GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí

Skončilo léto a sychravý podzim i vyhlídka chladných zimních měsíců je pro mnohé z nás, aktuálně i díky dopadům energetické krize, již předem velmi nemilá. Kromě nějakého toho svetru nebo šálku bylinkového čaje navíc existuje rozhodně i další příjemnější a přínosnější způsob, jak se vzájemně zahřát. Asi už vás napadá, že se nebudeme v následujících řádcích věnovat některé cvičební sestavě, ale řeč bude o milování a konkrétních milostných polohách, z nichž vykřešete nejvíce tělesného tepla. A rozhodně není žádnou náhodou, že se tolik dětí rodí v létě a na začátku podzimu - musíme se přece nějak zahřát a milování se přímo nabízí. Když je opravdu velká zima a nemáte chuť na namáhavou fyzickou aktivitu, je jedním z nejlepších způsobů, jak si ukrátit čas, přitulit se ke svojí drahé polovičce. A vzhledem k tomu, že většina z nás bude muset v těchto studených měsících ubrat nějaký ten stupeň na topení, nejeden zimomřivý zmrzlík by měl zpozornět, při sexu totiž stoupá krevní tlak, puls i teplota těla.

I odborníci doporučují rozehřívací přípravy

Vsaďte na doporučení známé sexpertky Sarah Gibson z Nového Zélandu, která se na svém blogu věnovala některým tipům, jak mít v zimě žhavý sex. Krb spojovaný s romantickou atmosférou asi nemá doma každý z nás. Ale věřte, že vonné svíčky a plápolání jejich knotů simulují samy o sobě hřejivý pocit. Pokud se potřebujete rafinovaně naladit, smyslná masáž za pomoci speciálních olejů s přívlastkem „warming“ či typů svíček přímo k tomuto účelu vyrobených bude parádní rozehřívací předehrou. I vy si zasloužíte pikantnější zimu. Buďte kreativní a experimentujte s novými zábavnými aktivitami. „Chcete-li se okamžitě uvolnit, umístěte neotevřenou láhev masážního oleje do misky s horkou vodou na tři až pět minut.

Po otestování teploty na vnitřní straně zápěstí naneste olej na záda partnera, nebo on na ta vaše, a užijte si, jak teplá kapalina stéká po těle,“ doporučuje Sarah Gibson. „Zkapalněný vosk pokožku zcitliví, a tak bude na pouhý dotyk reagovat dvakrát intenzivněji,“ dodává. Je ovšem nutné zmínit, že vosk by měl být nanášen z výšky několika centimetrů, aby před dopadem na kůži tak trochu zchladnul. Pokud vyznáváte drsnější styl radovánek, můžeme vám vřele doporučit takzvané BDSM svíčky, ale upozorňujeme, že i jemnější bolest by se měla obejít bez zranění, tudíž by měl váš zkušenější dominantnější protějšek dbát bezpečnostních pravidel a sledovat vaše reakce. Cílem by skutečně nemělo být popálení kůže. Jejich vosk má nižší tavnou teplotu než klasické svíce, tudíž vynalézavým experimentátorům nemůžeme záměnu za ně doporučit. Nějaká ta ušetřená koruna vážně nestojí za případné bolestivé zranění.

V případě, že si to budeme i zimě moci dovolit, horká lázeň je parádní inspirací pro předehru i sebepotěšení. V teplé vodě doslova roztajete a navíc si určitě užijete spoustu zábavy. Pokud se chystáte zakomponovat do téhle vzrušující přípravy hračky, volte opravdu pouze ty vodotěsné, nejlépe podle nejvyšší normy IPX7, případně výše. Pro docílení dvojího efektu jsou nejlepší volbou pomůcky, které disponují funkcí vyhřívání. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, určitě stojí za pozornost. Ale chtěli bychom upozornit, že ve vodě se smývá přirozené zvlhčení vagíny, a tak je více než vhodné přizvat do trojky vhodný gel. Typy založené na vodní bázi jsou vhodné na použití s různými pomůckami, ale zase nemají takovou výdrž a kluznost jako silikonové, které jsou naopak perfektní pro vodní soulož. Každopádně bude komfortnější použít jeho větší množství než při takovém dovádění na souši. „Jakmile není vagina dostatečně vlhká, dochází ke zvýšenému tření, které může vést ke vzniku vaginálních mikrotrhlin,“ říká gynekoložka Jennifer Widerová. Kompromisem jsou tzv. hybridní lubrikační gely, u nichž výrobce díky nízkému procentuálnímu obsahu silikové složky doporučuje použití s hračkami z nejrůznějších materiálů. Pokud ale dojde přímo k penetračnímu sexu, rozhodně nevynechejte vhodný typ kondomu pro maximální bezpečnost ochrany před všemi typy sexuálně přenosných nemocí.

„Právě mikrooděrky teoreticky zvyšují šanci na jejich přenos,“ varuje Jennifer Widerová. Je možné, že ejakulát skončí při vyvrcholení ve vodě mimo tělo partnerky. Ovšem obava, že nějaká ta čipernější spermie by mohla mít za následek případné nechtěné otěhotnění je vyvráceným mýtem. „Tímto způsobem opravdu otěhotnět nemůžete.“ dodává Widerová pro Woman‘s Health. Pokud zatoužíte po milování pod peřinou nebo teplou dekou, toto „vylepšení“ vám také přihodí nějaký ten stupeň Celsia k dobru. Podle Sarah Gibson jedním ze skvělých způsobů, jak zkombinovat teplo, aktivitu a sex, jsou fyzicky náročnější polohy, při nichž se trochu zapotíte. Zkuste klečet, stát na jedné noze nebo rozvlnit boky. Podíváme se na některé polohy, které vás trochu rozpálí. Ale nebojte, ne všechny jsou tak náročné, že byste se při nich vyloženě zapotili a rychle vyčerpali.

Lžičky hravě zvládne každý mazlivý pár

Perfektním případem velmi pohodlné pozice prakticky pro každého jsou klasické lžičky. Oceníte je při něžném ranním milování, kdy se vám ještě nechce vstávat z vyhřáté postele a chcete tak trochu veseleji odstartovat třeba váš nabitý pracovní týden. A jak na to? Muž si lehne těsně za ženu, přičemž jsou oba na boku. Přesně podle vizuálního dojmu přimknutí vašich těl byla tahle poloha pojmenována. Aktivnější muž roztáhne nohu přes ženino tělo. Právě těsné přimknutí přenese a udrží společně sdílené tělesné teplo a vzájemným třením ho ještě více rozjiskříte. Tato poloha je skvělá pro penetrační sex, ať už s penisem, nebo s dildem. Samozřejmě se jí nemusí vyhýbat ani homosexuální páry, lesbičky si potom mohou skvěle vypomoci vybraným strap-onem nebo dvojitou pomůckou. V případě, že jedním z aktéru je žena, bude pro ni úžasná manuální stimulace prsty. Partner či partnerka skvěle dosáhne na klitoris dámy v pasivnější roli. Jedná se o pozici velmi intimní vhodnou pro všechny páry, jimž není především mazlivý sex cizí, ale ocení ji i ti méně pohybově zdatní a někdy je doporučována i ženám ve vyšším stádiu těhotenství, není to totiž žádná náročná akrobacie. Kvalitní lubrikant podle vlastního výběru je vždy více než vítaným společníkem.

Vzrušující sprchování probudí vaše smysly

Pokud se nehodláte z koupelny přemístit, ale nechcete hned napouštět plnou vanu, zkuste sprchovací variantu. Místo toho, abyste špuntem utěsnili odtok, budete objevovat každé zákoutí vašeho těla prostřednictvím proudu vody tryskající z hlavice sprchy. To si skvěle užijete při intimních partnerských i sólo hrátkách. Voda z běžné koupele, jak jsme již zmínili, může smýt vaši přirozenou lubrikaci, ale vzhledem k tomu, že v tomto případě není vaše tělo ve vodní lázni ponořeno, máte na výběr i ze širší škály lubrikantů. Co takhle pro lepší efekt vyzkoušet tentokrát třeba ten hřejivý a zabít tak dvě mouchy jednou ranou? Zejména pro mnohé ženy je takový styl intenzivní stimulace, především pak namířením hlavice přímo na klitoris a stydké pysky top způsobem, jak jistě a rychle dosáhnout vrcholu. Pokud ještě doplníte takové sebepotěšení o vodotěsný vibrátor či dildo, bude mít tahle jízda skutečně šťávu. A jakpak si užít koupelnovou pikantní relaxaci v páru? Zapojte celou vaši představivost. Některé možnosti je poloha na koníčka s partnerem opřeným o nepromokavý polštář ve vaně nebo orální sex s přijímajícím ve stoje. Přesto je bezpečnost na prvním místě, ujistěte se, že neděláte nic, co by mohlo způsobit vaše uklouznutí a pád třeba díky olejům a gelům, protiskluzová podložka v takovém případě rozhodně přijde vhod. Co je lepší než sex v teplé sprše za chladného dne?

Most je pozicí pro náročné

Skoro každý zažil odřená kolena při dovádění na podlaze. V posteli ušetříte aktivnímu muži tuhle očekávatelnou bolístku. Most, jak se tato poloha nazývá, nejen, že obtížně vypadá, ale skutečně fyzicky náročná je. Nemůžeme ji proto doporučit ženám ve vyšším stádiu těhotenství, komukoliv s různým typem tělesného handicapu či těm méně pohybově zdatným. Rozhodně se nechcete zranit, ale především příjemně zahřát. Proto si na něj mnozí milenci netroufají. Žena ze svého prohnutého trupu vytvoří klasický oblouk, známý prvek z gymnastiky, kdy váha těla spočívá na natažených rukou a nohou. Partner k ní přistoupí z pokleku a drží svoji milenku za stehna a postupně do ní proniká. Vzhledem k úhlu je opravdu nutná mužova silnější erekce a její výdrž, pokud už začínáte mít problémy tohoto rázu, asi pro vás nebude nejlepší volbou. V případě méně závažných problémů si parádně můžete vypomoci erekční smyčkou či vibračním kroužkem. Druhý typ pomůcky se navíc disponuje stimulační částí, což velmi ocení ženin klitoris. Pokud se fyzicky na akrobatičtější most cítíte, ale ještě jste jej nezkusili, nikdy není pozdě oživit vaše radovánky něčím novým. A je celkem očekávatelné, že vydatně prohřejete svá těla ve finále budete spokojeně oddechovat a chválit si výkon, který navíc protáhne vaše svaly a jistě spálíte i nějaké ty kalorie. A všichni asi dobře víme, jak je na tom většina z nás s pohybovou aktivitou v nevlídném podzimním a zimním počasí.

Klikování je upgrade polohy zezadu

Milování zezadu jste pravděpodobně už zkusili a možná právě tenhle styl patří mezi vaše favority. Sama o sobě je tak sexy a smyslná, zejména aktivní muž či lesbická žena se v ní často cítí velmi dominantně. Navíc je skvělým výběrem, pokud muž či žena v pasivní roli touží po maximální hloubce penetrace a rozhodně si pak přijdou na své zejména G nebo P bod. Mohlo by se zdát, že není třeba žádné inovace. Ale chcete-li opravdu další tip, jak zvýšit svoji tělesnou teplotu, vyzkoušejte takový menší termo upgrade. Žena zaujme pozici na všech čtyřech (proto se někdy označuje tato poloha jako psí), muž k ní přistoupí zezadu, poklekne, přičemž jednu nohu zvedne téměř do pravého úhlu. Právě přes ni milenka přehodí svoji dolní končetinu. Pohyb vychází od muže, ale celková souhra je klíčem k úspěchu. V plynulém rytmu, v jakém se pohybuje muž, se žena snižuje na rukou, takže na první pohled to vypadá, jako by prováděla cviky, které daly tomuhle erotickému dobrodružství název a jistě si dokážete představit, že to bude celkem „makačka“ nevhodná pro lenochy a řádně se zapotíte. Ovšem výsledek za to rozhodně stojí. Ti, kteří jednou zkusili, to potvrzují. Samozřejmě si lze klikování představit i z perspektivy vynalézavých homosexuálních párů.

Spící pes je komfortnější varianta oblíbené klasiky

Chladné měsíce jsou tak trochu ospalé a únavné, snažíme se odpočívat a chránit před častými epidemiemi chřipek. Pokud vás předchozí tip odradil díky náročnosti, zaujme vás možná jednodušší varianta. Ale nebojte, ve skutečnosti při těchto hrátkách nudou vážně neusnete. Tohle je jiný typ velmi oblíbené klasiky „zezadu“ neboli psího stylu. Jeden z partnerů si lehne na břicho a druhý si lehne přímo na něj, a tak může vyvinout menší námahu. Aby byl tenhle akt opravdu komfortní, bude skvělé, pokud přijímajícímu protějšku hlavu a pánev podložíte polštáři, nebo využijete na to přímo vytvořený polštář, který najdete i v naší nabídce. Zejména druhá zmíněná část těla si přijde na své díky získání optimálního úhlu pro zasažení těch pravých bodů vagíny či análu. Partner nahoře se také může více naklonit na jednu stranu, pokud je na spodního partnera vyvíjena příliš velká váhová zátěž. Samozřejmě kontaktem vašich těl budete skvěle sdílet tělesné teplo a pocity něžné blízkosti.

Poetický Lotos je oslavou společné intimity

Zima nemusí být jen zakaboněným ročním obdobím, ale i časem, kdy si uděláme čas na své drahé o Vánocích a potom je tady i Valentýnský svátek zamilovaných. Sexuální polohy slouží k budování intimity párů a samozřejmě k tomu, abyste zůstali v pohodě a teple. Poeticky pojmenovaný lotos je k tomu zcela ideální. Jak z vašich těl vytvoříte půvabný květ? Jeden z partnerů si sedne, doporučuje se podepřít jeho záda hromadou polštářů u zdi a jedním či dvěma podložit i pánev. Druhý se pak rozkročí a postaví se čelem k němu nebo k ní. Tradičně byste měli mít oba nohy obtočené kolem sebe, ale to může být po chvíli nepohodlné nebo to nemusí úplně všem vyhovovat. Lotos vám umožňuje stát čelem k sobě a udržovat oční kontakt a dlouze se líbat, pomalejší tempo vás nevysílí, ale termo efekt je zaručen díky tření vašich těl.

Na koníčka obráceně v pohodlí obývacího pokoje

Když nám není příliš nakloněno počasí, trávíme více času doma. Pokud jsou sychravé dny navíc nekonečné, máme tendenci se nudit a lenošit. Co si takhle dopřát nějaké to smyslnější dobrodružství? Buďte kreativní a přesuňte se z ložnice tentokrát třeba do obývacího pokoje na sedačku. Můžete si pro větší inspiraci pustit i třeba nějaký ten lechtivější film pro dospělé, což vás pro začátek přivede samo o sobě do varu. Zapálené svíčky s rafinovanou parfemací taktéž vyladí vaše smysly. Jednou z neoblíbenějších poloh na gauči je poloha na koníčka, ale my se na ní podíváme doslova z obrácené perspektivy. Jeden z partnerů si sedne na pohovku, druhý se k němu otočí zády a klasicky si jej osedlá čím těsnější bude kontakt vašich těl, tím více tepla vygenerujete. Zatímco aktivní iniciátor přiráží podle vaší vzájemné libosti, má navíc i snadný přístup k dalším erotogenním zónám svého protějšku. Pokud je však textilie sedací soupravy náchylná ke znečištění, případně potah nelze sejmout či vyprat, vyplatí se podložit se ručníky nebo nejlépe si pořídit speciální lakované PVC prostěradlo, které je skvělé právě pro tyto účely.

Nástěnka je výzvou pro fitness nadšence

Pokud vám chybí trochu toho adrenalinu v ložnici, zkuste pozici, při níž by roztál blahem i Yetti. Předem bychom chtěli upozornit, že jeden z páru by měl tak trochu disponovat silou „sněžného muže.“ Nástěnka je postavena na principu vyvýšení milenky a pokud se během ní budete třást, rozhodně to bude jen a jen vzrušením. On stojí na zemi, ona se postaví na okraj postele nebo pohovky (ne příliš vysoké, jinak se kouzlo kvůli většímu výškovému rozdílu nepovede podle představ), sníží se v kolenou, přimkne se zády k němu, přičemž muž zajišťuje oporu ženy tak, že ji drží za pas. Základní kopulační pohyb reguluje ten s pevnějšími pažemi (pokud se na to fyzicky necítíte, raději si vyberte jinou polohu). Tahle zábava si rozhodně nezadá s intenzivním posilováním, takže pokud jste museli díky vytížení omezit vaše sálové fitness aktivity, takto skutečně spojíte velmi příjemné s užitečným. A není třeba asi dodávat, že vás tahle sexy rutina pořádně rozpálí. Buďte ale opatrní, celkově se nedoporučuje vysoký počet opakování. Pokud muž nebude mít vyztužená záda a vhodně pokrčená kolena, druhý den to jeho namožené svaly značně pocítí a byla by škoda vynechávat každou další příležitost příjemně se nažhavit. Homosexuální dvojice taktéž mohou zapojit svou fantazii a podle svých tělesných možností pozici zakomponovat do milostného života. Buďme optimističtí, nežijeme na Severním pólu, ani na Sibiři, věřme, že letošní zimu přežijeme bez větších potíží a ve zdraví. Právě plnohodnotný sexuální život má pro nás nesporné benefity, stejně tak jako kvalitní strava a spánek má nemalé dopady na naši tělesnou i duševní stránku. Blízkost a intimita zahřeje každou živou bytost nejen u srdce a čím komplikovanější je současná doba, tím více při sobě musíme stát a sdílet spolu pozitivní emoce i vibrace.
Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru
Články