Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Sleva až 59%
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Satisfyer Tri Ball aneb trojnásobná dávka slasti

Když jsem poprvé uviděla vibrátor Tri Ball oblíbené německé značky Satisfyer, napadlo mě: k čemu se to používá? To se ty kuličky strkají dovnitř? A kam přesně? I přesto, že jsem si přečetla pár informací o pomůcce na stránkách, rostla moje zvědavost dál. Musím to vyzkoušet, běhalo mi v hlavě. A taky že jsem to vyzkoušela.

Satisfyer nikdy neurazí

Hračky od Satisfyeru obecně miluju. Jsou tak krásné a elegantní! Nabízejí širokou paletu barev a tvarů, takže vyrážejí dech všem, kteří jsou přesvědčení, že erotická pomůcka rovná se zářivě růžový žilnatý pyj z lepkavé gumy. Připomínají spíše designové kousky, což se hodí – návštěva nebude mít páru o tom, co že to vlastně leží u vás doma na stole. Model Tri Ball není výjimkou, protože vypadá spíš jako masážní přístroj na záda nebo unavená chodidla.

Pomůcka se skládá z rukojeti a vibrační části, která je opatřena třemi kuličkami. Tato část je velice ohebná, takže si ji můžete zakroutit, jak jen potřebujete. Původní záměr je takový, že jedna kulička bude stimulovat klitoris, druhá vaginální vchod a třetí oblast konečníku, využití ovšem závisí jen na vás a já sama hračku zkusila přikládat a zasouvat mnoha způsoby.

Jako téměř všechny pomůcky značky Satisfyer je i Tri Ball vodotěsný, 100% silikonový a dobíjecí přes magnetický USB kabel. Matná červená barva s malinovými tóny jen doplňuje elegantní křivky tohoto originálního vibrátoru.

Vlastnosti

Další věc, kterou mám na Satisfyeru ráda, je množství programů, jimiž jejich pomůcky disponují. Tři vibrační režimy nebo dvě intenzity tlakových vln rozhodně nečekejte – obvykle se totiž jedná o minimálně sedm programů. Tri Ball má na své rukojeti tři ovládací tlačítka a zatímco jedním můžete přepínat mezi devíti vibračními programy, dvěma zbylými navíc můžete ovládat intenzitu každého z nich. Intenzit je vždy pět, takže dohromady máte na výběr ze 45 variant rozkoše! Zrovna u této pomůcky mě některé programy dost zaujaly, protože se při nich jakoby přelévají vibrace z jedné kuličky do druhé. Tak si můžete procítit a vychutnat dráždění jednotlivých částí vašich intimních míst. Díky tomu, že má každá kulička svůj vlastní silný motor, si můžete vybírat, kde zrovna chcete vibrace cítit a jakou mají mít intenzitu.

Stejně jako u jiných pomůcek z lékařského silikonu se také s Tri Ball doporučuje použití lubrikačního gelu na vodní bázi, aby nedošlo k poškození jeho povrchu. Před i po použití pomůcky je vhodné ji omýt teplou vodou s jemným mycím gelem. Pokud chcete mít jistotu dokonalé hygieny, především u análních hrátek, můžete využít dezinfekční sprej přímo určený na erotické pomůcky. Obvykle ho stačí po umytí na hračku nastříkat a setřít.

Tisíc a jedna varianta použití

Tri ball rozhodně není nudnou pomůckou, kterou lze využít jen jedním nebo dvěma způsoby. Jak už jsem zmínila, původní určení pomůcky je následující: lehnete si na záda a zatímco držíte vibrátor za jeho rukojeť, každá kulička stimuluje jinou část vašich intimních partií. Protože pomůckou prochází kovová konstrukce, můžete kuličky ohýbat, jak jen chcete – je tedy jedno, jak daleko od sebe zrovna vy máte klitoris, vaginální vchod a konečník. Kuličky se prostě přizpůsobí každému tělu. Buď můžete hračku držet na místě a nechat ji dělat svou práci, nebo s ní můžete přejíždět sem a tam, nahoru a dolů, nebo ze strany na stranu tak, aby byly vaše smyslné body co nejlépe stimulovány.

Další možností je položit si vibrátor pod sebe, zatímco sedíte nebo ležíte na břiše. Tak se z něj stane grinder (můj oblíbený druh erotických hraček, o které se dá otírat) a vy se můžete na něm vrtět až do orgasmu. Jelikož jsou kuličky celkem tvrdé, doporučuji tuto techniku praktikovat na měkčím povrchu, jako je postel nebo polštář.

Jelikož průměr kuliček činí pouze 3,2 cm, je možné je také zasouvat dovnitř. Třeba jen jednu – vytvoříte tak skvělý stimulátor vašeho G-bodu nebo jakýsi anální kolíček (ovšem s tím, že pak už pravděpodobně poslední kulička nedosáhne na klitoris). Pokud využijete Tri Ball vaginálně a zasunete pouze jednu kuličku, vytvoříte tím něco jako duální vibrátor, protože jedna z kuliček bude stále moci stimulovat zvenku klitoris.

Osobně mi vyhovovalo nejvíce ono základní použití, kdy dochází k dráždění vnějších partií a vstupu do vagíny a análního otvoru. V tomto ohledu je Tri Ball skutečně unikátní. Většinu lidí totiž nenapadne, že by si mohli stimulovat „jen“ okolí, všechno chtějí hned tlačit dovnitř. Mnohdy je ale právě tato venkovní masáž nejvíce uspokojivá. Velice přínosná může být zejména v případě stažených svalů pánevního dna, které se rozkládají od klitorisu až po konečník, takže je Tri Ball uvolní všechny najednou. Rovněž ženám trpícím vaginismem může přinést úlevu a potěšení bez nutnosti penetrace

.

V neposlední řadě si s tímto neotřelým vibrátorem vyhrajete s partnerem či partnerkou, ať už děláte cokoli. Při orálním sexu vám může partner kuličkami něžně přejíždět kolem vaginálního a análního vchodu, zatímco se ústy věnuje klitorisu, nebo naopak. Třeba by potěšilo i jeho, kdybyste během kouření rozvibrovala jeho šourek, hráz a okolí análu. Díky své vysoké ohebnosti nebude pomůcka překážet při žádné poloze, takže hurá do toho!

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Články