Nákupy s ONADNES si užijete i u nás 💛 Sleva -20 % na VŠE s kódem "ONA20"
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím?

Každý z nás je originál, a to i v oblasti naší sexuální identity, představ, fantazií i přání. Pokud máte velké štěstí na naslouchajícího partnera, který si s Vámi i v intimní oblasti maximálně notuje, máte stejné choutky a dokážete o nich zcela otevřeně komunikovat a vyjít si vzájemně vstříc, můžeme vám tento soulad jen a jen přát. Ale rozhodně tato milostná kompatibilita neplatí ve všech vztazích. Mnozí z nás mohou mít zkušenost, kdy jeden z vás toužil po libůstce, která byla pro jeho protějšek nepřijatelná. V následujících řádcích se budeme věnovat nejčastějším důvodům odmítání análního sexu a několika doporučeními, jak možná již zítra změnit postoj vaší drahé polovičky k jeho vyzkoušení.
Asi nejčastějším modelem je situace v heterosexuálním páru, kdy má muž zájem zakomponovat do intimního života anální penetraci své milenky. Existuje mnoho žen, které mají vůči praktice odpor z hygienických důvodů, dále se velmi často obávají, že tato nová zkušenost pro ně bude bolestivá. Případně se jim příčí i jen představa, že by jakýkoliv předmět měl „navštívit“ jejich anální svěrač a tento sexuální akt považují za nepřirozený. Nejedna diskuze na internetu o tomto tématu dokazuje, že mnohé ženy anální milování vyzkoušely a následně jej jako nepříjemnou aktivitu zavrhly. Pokud si přinesly do stávající vztahu traumatický zážitek s bývalým milencem, který se k jejich zadním partiím nechoval jako citlivý gentleman, případně díky absenci předchozích informací a zkušeností se do celé akce vrhnul poněkud neurvale, nemůžeme se příliš jejich přístupu divit. Na blogu jsme se již podrobněji věnovali peggingu, čili penetraci muže aktivní ženou za pomocí speciálních dild nebo vibračních pomůcek ve strap-onu (postroji). Zaměříme se dnes tedy blíže na opravdu nejrozšířenější případ, tedy neochotu heterosexuálních žen provádět v roli přijímající anální soulož se svým partnerem. Pokud zažíváte obdobnou situaci v lesbickém páru, i vám mohou být některé rady určeny. Co se týče takového nesouladu mezi gayi, podle nejrůznějších diskuzních fór se nejedná o příliš častý problém sexuální nekompatibility. A to pravděpodobně z důvodu, že v těchto párech jsou ve většině případů jasně role určeny z hlediska dávajícího/přijímajícího, případně někteří bývají nakloněni i prostřídání svého aktivního/pasivního přístupu k anální penetraci svého protějšku.

Snažte se pochopit, jak se cítí

Všechny intimní aktivity by samozřejmě neměly omezovat svobodné rozhodnutí toho druhého. Pánové, pokud po análním sexu se svou partnerkou opravdu toužíte, ale vždy se k tomuto tématu postavila odmítavě a vyhýbavě a bez konkrétních pádných důvodů vám naznačila, že její pozadí je „jednosměrkou“, vždy máte šanci si znovu o všem bez zábran promluvit. Možná právě vaše přítelkyně v minulosti zažila trauma a nemá z nejrůznějších důvodů anální sex spojený s příjemnými pocity. Především byste ji měl dát otevřeně najevo, že právě její potěšení je pro vás nesmírně důležité a může vám absolutně důvěřovat, protože ať už se pustíte do jakékoliv sexuální praktiky, budete k ní přistupovat citlivě, trpělivě, ohleduplně a s respektem k jejím přáním i emocím.
Kompromisy v intimním životě mohou ale někdy vést k tomu, že lidé dělají věci, které jim sice nejsou úplně příjemné, ale chtějí naplnit touhy svého protějšku. Dobrá milenka nebo ohleduplná a pozorná sexuální partnerka je často vnímána jako odvážná žena, která se nebojí experimentovat a přinášet do ložnice nové podněty a otevřeně dává svému partnerovi najevo, jak moc si všechny aktivity s ním užívá. Dostaneme-li se k poslednímu vyřčenému bodu, zde nastává problém, pokud žena opravdu není vnitřně přesvědčená, že nastal správný čas pro anální začátky. Celá akce nejenže nebude s velkou pravděpodobností úspěšná, ale především k ní ona sama získá ještě větší blok, a i vy pravděpodobně pocítíte, že se vysloveně přemáhá. Potom je zcela na místě otázka, jak moc je tato praktika pro váš naplněný milostný život důležitá (z obou stran). Pokud si však tuto libůstku nedokážete odpustit, je taktéž možné, že si její realizaci budete chtít za každou cenu splnit s jinou dámou, která naopak análním hrátkám holduje. Samozřejmě k této problematice nepřistupujeme dogmaticky a zcela puritánsky, existují páry, v nichž panuje určitá dohoda o volném sexuálním vztahu, právě za předpokladu dodržení bezpečného přístupu k milování s dalšími osobami. Předpokládejme, že se nebude jednat o většinový postoj a vašeho aktuálního vztahu si ceníte díky mnoha důležitějším kvalitám vaší partnerky. I tak vězte, že i když vám byl vstup do „jejích zadních vrátek“ prozatím odepřen, může existovat možnost, že svůj názor na pasivní roli v této praktice ještě přehodnotí.

Bolest vs. potěšení a otázka hygieny

Mnoho žen vyzkouší anální sex jen jednou a pak ho nadosmrti zavrhne. Obvykle je to proto, že jejich první pokus jim nepřinesl slastné pocity a v krajním případě mohl být dokonce bolestivý. Pokud má vaše partnerka s análním sexem špatnou zkušenost, bude těžké ji přimět, aby to zkusila znovu. Možná jej ale ještě nikdy nezkusila a jen slyšela od svých kamarádek nejrůznější hororové historky. Anální otvor disponuje tisíci nervovými zakončeními a při správné stimulaci mohou být naopak anální hrátky úžasné. Pokud si vy sám tuto stimulaci užíváte, a navíc vaše milá nemá problém se aktivně v těchto radovánkách angažovat, máte větší šanci jí přesvědčit, že skutečně víte, jak na to, a i ona si to může skutečně užít. Budeme ale spíše předpokládat, že takový scénář nebude platit pro většinu párů, a tak bude nejdůležitější dát jí jasně najevo, že vám může plně důvěřovat a nejdůležitější pro vás je její potěšení. Taktéž ji ujistěte, že jako přijímající může kdykoliv během vašeho pokusu v případě bolesti či nepříjemných pocitů celou akci stopnout, aniž byste ji za to jakkoliv pranýřoval. Stejný shluk nervů v análním svěrači, který je zodpovědný za rozkoš, může totiž také přinášet bolestivé vjemy a nepohodlí, pokud vaše technika není správná. Když přesvědčujete svou přítelkyni k análnímu sexu, musíte projevit zájem o její bezpečí tím, že jí sdělíte svůj zodpovědný a dobře promyšlený plán. Stejně tak se na celou akci musí cítit psychicky, ale i fyzicky vyladěna i ona. Další překážkou bývá otázka hygieny. Jak všichni víme, tento tělesný otvor slouží primárně k vyprazdňování, a tak je důkladná očista a dostatečná příprava rozhodně na místě. Bakterie z konečníku se mohou přenést na penis a vniknout dovnitř, naopak i bakterie z penisu mohou vniknout do střev. Proto je důležité svědomitě dodržovat hygienu na obou stranách, před i po milování. Přijímající partnerce můžeme doporučit klystýr za použití speciální anální sprchy i úpravu jídelníčku cca den až dva před naplánovanou anální souloží. Pokud se i v tomto případě obáváte nehody, vždy samozřejmě můžete přizvat do aktivity kondom (nejlépe zesílený), mít v ložnici připravené vlhčené ubrousky nebo ručník. Výhodnou a často doporučovanou možností, která bude více vyhovovat možná právě vám, je milování ve sprše.

Začátky musí být příjemné pro vás oba

V první řadě musí být uvolněná a připravená; anální sex rozhodně není vhodný pro rychlovku, zejména pro ženu, která s ním nemá příliš mnoho zkušeností, či dokonce žádnou. Pokud je nervózní, řitní otvor se ještě víc stáhne, což vám ztíží nebo zcela znemožní průnik a pro ni bude takový pokus bolestivý. Pokud je to pro ni úplně poprvé, musíte si dát záležet na tom, aby se připravila. Vyberte čas, místo a připravte pro ni příjemnou atmosféru. Cílem úspěšného pokusu je maximálně ji uvolnit a vyladit. Ujistěte se, že vás nebude nikdo a nic rušit, zbytečný stres by vaše hrátky ukončil dříve, než by skutečně začaly. Pravděpodobně už víte, co ji opravdu vzrušuje, takže ať už je to bublinková koupel a masáž, nebo její oblíbený žánr porna nebo role-play kostýmy, mějte určitě připravené i vaše oblíbené pomůcky. Vzrušit ji je nesmírně důležité, samozřejmě nešetřete ani komplimenty a v případě že vaši dámu rozpaluje i ostřejší slovní doprovod, zapojte vše, co zaručeně rozdmýchá její touhu.
Naprostou nutností, kterou není radno zanedbat, je u análního sexu použití vhodného lubrikačního gelu. Na rozdíl od vagíny neprodukuje konečník žádný sekret, takže budete bojovat s absencí vlhkosti. Určitě nepodceňte jeho promyšlený výběr a v průběhu styku jej doporučujeme podle potřeb vás obou průběžně doplňovat. Gely určené k análnímu styku vynikají vyšší kluzností i výdrží, snižuje se tak tření (a nežádoucí pocit diskomfortu) a předejdete i vzniku mikroskopických trhlinek v citlivé tkáni. Počítáme-li s tím, že jste předem tento smyslný scénář promyslel, není asi nutné zdůrazňovat, že rozhodně nedoporučujeme divoce se vrhnout rovnou na její zadní partie. Místo toho si dejte na čas s předehrou a ujistěte se, že ji maximálně rajcuje vše, co jí provádíte, než se zaměříte na váš vytoužený cíl. Až ucítíte, že je ta správná chvíle a možná vás i sama nasměruje, pomalu začněte stimulovat ústy, prsty a/nebo erotickými hračkami její anální otvor, postupujte opatrně a něžně, než se k němu přiblíží váš penis. Možná budete chtít dokonce používat jen menší hračky (typicky menší kolíčky v začátečnické velikosti) a své prsty, dokud se nebude cítit dokonale uvolněná. Taktéž je vcelku možné, že prvních několik pokusů bude ve znamení její postupné adaptace na nové vjemy. Je totiž zcela individuální záležitostí, jak rychle se anální svěrač dokáže dostatečně roztáhnout, aby mohl pojmout penis či pomůcku srovnatelné velikosti. Určitě ale buďte tolerantní a trpělivý a pokud si přeje okamžitě přestat, protentokrát vaši anální seanci utněte a pokračování si nechte na příště.
Praktice, která je rozšířena mezi všemi páry, bez ohledu na jejich sexuální orientaci i zaměření se na našem blogu soustavně věnujeme i z důvodu, že v dnešní společnosti rozhodně není žádným zapovězeným tabu. Nejrůznější rady a doporučení taktéž nemusí být výhradně a vždy tím, co bude v ložnici vyhovovat konkrétně právě vám. Pokud ale máte zájem objevit taje análního milování, věřte, že se vzájemnou tolerancí, odvážnějším přístupem i chutí zkoušet nové techniky, můžete i vy propadnout jeho kouzlu a třeba se u toho i mnohdy od srdce zasmát.
Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru