Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Satisfyer Top Secret + - Vaše tajemství v kalhotkách

Měli jste někdy chuť na malé dobrodružství při cestě vlakem, během nákupu nebo v restauraci? Teď nemám na mysli sex na veřejném místě, ale vibrující předmět ve vašich kalhotkách. Moje poslední recenze se věnovala vibračnímu vajíčku, které se zavádí do vagíny a přes mobilní aplikaci můžete ovládat vibrační programy a měnit intenzitu stimulace. Dle průzkumů je ale jasné, že většina žen potřebuje k orgasmu víc než jen vnitřní stimulaci. Co si tedy pořídit? Kalhotkový vibrátor!

Trojitá stimulace

Vibrátor do kalhotek značky Satisfyer byl pojmenován Top Secret +, jelikož má kromě výběžku do vagíny ještě výběžek anální. Je to tedy pomůcka složená ze základny, jednoho tlustšího a jednoho tenčího ramínka. To silnější je ideální pro dráždění bodu G, jelikož má lehce zahnutý tvar a tlustší, zaoblený konec. Tenčí ramínko zase vklouzne do zadečku velmi snadno a navíc disponuje jemnými drážkami pro ještě pikantnější zážitek. Oba výběžky mají vysoce flexibilní kořeny, a tak se dokonale přizpůsobí každému klínu. Přední část základny pak slouží ke stimulaci klitorisu, takže se dostane pozornosti celé vaší intimní oblasti a vy máte zároveň volné ruce - což je třeba při nakupování, uklízení nebo uspokojování partnera velmi praktické.
Ráda bych ještě rozebrala míry vibrátoru- použitelná délka vaginálního raménka činí 9,5 cm, jeho nejširší průměr je 3,2 cm a průměr u kořene 2,1 cm. To je tak akorát a musím říct, že skvěle drží a stimuluje, kde má. Anální raménko měří 6,8 cm a jeho průměr je cca 2 cm, což jsou také ideální míry, zvláště pro začátečníky, kteří nejsou zvyklí na širší předměty v zadních vrátkách. Osobně ale vidím nedostatek v délce základny (cca 9 cm), jelikož mi nedosahuje na klitoris. Vzdálenost klitorisu od vagíny je dost individuální záležitost, u mě však základna opravdu nemá šanci se ho ani dotknout, natožpak stimulovat až k vrcholu. Je to škoda, i tak je mi ale hračka sympatická, protože skvěle stimuluje bod G a zadeček. Navíc těchto kalhotkových vibrátorů je na trhu zatím poměrně málo, a tak můžeme doufat, že na tomto nedostatku výrobci zapracují.

Chytrá aplikace je součástí

Pro zapnutí stačí podržet tlačítko ve spodní části hračky a poté přepínat programy (dohromady je jich 12) opětovným stiskáváním téhož tlačítka. Ideální je pak spárovat zařízení s mobilní aplikací přes Bluetooth, protože se vám tím otevřou mnohem širší možnosti použití. Aplikace se jmenuje Satisfyer Connect a je zdarma dostupná v Google Play nebo App Store. Po jednoduchém spárování si už můžete hrát, co hrdlo, nebo spíš vaše vulva, ráčí.
Než se s aplikací skamarádíte, může to chvilku trvat, nabízí totiž opravdu rozsáhlé spektrum funkcí a programů. Při vstupu se vám objeví nabídka výchozích programů - monotónní vibrace, vlnité vibrace, postupné zvyšování frekvence, nebo třeba rychlé pulzy. Při zvolení jakéhokoli programu si ale navíc můžete hrát s intenzitou i typem vibrací manuálně, to znamená, že například přejetím prstu po displeji směrem nahoru zvýšíte vydatnost celého režimu. Každé ramínko je ovladatelné zvlášť, takže si můžete dle libosti zapnout například samotné anální vibrace a vaginální výběžek mít uvnitř jako takové nevibrační dildo. Byla jsem překvapená, co všechno se tam dá vymyslet, a tak jsem objevovala další a další funkce, až se mi z toho vybil mobil. Mezi takové další funkce v rámci aplikace SF Connect patří například ovládání hlasem, propojení s telefonem partnera na dálku nebo vibrace v rytmu skladby dle vlastního výběru, což mě velice zaujalo a můžu vřele doporučit taneční playlisty. Obzvlášť ty ve svižnějším rytmu.

Tichý chod vás neprozradí

Výrobce u Top Secret + slibuje diskrétně tichý chod, který nedá vašemu okolí šanci odhalit, co se zrovna odehrává ve vašich kalhotkách. Mám to vyzkoušené - vibrátor mi dělal společnost nejen doma, ale i na procházce v parku. Přece jenom jsem se té hlasitosti trochu obávala, a tak jsem s ním nevyrazila hned do restaurace. Místo toho jsem ho vložila do přiléhavějších kalhotek a šla ven. Překvapilo mě, že skoro nebyl slyšet, i když jsem navolila silnější programy. Teď už vím, že se nemusím obávat prozrazení někde v obchoďáku, kde je navíc mnohem více okolního ruchu, než v parku. Kromě nošení v kalhotkách jsem hračku zkoušela i doma bez kalhotek. Prostě si obkročmo sednout na židli a navíc si pomáhat pohyby pánví, které ještě umocní narůstající slast. Vzhledem k mému drobnému problému s délkou základny mi tento způsob využití Top Secret + přinesl nejvíce potěšení díky tomu, že jsem si mohla zároveň stimulovat klitoris rukou nebo jiným vibrátorem.

Shrnutí

Řekla bych, že Top Secret + je poměrně inovativní, jelikož je momentálně na trhu pomůcek tohoto typu pomálu. Mám ale i výhrady, a tak závěrem přidávám plusy a minusy této hračky tak, jak to osobně vnímám.
VÝHODY
 • Příjemný silikonový materiál
 • Inovativnost
 • Možnost ovládání ramének zvlášť
 • Skvělý tvar raménka na bod G
 • Příjemně drobnější raménko pro anál
 • Tichý chod, diskrétnost
 • Napájení přes USB
 • Mobilní aplikace s širokým spektrem využití
NEVÝHODY
 • Krátká základna
 • Zpočátku se šlo obtížně připojit k aplikaci
 • Pro někoho může být aplikace nepřehledná
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Články