GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Recenze: Satisfyer Dual Crush

Určitě znáš ten typ žen, které jsou nerozhodné (všechny občas jsme!). Jak v běžných rozhodnutích, tak i takových jako je například výběr vibrátoru. Tento úžasný vibrátor však nenese přívlastek „dual“ jen tak ze legrace...
Dual Crush se stal i mým crushem (hned po mém manželovi ofc) – za to, jak dobře vypadá, jak jednoduše se čistí a co všechno dokáže. Na jedné straně tě umí uspokojit s technologií tlakových vln, s možností až 11 různých stimulačních programů a příjemně se drží. Na druhé straně , která tě potěší až 10 různými vibračními stupni, dokáže vibrátor stimulovat bod G. Na dotek je příjemný a pevný (Good job again, Satisfyer!). Příjemně se drží, je dobře tvarovaný a po chvíli se silikon zahřeje na teplotu tvého těla. Už po prvních použitích jsem si pochvalovala, že lze použít obě strany hračky a nemusím při tom během zábavy hledat jinou hračku. Stačí ji jen obrátit.
Rozhodneš-li se potěšit svůj bod G, určitě si to užiješ a to díky hlubokým vibracím a zahnutou částí vibrátoru. Oceňuji tichý chod vibrátoru – na obou stranách! S tlakovým vibrátorem, tě čekají opravdu příjemné chvíle v podobě sacích módů, které tě dostanou na vrchol.

Ano, i když Dual Crush má v sobě až dva motorky, výrobce myslel na všechno. Dají se ovládat samostatně, tak se nemusíš bát, že během užívání tlakových vln se ti bude třást celá ruka. Pokud se ti nechce trávit čas v posteli, volím nejraději vanu – vibrátor je voděodolný a vhodný pro takové zpříjemnění večerního koupání. Horká voda, bublinky, k tomu hudba... asi už mám na dnes program!

Nabíjení je snadné, jako u většiny Satisfyer výrobků – stačí přiložit magnetický USB kabel. Závěrem shrnu, že pokud máš ráda vaginální i klitorisovou rozkoš a neumíš se rozhodnout, Dual Crush je pro tebe skvělou volbou. Koupíš si dva výrobky v jednom, za směšných 995 Kč. Vždy říkáme, že Satisfyer je skvělou koupí. Ušetříš nejen místo, ale i peníze na jinou hračku v nočním stolku, je skvěle zpracován, vždy dobře slouží a ani jednou jsme s výrobkem od této značky neměli jediný problém. Uděluji dokonalých 10/10.
@predospelych
@predospelych je ve skutečnosti mladý pár, který rád zkouší a testuje různé pomůcky a vychytávky ze světa dospělých. Skrze Instagram se snaží ukázat nejenom praktičnost hraček, ale také informace a zajímavosti a tím lidem přiblížit téma erotiky a sexu. Od dospělých pro dospělé.
Další články autora @predospelych
Články