GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Recenze: Veselá prostata s kolíkem od MELO

Masáž prostaty je jeden z moderních způsobů dosažení orgazmu u mužů. Masážní dilda a vibrátory jsou vyrobeny z luxusního silikónového materiálu nové generace. Dnes si představíme anální kolík MELO M1241 na dálkové ovládání, který je zaměřený na mužský bod G (nazývaný také jako bod P). Pokud náhodou nevíte, kde se vůbec mužský bod P nachází, tak Vám dám malou pomůcku. Je to mezi konečníkem, močovým měchýřem a penisem. Ano, jde o prostatu. I když má velikost malého vlašského ořechu, obsahuje velké množství nervových zakončení (jejich množství je porovnatelné s těmi v ženském klitorisu). Stimulace tohoto místa může otevřít zcela nové způsoby potěšení pro odvážné, kteří se rozhodnou to zkusit.

Zlatá brána rozkoše

Elegantní černé prevedení tohoto stimulátoru prostaty v kombinaci se zlatým zdobením z ABS plastu působí opravdu pompézně. Samotný kolík má tvar písmena L. Kratší část má výstupek, do kterého se přenáší vibrace a tím dráždí oblast hráze (perinea), větší pevné rameno má na sobě jemňoučké drážky. Rameno je vytvarováno přesně na stimulaci prostaty, dá se však využít také na roztančení ženského bodu G. Rozměrově mi tento kolík přišel nemalý a to ve mně vzbudilo obavy z prvního zavedení. Průměr stimulátoru je 3,4 cm, použitelná délka je 10,5 cm. Povrch je na dotek sametově hebký, jemný a působí kvalitně. Výrobce udává, že je bezpečný pro lidskou pokožku a neobsahuje škodlivé ftaláty. Do pohotovostního režimu se uvede velmi jednoduše, stačí podržet tlačítko POWER které se nachází na kratší časti tohoto kolíčku, po dobu 2 sekund. A stejně tak se vypíná. Ovládač na dálkové ovládání funguje do vzdálenosti až 15 metrů. Jednoduchým stlačením tlačítka se mění režimy a rytmy vibrací, ovládač není potřeba zapínat zvláštním tlačítkem.

Jak na to?

Seznámení s tímto novým vibrátorem jsem si nechal na chvilku, kdy jsem byl o samotě a to doporučuji všem mužům, hlavně pak začátečníkům. Vždy je lepší vyzkoušet si co a jak funguje a právě toto je jedna z věcí, kterou jsem vnímal napoprvé jako velmi intimní. Pokládám za důležité tuto recenzi spojit s menším návodem, jak na první masáž prostaty.
Před zavedením tohoto kolíku je velmi důležité připravit se- relaxovat a zhluboka dýchat. Je třeba si pohodlně lehnout, uvolnit se a hlavně nikam nespěchat. Rozhodně nezapomeňte na lubrikační gel! Já osobně doporučuji speciální lubrikační gel vhodný pro anální sex. Gely tohoto typu jsou jak na bázi silikonu, tak i na bázi vody a mají lepší, klouzavější vlastnosti. Některé z nich mají dokonce také znecitlivující účinky. Pokud budete gel používat spolu s hračkami ze silikonu, VŽDY sáhněte po gelu na bázi vody. Po nanesení dostatečného množství lubrikantu si pomalu zasuňte kolík do análního otvoru. Doporučená poloha (i v lekářské praxi) je ležet na zádech s pokrčenýma nohama. Po zavedení této hračky si anální svaly postupně zvyknou na nový předmět. Tlačítkem na dálkovém ovladači zkoušejte a testujte, co je vám příjemné. Experimentovat se dá například také se stahováním análního otvoru, změnou polohy, či stimulací penisu. Už po malé chvíli začnete cítit příjemné dráždění prostaty. Najděte si, co Vám nejvíc vyhovuje a oddejte se radosti plnými doušky. Kolík si sebou můžete vzít také do sprchy nebo do vany, jelikož je plně vodotěsný. Pozor! Ovládač voděodolný není a jeho baterie je jednorázová. Samotný stimulátor se nabíjí pomocí přiloženého USB kabelu.
Čištění této hračky je opravdu velmi jednoduché. Tady bych ale opravdu vřele doporučil kamaráda análního sexu, a to čistič erotických pomůcek. Pokud se Vám nechce po akci kompletně čistit hračku, můžete si to zjednodušit použitím prezervativu, který potom vyhodíte a hračku jen opláchnete vlažnou vodou.
Můj malý tip: Pokud jste se už s kolíkem už seznámili o samotě, zaexperimentujte také spolu s partnerkou. Dosáhnete tak ještě větší anální rozkoše a upevní se tím také váš intimní vztah. Prostor tady dostává také dominance, kterou si může díky dálkovému ovladači jednoduše vyzkoušet. Pokud je tento kolík důkladně čistý, můžete jej také vyzkoušet jakožto pomůcku pro dráždění ženského bodu G. Možností je habaděj. Hrajte si se svou fantazií!

Rekapitulace

Bohužel, během prvních pár použití tohoto vibračního stimulátoru se mi osobně nepodařilo dosáhnout orgazmu vyvolaným drážděním prostaty. Jak se ale u nás říká, trénink dělá mistra a já osobně tomuto dráždidlu prostaty ještě šanci dám. Celkové hodnocení, které získává, je 7 bodů z možných 10. Body strhávám za lacinější zpracování ovladače, který je jednorázový a není možné v něm vyměnit baterie a druhá věc, průměr kolíku není nejvhodnější pro úplné začátečníky. Celkově však jde o velmi podařený výrobek vysoké kvality. Hračka nabízí unikátní zážitek a každý muž by mu měl dát ve svém životě prostor. Zapomeňte na mylný názor, že jde o pomůcku pouze pro gaye. Na svou dávku rozkoše si přijde každý.
@predospelych
@predospelych je ve skutečnosti mladý pár, který rád zkouší a testuje různé pomůcky a vychytávky ze světa dospělých. Skrze Instagram se snaží ukázat nejenom praktičnost hraček, ale také informace a zajímavosti a tím lidem přiblížit téma erotiky a sexu. Od dospělých pro dospělé.
Další články autora @predospelych
Články