Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočinyRecenzi na tohoto nováčka v našich řadách, vibrátor G5 Tiger od Fun Factory, sepsala naše spolupracovnice a velká milovnice jakýchkoliv erotických hraček, která se nebojí jít i do těch největších výzev. Takže pokud vybíráte vibrátor a hledáte ten pravý, udělejte si chvilku a přečtěte si, jak si s Tigerem poradila právě ona.

Seznámení s elegánem G5 Tiger

Bez ohledu na skutečnost, že značka Fun Factory patří nesporně mezi moje favority a mnohé hračky z jejich produkce určitě stojí za pozornost, konkrétně tuto majestátní šelmu z jejich kolekce Black line jsem měla již delší dobu ve Wishlistu. S nadšením jsem rozbalovala typicky jednotný obal všech FF produktů s fotografií modelu na přebalu zlaté krabičky. Uvnitř si hověl elegantní vibrátor, v postranním boxíku krabičky byla připravena magnetická nabíječka Click & charge, kompatibilní s ostatními produkty FF. Oceňuji, že výrobce zvolil neobvyklou červenou barvu nabíjecího kabelu, což je velmi praktické.

Své nejoblíbenější hračky mám připravené v šuplících dvou nočních stolků a při stále se rozšiřujícím počtu mých pomocníků je mnohdy rébusem najít v té změti kabelů nabíječku ke konkrétnímu produktu. Výrobce uvádí, že k plnému dodání energie vyžaduje Tiger 6-8 hodin nabíjení a následně si můžete užívat až 2 hodiny dovádění, samozřejmě v závislosti na intenzitě zvoleného vibračního programu. Během tohoto procesu tlačítka panelu problikávají. Jakmile se rozsvítí současně všechna tři tlačítka, kocourek je plně připraven k akci.

Tygřík na první pohled i dotek zaujme perfektním provedením každého detailu, což není pro fanoušky Fun Factory hraček ostatně žádným překvapením. Zakřivený tvar vhodný ke stimulaci G-bodu či prostaty, změkčená špička efektně propracovaného zaoblení, povrchová struktury vlnek na jedné straně i výstupek umožňuje jemnou, ale cílenou stimulaci klitorisu, jelikož vibrátor je velmi flexibilní a ohýbáním jej dokonale přizpůsobíte potřebám vašich intimních partií. Pyšní se celkovou délkou 22,3 cm a průměrem 3,5 cm, ovšem ani mírně pokročilí uživatelé se nemusí děsit rozměrů, použitelná délka je i podle informací výrobce cca 11,5 cm.

Na materiálu záleží

Vzhledem k vodotěsnosti produktu můžete posunout dobrodružství s tímto sofistikovaným divochem na další level, vodomilný společník jistě probudí vaše bestiální touhy. Podle informací výrobce je Tyger vhodný i k análnímu použití díky zakončení rozšířené o výstupek/základnu, sama jsem jej však během testování k tomuto typu stimulace nevyužila. Vibrátor je vyroben z měkkého lékařského neporézního silikonu a je hypoalergenní, přesto je nutné díky povrchové hřebenové úpravě věnovat pečlivější pozornost čištění a následné dezinfekci. Na první dotek nadchne neobvyklou flexibilitou a zvláštní jemnou zrnitostí povrchu. Vjem z doteku je trochu jiný než u silikonových pomůcek jiných výrobců a osobně jej hodnotím jako velmi příjemný a přirozený pocit. Společné intimní chvíle usnadní a zpříjemní lubrikant založený na vodní bázi, skvěle si notující se silikonovým povrchem hračky.

Je ovšem znovu nutné zmínit, že právě díky použitému typu silikonu a zvolené černé barvě je před i po každém použití dbát na důkladné očištění vašeho nového kamaráda. Budu-li upřímná, obzvlášť černý povrch je lapačem prachových částic, což vás na druhou stranu může naučit preciznější rutině v péči o vaše hračky - alespoň u mě to tak zafungovalo. Držadlo vibrátoru černé barvy v ergonomickém tvaru očka/smyčky z ABS plastu pohodlně padne do ruky, intuitivní a přesné ovládání tlačítky vás taktéž nezradí ani v horkých chvilkách rozkoše. Stisknutím tlačítka "Fun" probudíte divocha k životu, tlačítky + a - intuitivně měníte sílu vibrací, tygr postupně "vytasí své drápky"? Zejména při třetím stupni vás přesvědčí o dunivé síle hlubokých vibrací rezonujících celým jeho tělem. Funkce cestovního zámku je dalším z benefitů produktů z dílny FF, snadno tak předejdete nechtěnému překvapení v podobě vrnícího zavazadla v nejnevhodnějším okamžiku. Podíváme-li se do zvířecí říše, tygří námluvy jsou poměrně hlučné. V případě vašeho silikonového dravce se můžete spolehnout na jeho diskrétně tichý chod, ale za vaše akustické projevy slasti samozřejmě výrobce neručí.

Tigera jsem měla možnost testovat po dobu cca jednoho měsíce a musím přiznat, že v současné době patří mezi mých top 5 nejoblíbenějších a nejpoužívanějších hraček, z vibrátorů konkrétně je pro mě momentálně jedničkou. Pokud mám být upřímná, vlastním několik nejrůznějších vibračních pomocníků, ale nejčastěji sáhnu po některém z dild ze své osobní kolekce. Vibrátory si většinou vybírám podle určitých kritérií s přihlédnutím ke znalosti svého těla a osobních potřeb, primárně je pro mě rozhodující tvar pomůcky a následně některá ze zajímavých funkcí. Patřím k ženám preferujícím hlubší vaginální stimulaci a zvláštní pozornost věnuji především svému G bodu. Tenhle krasavec od FF mě oslovil především tvarem, flexibilitou, jemností povrchu, zajímavým propracováním vlnek (tygřích pruhů) a silou vibrací. K poslednímu bodu bych se ráda vyjádřila podrobněji, protože právě vibrátory nabízející natolik intenzivní stimulaci jsem dosud nepoužívala s příliš pravidelnou frekvencí, a tak ve mně zpočátku predátor od FF budil respekt.

Potřebovala jsem určitý čas na důkladné otestování. První pokusy testování pro účely přiblížení funkcí vibrátoru pro vás nebudou pravděpodobně informativně příliš nosné. Mám to štěstí, že jsem nikdy neměla problémy s dosažením orgasmu a celkově jsem sensitivnější, a tak jsem se zpočátku nedostala ani ke třetímu modu, stručně řečeno můj orgasmus byl rychlejší než můj stín. Moje zvědavost mi však nedovolila vzdát se detailnějšího sbližování, i vzhledem k mé dobrodružné povaze a vytrvalosti jsem si postupně tygříka ochočila a vzniklo mezi námi neřestné pouto. Osvědčil se mi pomalý rozjezd s nižším stupněm vibrací a postupná kombinace všech módů.

Díky ohebnosti není nutné zaměřit se hned na vaše nejcitlivější zóny, pokud vnímáte silné vibrace podobně jako já a chcete si zážitek prodloužit a následně násobně mohutněji prožít.

Velmi pozitivně hodnotím vibrační rezonanci pulzující téměř stejně silně celým tělem hračky, pokud zbožňujete hlubší a vydatné vnitřní dráždění, určitě si Tigera také zamilujete. Přiznávám, že nejsem vyznavačkou např. Rabbit vibrátorů, možná i z důvodu, že ten "dokonalý" ještě mou ložnici nenavštívil, ale obecně současnou a kombinovanou stimulaci spíše nevyhledávám. U Tigera oceňuji, že nabízí širší část základny-výstupek stimulující klitoris, ale je jen na vás, zda a kdy jej využijete. Perfektní ohebnost těla Tigera umožní nalezení toho správného úhlu, pokud současnou dvojí stimulaci vyhledáváte. Právě variabilita a změny modů a síly vibrací mě uchvátily a několikrát jsem dravce natolik vyčerpala, že mu došla "štáva". Nebyla jsem z toho nikterak frustrovaná, právě zajímavý tvar, dráždivá textura vroubků a přizpůsobitelnost těla vibrátoru skvěle posloužily i bez dunivých vibrací jako propracované dildo. Průzkumnicím G bodu bych chtěla vzkázat, že při správném úhlu a samozřejmě osobním mindsetu není problémem dosáhnout mokrého orgasmu. Uvedená použitelná délka byla pro mě i díky všem výše zmíněným vlastnostem zcela dostatečná. V případě, že patříte mezi maximalisty, nic vám nebrání využít i širší část základny.

Při testování nebylo zraněno žádné zvíře ...

Momentálně jsem našla v Tigerovi svého nerozlučného společníka a pátrám-li po motivaci názvu této šelmy, napadá mě jen paralela s živým tygrem. Tygří páření trvá přibližně půl minuty a často se opakuje, padesátkrát i vícekrát za den, někdy i po dobu několika dnů. Otevřete-li Tigerovi dveře vašich ložnic, může se vám snadno stát, že jej nebudete chtít jen tak hned pustit. Pokud hledáte silný vibrátor s různorodými mody, tvarem uzpůsobeným dráždění G a P bodu a vsázíte na kvalitu, spolehlivost a souzníte s trendem udržitelnosti, stojí jistojistě Tiger G5 za vaši pozornost. Upozorňuji, že během testování nebylo zraněno žádné zvíře, tedy ani já.

Nabídka všech produktů značky FUN FACTORY zde

Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru
Články