Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Vibrátor s duálním potěšením Magic Motion UMI

Ovládání erotických pomůcek přes aplikaci v telefonu je výdobytkem dnešní doby. Díky tomu se nám naskytují rozmanité možnosti využití erotických hraček, které dokážeme ovládat sami a nebo náš partner. Díky tomuto vibrátoru Magic Motion UMI ovládaného přes chytré (SMART) zařízení můžete zažít nový rozměr orgazmu a postelových radovánek.

BALENIE

Po tomto balení už asi jen těžko najdeme nějaké, které by ho překonalo. Je malé, praktické, designové a rozhodně vhodné jako dárek pro jakkoliv náročnou ženu. Balení obsahuje samotný vibrátor, magnetickou USB nabíječku, manuál a cestovní elegantní pouzdro. Díky němu si tohoto krasavce můžete vzít kamkoliv vás napadne a i kdyby jej někdo ve vaší kabelce zahlédl, rozhodně jej nenapadne, o co se jedná.

MALÝ, ALE ŠIKOVNÝ

Na první pohled je to malý a nenápadný vibrátor netypického tvaru. Vzhledem může připomínat lišku - sytá červená barva, dvě vystrčené špičky na venkovní části a ocas. Je velmi příjemný na dotek díky jemnému lékařskému silikonu, ze kterého je vyroben. Rameno tohoto vibrátoru je ergonomicky tvarované, aby příjemně sedělo tam, kde má. Venkovní část, kde se nachází ovládání a nabíjecí body, je tenčí a širší. Tím, že je vibrátor menší, se dá jednoduše schovat do kalhotek a tím se stane velmi nenápadným společníkem nejenom v ložnici, ale například i na nákupech či v kavárně. Procházka po městě nebo nákup už nikdy nebudou tak obyčejné jako předtím a nikdo nebude mít ani zdání, že něco skrýváte.

Za tichým chodem malého vibrátoru stojí dva kvalitní motory, které pracují najednou. Takže se nestane, že by je někdo slyšel od sousedního stolu v restauraci. Jeden z motorků určený k potěšení vaší vagíny je umístěný v rameni vibrátoru a druhý na stimulaci klitorisu je v ploché venkovní části. Kromě toho, že ve vás bude vibrovat, tak z venkovní části bude pulzovat a zaměstnávat klitoris. Tento malý lišák nabízí až deset různých vibračních a pulzačních rytmů, ze kterých si určitě vyberete.

ČÍM VÍCE SMART, TÍM VÍCE MOŽNOSTÍ

To, že má označení SMART znamená, že si ho můžete propojit se svým mobilním telefonem přes aplikaci Magic Motion, pokud máte telefon s iOS nebo Android. Aplikace je samozřejmě zdarma. Ovládání je jednoduché ale co ty možnosti! Aplikace vám nabídne další variace toho, jak si zpříjemnit intimní chvilky. Vibrátor můžete ovládat vy nebo váš partner. Aplikace dokonce nabízí i ovládání na dálku - pomocí speciálního párovacího kódu. Chcete si zpříjemnit sprchu? Jak je libo, vibrátor UMI je vodotěsný a odolný vůči vodě. Pokud máte rádi hudbu, dokáže vibrovat podle vámi zvolené písně nebo jakéhokoliv jiného zvuku. Neposloucháte při tom hudbu? Nevadí, můžete jen prstem přejíždět po dotykové obrazovce a kreslit různé čáry, obrazce či vzory a vibrátor to převede do vibrací a pulzů. V neposlední řadě ho můžete využít na trénink a posilování pánevního dna, a to je více než prospěšné pro vaše zdraví a tělo. Ku každé hračce pro dospělé je vhodné mít dvě věci - lubrikační gel a čistič na hračky. Výrobce doporučuje lubrikant na vodní bázi, aby nedošlo k poškození povrchu hračky. Čištění vibrátoru je velmi jednoduché, stačí ho opláchnout v teplé vodě a aplikovat čistič, který buď utřete jemnou utěrkou, nebo nechte volně uschnout. Vyvarujete se tak případným žmolkům z látky na povrchu hračky.
Používání tohoto vibrátoru je jednoduché a rychlé. Osobně jsem ho použila v posteli při radovánkách s partnerem ale i sama v pohodlí obýváku. Osvědčilo se mi jeho ovládání přes aplikaci. Při hraní ho ovládal partner - nejčastěji jsme využívali v aplikaci Free control mód. Vibrace a pulzy tvořil kreslením nebo vybíral z předem nastavených vzorců. Díky tomu, že je vibrátor malý a praktický, jsme ho se sebou vzali na prodloužený víkend. Během používání sedí velmi dobře, vibrace jsou silné, ale tiché. Při některých polohách se vám může zdat, že klouže a chce vypadnout ven. Není to nic, co by vám překáželo. Stačí ho přidržet nebo trochu upravit rukou. Především je to vibrátor do kalhotek. Velmi pozitivně hodnotím i možnost využití tohoto vibrátoru jako pomůcku na cvičení pánevního dna. Tréninkový plán najdete v aplikaci spolu s pokyny, které jasně napsané a postup cvičení je vysvětlený.

Jednou nás lišák překvapil, že se vybil a právě v tom nejlepším. Proto vibrátor doporučujeme nabít po každém hraní, bez rozdílu délky používání, aby se vám nestalo to co nám, tedy že mu dojde šťáva. Má velmi pohodlné nabíjení pomocí magnetického kabelu, který jen přiložíte na dva kovové body. Očištění hračky po každém použití by mělo být samozřejmostí.

Oceňujeme jak jeho vypracovaný design, tak i kvalitu uspokojení, které mi doteď přinesl. Během používání vibrátoru Magic Motion UMI jsem se nesetkala s ničím, kvůli čemu bych musela dát menší hodnocení než 10 bodů z možných 10. Čím více budete tuto hračku používat, tím oblíbenější se stane. Jednou zkusit je přeci lepší než stokrát sylšet. Nemám pravdu?
@predospelych
@predospelych je ve skutečnosti mladý pár, který rád zkouší a testuje různé pomůcky a vychytávky ze světa dospělých. Skrze Instagram se snaží ukázat nejenom praktičnost hraček, ale také informace a zajímavosti a tím lidem přiblížit téma erotiky a sexu. Od dospělých pro dospělé.
Další články autora @predospelych
Články