GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí

Máte občas bujnou fantazii, nejen co se intimností, ale v širším záběru sexuality týče? Pokud se jedná pouze o představy, případně je pro vás realizace trojky, BDSM aktivit a nejrůznějších fetišistických libůstek běžnou praxí, věřte, že existují na světě i méně známé a často i bizarní a pro mnohé z nás nepochopitelné úchylky, o nichž jste pravděpodobně ještě neslyšeli. Sexuální terapeutka a doktorka psychologie Kelifern Pomeranz podotýká, že všechny fetiše jsou samy o sobě úchylky, ale zároveň ne všechny úchylky je nutné vždy považovat za fetiše. "Fetiš je sexuální přitažlivost k neživým předmětům, částem těla nebo situacím, které nejsou běžně považovány za sexuální, zatímco úchylka zahrnuje širší oblast, do níž spadají různé sexuální zájmy, chování, fantazie či preference, o nichž se obecně soudí, že se vymykají hlavnímu proudu."
Možná vás některé z nich šokují či dokonce znechutí, případně upozorňujeme, že mohou vyvolat i nekontrolovatelný výbuch smíchu nebo při následujících řádcích budete jen nevěřícně lapat po dechu. Každopádně lidský mozek i touhy jsou často nevyzpytatelné a důkazem, že i takoví lidé jsou v naší populaci je fakt, že tyto odchylky získaly svá pojmenování. Možná se dokonce s jednou z nich dokonce identifikujete, ale stejně tak máte právo na jakýkoliv osobní postoj k tématu. Takzvané parafilie neboli neobvyklé sexuální zájmy podle nedávné studie v časopise Journal of Sex Research jsou ve skutečnosti poměrně běžně rozšířené: každý třetí člověk s nimi někdy v životě experimentoval. Parafilie se pohybují v široké škále od úchylek, o kterých jste už asi někdy slyšeli, až po vzácnější typy. Podle posledních odhadů sexuologů existuje asi 549 různých parafilií. Nebudeme vás dál napínat a přejdeme k meritu věci, podíváme se blíže na některé z nich a vezmeme si na paškál ty, které většina společnosti považuje za přinejmenším „netradiční.“ Jak se lidově říká, tisíc lidí, tisíc chutí. Nebo snad nechutností?

Dendrofilici spirituální rituál objímání stromů pojímají trochu jinak

Ezoterici tvrdí, že stromy v sobě kumulují nejen svou, ale i vesmírnou a zemskou energii, která se v nich mísí a pak se šíří do prostoru. Už jste asi slyšeli o lidech, kteří stromy objímají a čerpají z nich „magickou“ sílu. Ale představte si, že někteří milovníci lesa dokážou dodat tomuto rituálu zcela nový rozměr. Dendrofilik je osoba, kterou neodolatelně vábí lákají mohutné a svalnaté kmeny a vzrušující jsou pro něho i do různých směrů vyčnívající větve. Fascinace stromy a keři se projevuje u takto „postižených“ osob tak, že nad nimi masturbují, o jejich drsnou kůru se nejrůznějšími způsoby „otírají“ a mužům poskytne největší slast nalezení nějaké té štěrbiny. Případné oděrky a drobná poranění náruživého dendrofila rozhodně neodradí! Strom je pro něho milostným objektem nahrazujícím člověka, což se projevuje i tak, že svůj oblíbený strom pojmenuje lidským jménem. Synonymem této úchylky je tzv. xerxesismus, termín je spojován s perským králem Xerxem, který žil v letech 519 až 465 před Kristem. A proč je tomu tak? Jeho „vyvolenou“ se stal strom platan, s nímž milostný vztah završil sňatkem.

Katoptronfilie není pouze jazykolamem…

Věděli jste, že osoby, které jsou fascinovány zrcadly ve skutečnosti „trpí“ tzv. katoptronfilií? Relativně neškodná odchylka spočívá v pozorování sebe sama při sexuálních aktivitách. Absolutní rajc by lidé s touto úchylkou zažívali třeba v zrcadlovém labyrintu v Praze, kde by jim ovšem hrozilo zatčení za exhibicionismus v případě, že „rozjeli“ své dovádění takto veřejně za přítomnosti šokovaných návštěvníků. "Lidé, kteří mají tento druh hrátek rádi, mohou mít u postele zrcadlo nebo masturbují před zrcadlem," vysvětluje Queen. Jakékoliv intimní párové či sólo radovánky před zrcadlem vyznavače tohoto bytového doplňku přivádí do neskutečného rauše. Pokud chcete ozvláštnit váš milostný život, můžete v případě vzájemné shody s protějškem i vy katoptronfilii vyzkoušet třeba ve své ložnici. Klíčové bude nejhodnější umístění zrcadel naproti postele, chcete přece vidět z probíhajícího aktu co nejvíce smyslných detailů. Tato praktika má pouze exotičtěji znějící název, o její širší oblibě svědčí i fakt, že je často zobrazována v pornu. Samozřejmě lechtivé filmy pro dospělé s touto tematikou vás mohou inspirovat, ale scénář takto laděných radovánek je zcela ve vaší režii a může probíhat pokaždé trochu jinak. Co takhle příště zapojit i nějakou tu hračku?

Formikofilik zbožňuje stimulaci hmyzem a nepohrdne ani vlhkým plžem

Obtěžují vás zejména v letních měsících mouchy, vosy a další dotěrný hmyz? Děsíte se klíšťové encefalitidy a důkladně kontrolujete své tělo po návratu z přírody? Tak věřte, že některé jedince intimní blízkost s těmito živočichy doslova rozpaluje. Formikofilie je zvláštním druhem zoofilie, osoby s touto deviací dostává do varu štípání a okusování například od vos či mravenců, zejména na intimních místech, ale nepohrdnou jakoukoliv jinou havětí putující po jejich genitáliích. A takový lubrikační upgrade jejich mezidruhové kratochvíle jim dopřejí především plži a mlži. Hlemýžď zanechávající na jejich těla slizkou cestičku je pro ně skutečně obdivuhodných sexuálním objektem.

Koprofilie rozhodně není exkurze do klasiky české kuchyně

Tato „gurmánská specialita“ nemá s výbornou koprovou omáčkou vážně nic společného. Tedy pokud nemáte příliš naturalistické představy. Máme rozhodně na mysli pokrm v čerstvém, nestráveném stavu. Pokud máte slabší žaludek i pouhé čtení následujích řádků ve vás vyvolá přirozený odpor. Koprofilie je sexuální deviace, která se projevuje neodolatelnou touhou po výkalech, nejčastěji těch lidských. Zahrnuje čichání pachu výkalů se sexuálním podtextem, sledování defekace jiných osob a její zapojení do soulože. Výjimkou není ani sbírání a sušení vlastních či cizích výkalů. Použitý papír je metaforicky chápán jako milostný dopis s osobitým podpisem. Zdraví nebezpečnou formou koprofilie je pojídání výkalů, tzv. koprofágie. Ovšem všechny koprofilní praktiky jsou značně rizikovou aktivitou, riskujete šíření různých fekálních infekcí, kupříkladu žloutenky. Mezi vyznavači této úchylky se setkáte s mnoha pojmenováními, kupříkladu kaviár, scat, hnědý déšť/sprcha. Zejména homosexuální koprofilové používají jako své poznávací znamení nošení šátku hnědé barvy.

Folikulista promění každou vášeň v narozeninovou party

Dětská radost ze skákacích hradů těmto jedincům vydržela až do dospělosti, ale namísto nevinnější zábavy si ji spojili se sexuálním vzrušením. Oslava narozenin s desítky balonků je pro takto založené osoby rozhodně slastnou zkušeností. Folikulismus je v drtivé většině spojován s muži. Když vidí ženu, která nafukuje a mačká gumový balonek, pinká si s ním anebo na něm sedí, zažívají to pravé vzrušení. Folikulové mohou svoje partnerky i nutit nebo prosit, aby před nimi balónky nafukovaly. Nejednoho vášnivce s touto zálibou by mohly zaujmout i nafukovací panny a v případě, že i „lidská“ podoba těchto erotických pomůcek by jim přestala stačit, existují i nafukovací zvířata, pokémoni nebo dokonce jednorožec. A zajímavá volnočasová aktivita, kterou je zorbing, by mohla mít pro tyto vyznavače praktiky taktéž tajně neřestnější podtext.

Exofilik sní o milování napříč galaxií

Zanícený fanoušek sci-fi ságy Hvězdné války, který je eroticky fascinován mimozemskými, robotickými a nadpřirozenými civilizacemi nebo jinak nelidskými formami života, tak si lze představit exofilii. Vzhledem k některým poznatkům ufologů by možná tito „sexuchtiví astronauti“ mohli mít jednou šanci milostný paranormální zážitek okusit. Samozřejmě se nejedná o etablovanou vědní disciplínu, a tak berte takovou hypotézu se značnou nadsázkou. Ovšem i výrobci hraček tuto tématiku promítají do svých pomůcek, a tak si i lidé exofilií mohou dopřát tak trochu bezpečnější alternativu praktiky, stačí jen zapojit fantazii!
Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru