Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů

V souvislosti s tímto ožehavějším tématem si asi nemalé procento z vás vybaví různé úsměvné články o extravagantních „dobrodruzích,“ kteří se skutečně oddávali intimním radovánkám na často velmi kuriózních a frekventovaných místech za bílého dne. V krajním případě si můžete představit skutečné exhibicionisty, stereotypně vykreslované jako podivíny v dlouhých kabátech, kteří čekají na mnohdy šokované publikum v temných zákoutích parků. Ještě extrémnějšími případy jsou osoby, které vzrušuje sebeuspokojování na veřejnosti, a to bez ohledu na místo a denní hodinu. V následujících řádcích se ale nebudeme věnovat aktivitám, které jsou nejen za hranou z hlediska etického, ale stojí zároveň i mimo zákon.

Necháte se strhnout jarní náladou?

Poměrně široce rozšířenou zkušeností nejednoho vášnivého páru je sex v přírodě či na jakémkoliv jiném místě, které je mimo „bezpečí“ našich domovů. Právě adrenalin a s ním spojené vzrušení, že se oddáváte milostným aktivitám na „veřejnosti“ (byť ne přímo na odiv zvědavému průvodu), je minimálně jednou z nejčastějších sexuálních fantazií, k jejíž realizaci často není daleko. Představa a napětí, že můžete být přistiženi, je rozhodně lákavá pro nemálo experimentátorů, a tak výčet originálních míst, kde se lidé oddávali sexuálním radovánkám, je podle přiznání v nespočetných internetových diskuzích opravdu pestrý.

Pojďme si přiblížit místa činu, která jsou v souvislosti se sexem na veřejnosti skloňována nejčastěji a zároveň vám dopřejí vzrušující chvilky i změnu a představují minimální riziko v podobě následného podávaní vysvětlení na stanici PČR. Policie vám totiž při případném přistižení „in flagranti“ může uložit blokovou pokutu, a to až do výše 5 000 Kč. Tuto pravomoc však má pouze v případě, že jste svým chováním pohoršili nejméně 3 osoby, protože za těchto okolností se jedná o přestupek proti veřejnému pořádku.

Věříme, že v textu najdete skvělý návod, jak vybočit ze zajetého stereotypu vašich intimních aktivit před ulehnutím do postele k hlubokému spánku. Pokud už déle o podobných hrátkách uvažujete a i na vás tak trochu „leze jaro“, můžete se v tomto článku inspirovat oblíbenými „polo-veřejnými“ místy, na nichž můžete i vy zažít třaskavě-adrenalinovou vášeň.

Veřejné WC v klubu nebo kdekoliv jinde

Touha vás samozřejmě může ovládnout za určitých okolností kdekoliv, ale pokud si představíte, že se třeba skvěle bavíte na party s partnerem či partnerkou nebo jste se toho večera sblížili s někým, kdo vás naprosto magneticky přitahuje, zábrany mohou jít (obzvlášť po pár drincích) zcela stranou. Je tedy nutné předestřít, že v případě sexuálního zážitku na jednu noc rozhodně nedoporučujeme podcenit zásady bezpečného sexu! Jak muži, tak i ženy by pro tyto případě s sebou měli nosit vždy kondom.

Pokud nepatříte k extrémistům a nerozjedete vaši show přímo na tanečním parketu, pod pódiem nebo v backstage a nebudete schopni svoje libido udržet na uzdě, pravděpodobně skončíte právě na WC. Vzhledem k uvolněné atmosféře mohou být i případní diváci k vašemu divočejšímu extempore tolerantnější, ale i tak samozřejmě riskujete minimálně vyhazov z podniku. Pokud si ale chcete spolu večírek užít a po vaší vzrušující rychlovce pokračovat v tanci a zábavě, je nejideálnějším návodem dostat se společně na dámské či pánské toalety, pokud možno bez větší pozornosti dalších hostů. To rozhodně není ve všech případech jednoduchý úkol, ale pokud se nedostanete do hledáčku nějakého snaživého puritána, který by vás okamžitě běžel „napráskat“ personálu podniku, máte první krok zdárně za sebou. Zavřeli jste za sebou dveře, jste už pořádně nažhavení, vaše svršky létají vzduchem a vaše doteky a polibky směřují k přímočarému cíli, ale nezapomeňte na jednu velmi důležitou pojistku… zamknout se! A skutečně si nedělám legraci, v těchto stísněných prostorách patří k nejoblíbenějším pozice na koníčka (i obráceně), kdy se posadíte na sklopené víko toalety, případně poloha vestoje zezadu. Když si představíte tyto manévry v tomto mikroprostoru, vůbec není nereálné, že během radovánek z kabinky vypadnete nebo kupříkladu omylem nohou otevřete dveře. Samotnou kapitolou je potom sex na záchodcích kupříkladu ve vlaku, kde se dveře mohou při neuzamčení automaticky otevírat!
Zejména slečny se obvykle na WC v klubech zdržují déle, nejen z důvodu, že se v průběhu večera upravují, ale rády si tomto místě mezi sebou poklábosí, protože zrovna zde je i nižší hluková hladina. A potom už je samozřejmě rozhodnutí na vás, zda chcete případné „publikum“ takovým výjevem šokovat nebo si nechat intimnosti jen tak napůl pro sebe. A z výše zmíněným souvisí i fakt, že pokud budou vaše vokální projevy příliš výrazné, v kombinaci s neúspěšně se dobývajícími čekateli na WC bude zcela evidentní, co se za zamčenými dveřmi odehrává. A v případě, že vás vzájemné erotické napětí naprosto pohltí a skončíte mimo kabinku, třeba ohnutí přes umyvadlo, počítejte i s tím, že v některých klubech mohou být z bezpečnostních důvodů instalovány kamery. Opravdu potřebujete poskytnout třeba minimálně obsluze baru vaši autentickou veřejnou sex-tape? Kromě vykázání z klubu vám hrozí minimálně pohoršené pohledy barmanů a zamítnutí vaší žádosti o další skleničku. Pokud vám tento nápad zní jako moc velká divočina, můžete využít třeba veřejných toalet na místech s menším výskytem případných „dobyvatelů.“ A když se vrátíme třeba k vaší neuhasitelné vášni během cestování vlakem, v případě vyšší rychlosti soupravy v kombinaci s členitější trasou si tak trochu koledujete kromě pokuty o různá zranění, z nichž nejméně kuriózní je boule na čele. Dalším bezesporu důležitým bodem je dodržení minimálně základních zásad hygieny, přičemž stav některých toalet vás samozřejmě může od milostných eskapád zcela odradit.

Sex v autě na nejrůznějších místech

K velmi oblíbeným a široce rozšířeným zkušenostem s částečně veřejným milováním, je sex v autě. Zcela na vás je rozhodnutí, kam se tímto dopravním prostředkem vydáte na váš neřestný výlet s hříšným zakončením. A samozřejmě si vše můžete vyzkoušet pokaždé tak trochu jinak nebo nemít dopředu pevně daný scénář, což už samo o sobě předem slibuje rajcovní zážitek! Co se vám naopak vyplatí dopředu naplánovat je příprava několika propriet, které vám zajistí větší pohodlí i pořádek ve vašem vozidle. Určitě vám dobrou službu udělá deka, která ochrání před znečištěním čalounění, případně se podle potřeby můžete přikrýt. Polštářky vám zase dopřejí skvělý komfort co se týče zvolených poloh. Pokud si vyberete frekventovanější místo nebo už „to“ nemůžete vydržet a zastavíte třeba na parkovišti či odpočívadle, ale nechcete být vysloveně nachytáni a nemáte tónovaná skla, parádním kamuflážním manévrem je použití stínítek. A nakonec, stejně jako u sexu na všech veřejných místech či v přírodě je fajn mít po ruce vlhčené kapesníčky, jejichž praktičnost je vám v tomto případě asi zcela jasná.
Pokud nestojíte o přímou konfrontaci s kolemjdoucími, zvolte raději odlehlejší místo od civilizace jako je opuštěné parkoviště, les, skrytá ulička. Vyhněte se ovšem cyklostezkám či v sezóně osvědčeným houbařským „Klondikům“. Předem bychom vás chtěli varovat před započetím milostného aktu již během jízdy včetně orálního sexu. Jakkoliv lákavá pro vás může taková fantazie být, za případnou dopravní nehodu s možnými fatálními následky takto „vyšperkovaná“ jízda nestojí. Až dorazíte na vámi vybrané místo, zabrzděte vůz ruční brzdou, vypněte motor a zařaďte jedničku nebo zpátečku. Ideálně neparkujte ve svahu 😉 Stejně tak podle „opuštěnosti“ místa můžete případně zvolit tlumenější osvětlení pro navození vzrušující atmosféry, a navíc tak předejdete i menším karambolům.

Volba poloh záleží na vaší fyzické zdatnosti, ale i prostorových možnostech vašeho vozidla. Asi nejpohodlnější bude poloha na zadním sedadle. A jak na to? Odsuňte přední sedadlo a rázem budete mít vzadu dostatek místa ve většině vozidel, akorát pro dva. Asi nejsnadnější variantou je, když pasivnější z páru leží na zádech a aktivnější si na něj sedne. Pozice není nikterak náročná a realizujete ji v pohodě téměř v jakékoliv autě s přihlédnutím k vašim tělesným proporcím. Ovšem i zde platí, že čím větší vozidlo, tím více komfortu a variabilita polohy. Není rozhodně sci-fi představa, že si takto střihnete parádní „šedesátdevítku“ s přehledem se dá zvládnout i poloha zezadu nebo intimnější lžičky. A co takhle pro změnu sklopit přední sedadlo? Pokud si na něj jeden z vás klekne, druhý zaujme pozici za ní/m, jistě si dokážete představit, jak tyhle hrátky můžou pokračovat dál.

Věděli jste, že Italové jsou opravdovými specialisty co se týče provozování sexu v autě? Právě v Itálii vyšla obrázková kámasútra pro automobilisty, kterou si snadno osvojíte i bez znalosti italštiny. Lorenzo Coltellacci a Guido Astolfi, dva třiadvacátníci, vydali tento erotický manuál, příznačně nazvaný Kamasmart. Svou publikací dokazují, že rozhodně není až tak velkým problémem vměstnat sexující pár do vozu miniaturních rozměrů, tedy do Smartu. Pokud jste tedy vlastníkem většího automobilu, variabilita vašich radovánek může být mnohem širší, než je zobrazeno v této inspirativní příručce.

Znáte sex ve výtahu jen z filmů? A není to tak trochu škoda?

Možná to zní tak trochu jako klišé, ale snad každý z nás zná milostné scény z mnoha filmů nebo reklam, kdy dvojice propadne kouzlu okamžiku a rozjede divoké hrátky přímo v rozjetém výtahu. Ať už si s partnerem či partnerkou vše naplánujete nebo třeba přeskočí jiskra mezi vámi a kolegou/kolegyní v práci, patří taková fantazie taktéž ke snům mnoha lidí a často není daleko k její realizaci. O oblíbenosti tohoto místa svědčí hned několik žhavých scén v seriálovém hitu Sex/Life z produkce Netflixu. Pokud hledáte pořádně žhavou inspiraci, tak tady jich najdete opravdu bezpočet a právě ty výtahové si určitě zapamatujete.
Kromě počtu poschodí bude hrát roli i technický stav zvoleného výtahu a pokud se záměrně „stopnete“ v patře, taktéž se vám může stát, zejména v případě razantnějších kreací, že zůstanete ve výtahu uvězněni a budete si muset přivolat pomoc. Stejně tak můžete podcenit načasování a vzhledem k navrhovaným scénářům asi nebude zrovna seriózní vizitkou, pokud se dveře výtahu otevřou v tom nejlepším a za nimi bude stát váš šéf. Takzvaný výtah „páternoster“ taky nebude nejlepším výběrem, pokud tedy nevyznáváte přerušovaný sex a nechcete jej posunout na zcela novou metu. I rozměrově platí, že čím prostornější kabina výtahu, tím více možností a kombinatoriky poloh. Sázkou na jistotu je opět poloha „na stojáka“, kdy menší výtah může být výhodou. Žena se může zapřít nohama a pak už je to jen o její výdrži. Pohodlnější bude určitě poloha zezadu a představit si lze i koníčka z obou stran vsedě.

Je milování v kině jenom pro teenagery?

Asi si všichni vzpomínáme na své nesmělé sexuální začátky a pro většinu z nás bylo tak trochu problematické zvolit pro intimní sbližování s protějškem bezpečné a vhodné místo, a tak má mnoho lidí z mládí právě tuto zkušenost. Pokud mezi ně nepatříte, případně si delší dobu přejete takové dobrodružství zažít nebo naopak je pravidelnějším ozvláštněním vašeho milostného života, věřte, že ani my toto místo nemůžeme opomenout. Upřímně řečeno, z etického hlediska byste měli brát ohled na ostatní diváky představení a svoje dráždivé vystoupení utajit, co nejvíce je to možné. A krotit byste měli samozřejmě i hlasitost vašeho vzdychání a sténání. Nejpraktičtější pro vás bude zvolit místo v poslední řadě a film, který nebude zrovna kasovním trhákem týdne. Nebuďte netrpěliví a zkuste to vydržet, než zhasnou světla. Ale ani pak nemáte vyhráno- promítač filmu rozhodně nemusí být natěšeným voyeurem, který se večer co večer těší na sledování dalšího sexuchtivého párečku. Pokud nebudete z kina hned v prvních minutách vykázáni, minimálně si vychutnáte jeho ironicky dvojznačný pohled, jakmile se po „dvojím představení“ rozsvítí světla sálu. A jak si při sledování téměř jakéhokoliv žánru parádně zahrajete? Úplnou rozehřívací klasikou je ruční masáž a samozřejmě orální laskání, přičemž pro ženy bude praktické obléct si pro tuto příležitost delší sukni a kalhotky tentokrát nechat doma. Následně záleží na tom, jak moc jste ohební a fyzicky zdatní. Když se v sedačce jeden z vás trošku položí, může si na něj partner/ka sednout bez toho, aby někdo pojal podezření. Nebo se ohne přes přední řadu sedaček. Teoreticky možná je při troše šikovnosti i poloha z boku a zkušenější vášniví milovníci „kinematografosútry“ půjdou ve své vynalézavosti jistě ještě dál. Pokud jste nenašli své oblíbené místo nebo takové, kde byste si přáli splnit si své sexuální fantazie, nezoufejte. Vzhledem k nastávajícímu ročnímu období jsme prozatím vynechali sex v přírodě, ale ani o ten nezůstanete ochuzeni. A pokud už jste zkušení matadoři a vše výše zmíněné jste si v životě střihli už několikrát? Potom věřte, že si vždy můžete do kabelky či batohu sbalit na vaše výlety za riskantnější rozkoší mnohé erotické hračky a my vám rozhodně máme v tomto ohledu co nabídnout.

Čím si zpestřit svůj "pobyt venku"?

Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru