překvapivě rychle. Jemné dráždění dodávalo mému tělu přesně ty správné impulzy. Během sexu mi však Duke moc nevyhovoval. Jeho vibrace jsou až příliš situovány do přední časti, při použití na hráz jsem je tam víceméně ani necítil. Stejně jsme dopadli při otočení kroužku a použití na klitoris při sexu. Vibrace nebyly dostatečně přenášené do časti s výstupky, spíše byly intenzivní v očku přístroje.
Duke se u nás osvědčil také při hrátkách ve sprše, je odolný vůči stříkající vodě. Lubrikace je doporučená výhradně gely na vodní bází vzhledem k jeho materiálu z hebkého silikonu. jiné druhy lubrikantů by mohly poškodit povrch hračky. Po každém používaní ho stačilo opláchnout vlažnou vodou a použit malé množství čističe na erotické pomůcky pro dokonalou dezinfekci. Pomůcka se dá nabíjet pomocí přiloženého USB kabelu, na jedno nabití nám bez problémů baterie vydržela na cca 4 radovánky - poté jsme ho už dali pro jistotu nabíjet, takže krátké výdrže vestavné baterie se obávat určitě nemusíte. Výrobce udává její výdrž na 2 hodiny při 1,5 hod. nabíjení. Závěrečné hodnocení této hračky není vůbec složité. Já v mém věku osobně nepreferuji a nepotřebuji používat vibrační kroužek, ale věřím, že zkušenější muži i já s přibývajícím věkem tuto hračku náležitě docením. Funguje bez problémů, plní účel, má pěkný design, v balení je skladovací pytlík a ženy budou z vašich výkonů jásat. Jediné, co můžu vytknou je ne příliš praktické ovládání. Moje hodnocení je vždy čistě subjektivní na základě mého pohledu na danou hračku. Dnes však kroužek objektivně ohodnotím, i přesto, že používání vibračních kroužků příliš nevyhledávám, ale žádná negativa kromě zmiňovaného ovládání jsem nenašel. Uděluji tedy objektivních 8 bodů z 10.
Štěstí je vždy s tebou ...- vibrátor
@predospelych
@predospelych je ve skutečnosti mladý pár, který rád zkouší a testuje různé pomůcky a vychytávky ze světa dospělých. Skrze Instagram se snaží ukázat nejenom praktičnost hraček, ale také informace a zajímavosti a tím lidem přiblížit téma erotiky a sexu. Od dospělých pro dospělé.
Další články autora @predospelych
Články