Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasický králíček v novém kabátku

Vibrátory s výběžkem na klitoris se dostaly do povědomí žen hlavně díky seriálu Sex ve městě, stejně jako třeba masážní hlavice. Charlotte si v jednom díle zakoupila králíka neboli rabbit vibrátor, načež si ho oblíbila natolik, že ji kamarádky nemohly dostat ven z bytu. To už je asi třicet let zpátky, králičí vibrátory se však těší oblibě dodnes. A mnohdy také v o dost sofistikovanější podobě - jakou má třeba Satisfyer Double Flex. Disponuje třemi silnými motory, které se postarají o tu největší slast, a navíc je tak krásný, že ho nebudete chtít vracet do šuplíku.

Čtyři stylové barvy a originální tvar

Značka Satisfyer je proslulá svými krásnými krabičkami, ve kterých produkty posílá do světa. Pokaždé je to taková nádhera, když mi přijde jejich pomůcka! Krabička mívá různé barvy, které dokonale ladí s barvou hračky. Když zatáhnete za malé poutko na straně, povolí se magnetický uzávěr a spatříte pomůcku v celé své kráse za průhlednou plastovou folií. Pak stačí odtrhnout hygienickou pásku a už si můžete si produkt osahat a vyzkoušet jeho funkce. Satisfyer tak nastavuje laťku balení erotických pomůcek opravdu vysoko.

Double Flex se vyrábí ve čtyřech nápaditých barevných provedeních. Já miluju červenou, takže volba byla jasná, ovšem svůdná fialová, luxusní černá i nevinná bílá by byly také perfektní. Jako většina výrobků Satisfyer je Double Flex vyroben z neuvěřitelně jemného lékařského silikonu, který je zdravotně nezávadný a dobře se čistí.

To, co mě na první pohled na vibrátoru zaujalo, však nebyla barva, ale velice nekonvenční tvar. Hlavní, vaginální raménko je ergonomicky zahnuto, má tenčí špičku pro snadnější zavádění, ale zároveň je v první polovině tlustší, aby lépe dráždilo bod G a vaginální ústí, které je z celé vagíny nejcitlivější. Ze spodní části pomůcky pak vycházejí dvě menší ramínka, která při zasouvání velkého raménka do vagíny zacílí na žalud klitorisu - vezmou si ho mezi sebe a rozvibrují tkáň až do hloubky. V kombinaci s vnitřním ramínkem se tedy postarají o celý klitoris, i s jeho vnitřními raménky a bulby.

Vespodu vibrátoru se nacházejí čtyři nenápadná tlačítka, jimiž lze pohodlně navolit program, který vám bude nejlépe vyhovovat. Dohromady jich máte na výběr 10 - u každého si navíc můžete zvolit 5 stupňů intenzity. První stupně jsou skutečně slaboučké, takže si přijdou na své i citlivější ženy. Ty páté jsou naopak natolik výživné, že by mohly konkurovat kdejaké masážní hlavici.

Pomůcka je zakončena stylovou ozdobou z ABS plastu v barvě růžového zlata, která jako půlkruh opisuje tvar její spodní části.

Nová generace králíčků

Double Flex je rozhodně inovativní pomůcka - ještě jsem neviděla rabbit vibrátor s takovým tvarem, a jsem mile překvapena. Tento typ hraček totiž mívá velký nedostatek v podobě miniaturní klitorální části. Ještěže se zlepšuje povědomí o významné úloze klitorisu v uspokojení ženy, a to především jeho vnější části! Ouška tohoto vibrátoru je možná vhodnější nazývat pořádnými ušisky, jsou totiž opravdu dlouhé a disponují silnými motory - to jsem při testování pocítila na vlastní kůži. Buď jsem králíka klasicky zasouvala a vysouvala, zatímco ouška projížděla kolem klitorisu, který se s každým zasunutím tetelil blahem, nebo jsem nechala vibrátor uvnitř a lehce s ním otáčela ze strany na stranu, aby ouška ještě o něco lépe zacílila. Pomůcku také můžete nechat jen tak ve vagíně, zatímco si budete procházet jednotlivé vibrační a pulzační programy. Líbí se mi, jak se s nimi dá vyhrát.

Pokud chcete přizvat i partnera, směle do toho! Užijte si společnou masturbaci, nebo třeba dvojitou penetraci, kdy partner bude mít na starost váš zadeček, protože vagínu už přece obstarává králíček. Další zajímavou možností, a to zejména při sexu na dálku, je využití mobilní aplikace Satisfyer Connect, která je k dispozici zcela zdarma v App Store nebo Google Play. Nabízí totiž hned několik zajímavých funkcí, které nejsou omezené na pouhé mačkání tlačítek - tvorbu vlastních vibračních a pulzačních režimů, ovládání pomocí hlasu či hudby, nebo sdílení svých dat s ostatními uživateli. Můžete si tak dopřát oblíbený program své kamarádky, nebo se nechat na dálku uspokojovat partnerem. Dokonce si s ním přes aplikaci můžete psát a volat - i s videem! Satisfyer Connect lze propojit i s aplikací Spotify a poslouchat tak své oblíbené písničky, zatímco Double Flex bude vibrovat v jejich rytmu. Jelikož aplikace zobrazuje stav baterie, nemusíte už se bát, že hračka přestane fungovat těsně před orgasmem.

V neposlední řadě se dá pomůcka ovládat také přes některé chytré hodinky.

Double Flex to umí i ve sprše

Protože je vibrátor zcela vodotěsný, stejně jako většina produktů značky Satisfyer, lze si ho vzít i do sprchy nebo vany - jen nezapomeňte na dostatek lubrikantu.

Tam probíhalo i mé druhé testování hračky. Vlezla jsem si do napuštěné vany s bohatou pěnou a levandulovou vůní. Okolo jsem zapálila několik svíček, které se postaraly o jemné, intimní osvětlení koupelny. Atmosféru dotvořila hudba v pomalém tempu.

Chvilku jsem jen tak ležela ve své lázni a cítila, jak se celé mé tělo působením teplé vody a příjemné vůně postupně uvolňuje. Pak jsem se začala sama sebe zlehka dotýkat - na stehnech, bříšku, prsou, a nakonec i mezi nohama. Vibrátor ležel na kraji vany, připravený mě potěšit. Zapnula jsem základní stupeň vibrací a nechala svou vulvu přivyknout na jemné vibrace, které se mi šířily po celé pánevní oblasti. První orgasmus přišel rychle a byl výsledkem vnější stimulace klitorisu nejtlustší částí vibrátoru. Nechávala jsem doznít intenzivní stahy pochvy, zavřela oči a nasávala vůni levandule. Bylo to neuvěřitelně příjemné. Pak jsem sáhla po lubrikačním gelu, který ležel na poličce u vany. Vydatnou dávkou jsem natřela celé vaginální raménko pomůcky a poté ji pomalu zasunula dovnitř. Nehýbala jsem s ní, abych dovnitř nenahnala vodu, která by smyla gel. Jen jsem nechala hračku uvnitř a lehce kolem ní stahovala vaginální svaly. Když můj klitoris přestal být tolik přecitlivělý po prvním orgasmu, aby mohl být drážděn znovu, zapnula jsem svůj oblíbený program a nechala se podruhé unášet na vlně slasti. Onen program má velmi málo pomůcek a spočívá v přelévání vibrací z vaginálního ramínka do těch klitorálních a zpátky. Už poprvé mě velice zaujal, ale pod vodou to bylo ještě lepší. Když jsem navíc začala pohybovat ramínky ze strany na stranu, druhé vyvrcholení už bylo nevyhnutelné. S hlasitým výdechem jsem se ve vaně celá prohnula a nechala své tělo, aby se oddalo silným stahům a záškubům...

Shrnutí

Double Flex se prakticky okamžitě stal mým oblíbeným rabbit vibrátorem, což bylo vcelku nečekané vzhledem k tomu, že tento typ pomůcek příliš nevyhledávám. Přičítám to hlavně délce a síle klitorálních ramének a onomu úžasnému programu přelévajících se vibrací.

Na produktech značky Satisfyer se mi líbí kromě krásného designu také hebkost povrchového silikonu, ergonomické a zároveň stylové řešení jejich tvaru, magnetické USB dobíjení, a široká škála vibračních a pulzačních programů a intenzit. S aplikací Satisfyer Connect pochopitelně ještě širší.

- Tento vibrátor je rozhodně volbou číslo jedna jakožto dárek pro přítelkyni nebo třeba i kamarádku, u které si nejste jistí, co má ráda. Double Flex se totiž dá využít jako:

- Vibrátor s ramínky na klitoris

- Vibrátor na klitoris

- Dildo

- Anální vibrátor (pro pokročilé)

Nabízí zkrátka spoustu zábavy a hlavně nesmírné rozkoše.

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Články