Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls?

Každý se asi někdy v minulosti setkal s nafukovací pannou, která byla během studentských let nejedním narozeninovým nebo pak i rozlučkovým dárkem. Krabička s nádhernou modelkou nebo herečkou ukrývala něco, co se po nafouknutí jen stěží podobalo předloze na krabici a ani otvory nepůsobily moc přesvědčivě. Taková panna většinou nepřežila večírek a jen někteří se s ní odvážili strávit intimní chvilky. I přes nedostatky jsou nafukovací panny u některých mužů stále populární, ale technologie jdou dopředu a možností dnes máme už mnohem více. Odér devadesátých let dávno vyčpěl a technologický pokrok od počátku nového milénia zasáhnul i oblast Adult Industry. Mezi nejoblíbenější hračky pro muže patří opravdu zdařilé masturbátory z realistických materiálů vytvořené jako odlitky slavných hereček z filmů pro dospělé. Ale touha po partnerovi někdy vede k potřebě vedle sebe opravdu někoho mít, a ne si pouze chvilkově ulevit. A právě proto bylo jen otázkou času, než se na trhu objevily realistické silikonové panny v reálných velikostech, tzv. sex dolls.
Líbí se vám zrzky, blondýnky nebo třeba černovlásky či máte slabost pro exotičtější typy? Žádný problém. Jste milovníkem extrémně štíhlých žen s velkými ňadry a nebo takových, jež je "za co chytit?" Vybrat si můžete přesně podle vašich tajných představ a konečně máte možnost potkat kočku, která bude přesně váš typ. Tyto "ženy" se nikdy nevymluví na bolest hlavy, den "blbec" ani šikovnějšího milence a jejich variabilní tělo vám umožní splnit si nejednu sexuální fantazii.

Pořídit si realistickou pannu není nic nenormálního

Motivace k pořízení umělé panny může být skutečně různorodá. Nežijeme naštěstí v příliš puritánské době ani společnosti, navíc je stále prohlubujícím se trendem nárůst počtu singles. Zejména během pandemie Covidu a izolaci způsobenou lockdowny vzrostl i zákaznický zájem o erotické pomůcky včetně sexuálních panen. Ovšem diverzita postojů k vlastnictví umělé panny je mnohem složitější. Rozhodně nelze touhu po Real Doll jednoduše vztáhnout pod stereotyp, že takoví muži jsou nějakým způsobem zakomplexovaní a nejsou schopní navázat plnohodnotný sexuální/partnerský vztah. To potvrzuje také studie zveřejněná v únoru 2022 v magazínu The Journal of Sex Research, která došla k závěrům, že muži, kteří využívají náruč erotických panen, nejsou jiní než ostatní. Nemají žádné výrazně odlišné psychologické rysy. Za jejich zalíbením v imitacích žen se neskrývají žádné temné motivace ani žádné silné frustrace či pocity méněcennosti nebo nepochopení.

Majitel podniku Naughty Harbor, který provozuje "nevěstinec" s těmito umělými kráskami, zjištění potvrzuje: "Většinu zákazníků tvoří zadaní muži, kteří chtějí využít erotické služby, ale nechtějí podvádět partnerku a podstupovat riziko pohlavních onemocnění." Současné modely panen sice vypadají často jako reálné ženy, ale za nevěru podle názorů většiny mužů nelze pohlavní styk se Sex Dolls považovat, neboť se nejedná o živou bytost prožívající a vyjadřující emoce.

Některé tolerantní a neupjaté ženy by mohly považovat vlastnictví panny svého partnera za určitou formu tréninku, případně lepší variantu vybití potřeb svého protějšku za předpokladu, že ony samy z různých důvodů sex s partnerem mít nemohou nebo jisté aktivity odmítají. Mnozí odborníci jsou dokonce toho názoru, že bychom se neměli bát pannu na sex zakomponovat i do běžného intimního života. Zejména pokud ze sexuálního života vyprchala vášeň, není na škodu zakomponovat do vašich radovánek něco nového. Častou fantazií mužů je sex ve třech a panna je ideálním kandidátkou, nechcete-li riskovat následné problémy, které z takového rozhodnutí často vyplývají.

Pozor, abyste se nezamilovali

Yuri Tolochko, známý kazašský kulturista a herec, si získal značnou mediální pozornost svou slabostí pro realistické panny. Jeho seznámení s pannou pojmenovanou Margo se údajně odehrálo v baru, kde Margo obtěžoval cizí muž a Tolochko jako pravý gentleman krásku ochránil. Byla to láska na první pohled a Yuri se dokonce kvůli ní naučil vařit kupříkladu její oblíbené gruzínské jídlo. V prosinci roku 2019 se šťastný pár rozhodl vzít, Tolochko však musel svatbu dvakrát odložit z důvodů pandemie Covidu. Nakonec sňatkem svůj vztah zpečetili a v listopadu 2020 se jejich velkolepá svatba uskutečnila. Pro šťastné konce ale nemusíme chodit tak daleko. Jeden z našich zákazníků, říkejme mu například Alexandr, si pannu pořídil na své dlouhé cesty, které podniká jako řidič kamionu. Mimo domov je delší dobu a v zahraničí mu chyběla společnost. Zdali vozil Alexandr svou novou přítelkyni na sedadle spolujezdce se už asi nedozvíme, ale i toto je řešení. Jiný zákazník si nechal tuto nenáročnou společnici poslat na statek daleko v horách, o který se sám stará. No a pokud byste byli někdy v letadle na dovolenou překvapeni, kdo že to vedle vás má sedadlo, i toto jsme už zažili :-)

Specifika sex dolls a jak se o ně starat

Pokud už vám nestačí běžné masturbátory, dokonce i realistická torza vás už začala nudit, možná nastal čas vyzkoušet milování s realistickou pannou. Tyto dámy jsou vyztuženy pevnou kovovou kostrou a pohyblivými klouby, a tak si je snadno nastavíte do požadované polohy, ve které zůstanou, aniž byste je museli příliš namáhavě přidržovat. Můžete se pak pohodlně soustředit na samotný akt vašeho intimního sbližování. Příjemně Vás překvapí nejen svým neuvěřitelně realistickým vzhledem, ale také skvělým materiálem, který skutečně věrně imituje lidskou kůži. Silikonové panny bývají o dost dražší než panny vyrobené z TPE (termoplastického kaučuku) - oba materiály mají jak své výhody, tak i nevýhody. TPE zachovává teplo, ale nesnesou více jak 40°C. Oproti tomu silikonová panna může být vytápěna nebo obsahovat integrované tepelné systémy (vyhřívaná vagína etc.). Díky vysoké tepelné odolnosti mají silikonové panny ve větší míře vyhřívací, inteligentní, či robotické systémy. Silikonové panny mají nejrealističtější vaginální a anální otvor, ale jejich prsa a zadek se netřesou tak reálně jako u panen z TPE. V prvních měsících po rozbalení může TPE zanechávat mastné skvrny, dokud dokonale nevyschne. Termoplastický kaučuk pak může působit mírně lepkavým vjemem na dotyk. Pravidelné pudrování však pokožku Sex Dolls postupně sametově zmatní. Silikon, stejně jako TPE, je na dotek neskutečně hebký a pocitově velmi příjemný. Real Dolls jsou poměrně odolné, ale je nutné o zmíněný materiál, z něhož jsou panny vyrobeny, důkladně pečovat. Vždy proto používejte pouze lubrikanty na vodní bázi a speciální pudr pro ošetření povrchu kůže.

Dále je třeba být opatrní i při výběru garderoby vaší umělé partnerky. Vybírejte spodní prádlo a oblečení ve světlých barvách a raději se vyhněte tmavým a zářivým barvám, případně se u výrobce dobře informujte, zda je textilie stálobarevná. Zejména modely panen z TPE by mohly být nechtěně a bohužel nevratně poškozeny barvivy látek běžného prádla a oblečení. Oba typy panen jsou velmi kvalitní, jak silikonové, tak ty z TPE mají podobné vlastnosti, jsou parádně poddajné. Termoplastický kaučuk i silikon jsou příjemně hebké a realisticky příjemné na dotek.

Stejně tak jako pravá žena vám může tato realistická milenka nabídnout díky třem tělesným otvorům sex orální, vaginální i anální. Zpracování otvorů je opravdu vydařenou imitací lidského těla, ovšem tato kráska bude svolná ke všem praktikám, po nichž toužíte. Právě rozměry jednotlivých otvorů je potřeba si řádně ověřit a podle toho si vybrat model s hloubkami a šířkami tělních otvorů korespondujících s vaší velikostí penisu.

Realistické panny jsou stále vylepšovány a zdokonalovány a díky technickému pokroku mohou být umělé inteligentní robotické panny hudbou brzké budoucnosti. Pokud o pořízení realistické panny uvažujete, nemusíte se za své touhy stydět. Naopak to o vás může vypovídat, že jste odvážný, kreativně vynalézavý a zajímáte se o nejnovější technologie, a to i v oblasti erotiky.

Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru